Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Zdzisek ja byłem u tego http://www.kerim.net.pl/o_nas.html okuwał mi tarczę, wyrównywał i ustawiał docisk + zamach

 

Ange ou Demon ja chyba pojadę jako kibic bo mogę nie zdążyć zrobić skrzyni a poza tym konfiguracja tego KJSu jest dość daremna wg. mnie bo próby są oddalone od siebie o 16km więc dojazdówek dużo a ścigania mało, wiem że na tym właśnie polega KJS ale chyba trochę przesadzili ;)

Że tak wyjaśnię ;) Wróciły KJS do zdobycia licencji są niezbędne. Mnie tam nie będzie. z tego co czytałem to jedna z prób ma mieć 200m długości więc mi się nie chce. Mogą być próby oddalone od siebie po 16km ale żeby były rozsądne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Potrzebuję elektryka który zdiagnozuje błąd jakiś 2,5 RS Silnik EJ25 . Świeci się check engine i cruise, a do tego spada z obtotów, prawie gaśnie .

Jakieś sugestie, podpowiedzi ??

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak wyjaśnię ;) Wróciły KJS do zdobycia licencji są niezbędne. Mnie tam nie będzie. z tego co czytałem to jedna z prób ma mieć 200m długości więc mi się nie chce. Mogą być próby oddalone od siebie po 16km ale żeby były rozsądne.

 

Szczerze myślę że to spora przesada z tymi 200m - na pewno będzie dłuższa ta próba. Może mówili że ten plac ma 200m długości, ale będzie w ciągu jednego przejazdu parę razy pokonywany, a do tego jeszcze parę nawrotów i innych przeszkód które ją wydłużą. Byłem już na nie jednej imprezie organizowanej przez AK na tych miejscówkach i z pewnością nie miały one 200m. A tak nawiasem sam jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądał ten kjs, bo AK ma teraz dużą konkurencję z powodu pojawienia się imprez organizowanych przez SprintRally, która była bardzo dopracowana i urozmaicona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano na pewno masz rację z tymi 200m i jak zaznaczyłem -wyczytałem ;). Konkurencję mają bardzo dużą - cena, jakość, organizacja - wszystko było na dużo lepszym poziomie. Choćby jeden drobny szczegół jak kible. niedostępne nigdy na imprezach AK. Może się czepiam ale nie mam już 20 lat i zwracam uwagę na takie szczegóły, że mimo wszystko się da. Klimat jakiś inny był. No tak bardziej pod ludzi. Cieszyński robił fajnie ale tu widać swierzość. No i cena - na pewno będzie wyższa bo przecież haracz do PZM musza oddać ale na to nie mają wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci się check engine i cruise, a do tego spada z obtotów, prawie gaśnie .

 

RS - rocznik?

1. Podstawowe pytanie: LPG na pokładzie ma? :icon_arrow: p.2

2. Zawory regulowane były?

3. Kable, świece, filtry?

4. Kiedy spada z obrotów - zawsze, zimny, ciepły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satyr_bb ja to wszystko wiem że jeśli ktoś chce zdobyć licencje to musi przejechać cały cykl imprez nie patrząc na to czy to jest KJS czy Sprint, czytam regulaminy itp.

może Jano ma rację co do tych 200 metrów? zobaczymy, ja raczej pojadę w roli kibica,

no i cieszę się że ktoś w końcu docenił obecność TOITOI ;)

Edytowane przez bosniok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosniok wal do emotorsport - Elek, bardzo fajny gość i duże szanse że będzie miał w swoim garażu części lub skrzynię. Jak potrzebujesz namiarów pisz na priv dam Ci numer na kom.

Satyr, bez jaj, emotorsport to złodziej ;)

 

Kozakowice mam za miedzą !!!! kiedyś wieczorami tu Kajto jeżdził swoim Bugiem na kolcu ale teraz w nocy słyszę jakieś burczenie ale to chyba nie subaru i nie ma śladów po kolcu !!!! Niebieskie subaru ma taki kolo z forum z Ustronia na Białej feldze stalowej :mrgreen:

Hehe :biglol: , no właśnie ten znajomy z policji myślał że to ja więc dlatego dzwonił do mnie, ale niestety to ja nie byłem. Zasugerowałem Kajtka, ale mówili że też do niego dzwonili i tam (ostatnim czasem) wogóle nie jeździł. Powiedział mi żebym poinformował znajomych subarowiczów, że na Kozakowicach jest jeden upierdliwy gościu który co dziennie (pomiędzy 22-23) dzwoni ze skargami na jakieś niebieskie subaru, które tam upala. Zasugerował zmianę miejscówki, bo niebawem może tam być jakaś akcja na owego gagatka ;)

 

O ile się nie mylę to Ariel ;)

 

To na pewno Ariel, lub jego brat - zdjęcie z serii "zgadnij po feldze, co za wariat tak orze pole" :OO:

 

Właśnie po feldze i po kurniku go poznałem :)

 

Wiem że suchar ale to nie ja :P

tymczasem:

http://www.joemonster.org/filmy/51137/Nowy_styl_wyprzedzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Potrzebuję elektryka który zdiagnozuje błąd jakiś 2,5 RS Silnik EJ25 . Świeci się check engine i cruise, a do tego spada z obtotów, prawie gaśnie .

Jakieś sugestie, podpowiedzi ??

Dziękuję

 

napisz do Arecki - przerabiał problem falowania obrotów i znalazł fachurę który pomógł mu z wszytkimi bolączkami ;)

 

 

PS. Ariel -> wrzuciłem ten sam filmik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na wyjazd na Tor w Wyrazowie

 

termin wyjazdu 12.05.2013 roku

 

- koszt zabawy na torze 50,- zł od samochodu

- wpłaty należy dokonywać jak zwykle u mnie

- wszystkich serdecznie zapraszam

 

PS. Liczba miejsc ograniczona, pierwszych 16 osób które dokonają wpłat za tor kwalifikuje się na wyjazd.

Ponadto zmieniły się zasady wynajęcia toru.

Termin mamy zapewniony dopiero w momencie dokonania wpłaty na konto Automobilklubu Częstochowskiego.

Proszę o szybkie decyzje i wpłaty bo termin nam przepadnie .

Mamy zaledwie tydzień na zebranie pieniędzy i dokonanie przelewu.

Proszę pamiętać, że nie będzie możliwości zwrotu wpłat po zapewnieniu rezerwacji terminu wynajęcia toru.

Pełną listę chętnych i dodatkowe informacje znajdziecie w tym linku:

http://www.jcpodbeskidzie.pl/showthread.php?tid=309

 

Zapewniony wyjazd mają osoby, których wpłaty pozostały z poprzedniego planowanego wypadu na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobrego specjalistę z Bielska lub okolic który przyciemni mi tylną szybę w Imprezie ale jeszcze dziś? Akurat mam wolę i potrzebuje tylko tylną zrobić gdyż ja poległem...

 

jeszcze masz tutaj ul. Cieszyńska naprzeciw Aldi Interglass przy okzji mozesz sobie tarcze sprzegła obić bo to na tym samym placu ;-)

http://www.szybysamochodowebielsko.pl/page/strona_glowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wyrazów - Czemu dopiero w maju?!?

 

Będę ;)

 

Już trzeba rezerwować terminy i dokonać pełnej wpłaty za wynajęcie toru - liczba miejsc ograniczona - zapraszam :)

 

Na Wyrazów - Czemu dopiero w maju?!?

 

Będę ;)

 

Wpłata dotarła - dzieki :D

 

Zostało jeszcze 6 wolnych miejsc !

 

Kto kupił to Subaru ? Podobno ktoś z okolic Żywca :D

 

http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-225km-2005-zadbany-C27965912.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kupił to Subaru ? Podobno ktoś z okolic Żywca :Dhttp://otomoto.pl/su...-C27965912.html

 

A co z tym subaru jest nie tak?

 

Raz go widziałem i jestem ciekaw czy nowy właściciel jest zadowolony ;) A co z nim nie tak to ... pewnie wyjdzie samo, zostawie to dla siebie :( Ale wygląda zewnętrznie świetnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...