Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

ja to mam pecha zawsze jak jest jakis spot na podbeskidziu to cos mi sie w aucie sypie : )

 

mam pytanie mozecie mi polecic kogoś kto by mi ocenił silnik i go dokładnie spasował i poskładał chodzi mi o blok i głowice, bo chyba wolał bym to dać komuś zaufanemu i znającemu temat niż sam sie uczyc short bloku i cos ... zepsuć ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam pecha zawsze jak jest jakis spot na podbeskidziu to cos mi sie w aucie sypie : )

 

mam pytanie mozecie mi polecic kogoś kto by mi ocenił silnik i go dokładnie spasował i poskładał chodzi mi o blok i głowice, bo chyba wolał bym to dać komuś zaufanemu i znającemu temat niż sam sie uczyc short bloku i cos ... zepsuć ;p

 

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubabb - do roboty pojechałeś ? Jak tam zioło ? :)

 

No aktualnie jestem w PL od 3tyg ale w środę jeszcze na 1,5 miesiąca lecę bo później już mi koszulki z Tajlandi przypłyną i będzie inne zajęcie. Trafiła się fajna praca to latam tam i z powrotem lepiej tak niż siedzieć i nic nie robić.

Zioło sprawdzone ;) Tylko poza Amsterdamem w Coffe Shopach możesz kupić tylko z holenderskim meldunkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubabb rzuć mi na PW proszę info o tej folii, którą oklejałeś felgi - gdzie, jak i za ile ;)

ja w weekend majowy próbowałem walczyć z oklejaniem felg folią... mission FAILD... te felgi co ja mam to nie umiałem z 1 kawałka folli obkleić i tak średnio to wyglądało... zostało mi 3/4m^2 czarnej błyszczącej folii jak chcesz to możesz spróbować na 1 feldze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd Wisły 2013 leci kole moi chałupy :-)

 

http://auto-slaski.k.../1367245439.jpg

Tomku mam nadzieję, że się zobaczymy na Rajdzie Wisły :D

 

 

Przypominam, że w tę niedzielę - 12.05.2013 - wybieramy się na Tor w Wyrazowie

 

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc - zapraszam chętnych ;) (koszt 50,- zł od samochodu)

Wyjazd w niedzielę godz. 7.00 z parkingu Tesco na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak tak czytam RAJD WISŁY to wracam do 80 i 90 lat to był prawdziwy rajd Wisły :) Orle Gniazdo, Żar, Przegibek, Salmopol, Zameczek normalnie za tym tęsknie.

A ktoś ma może jakieś info jakie powody były że prawdziwy rajd Wisły zniknął na amen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...