Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

kaszalot, tu ustrzeliłeś Babkę MTS Dzierżoniów dsc0732p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

... I Harviego

dsc0723ol.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A my staliśmy obok tego miejsca , gdzie Honda wydzwoniła .

 

300m dalej poległa Astra

Edytowane przez Mark L.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszalot, tu ustrzeliłeś Babkę MTS Dzierżoniów

 

na Babcię polowałem :) ale myślałem, że będzie w barwach Stomilu, bo w takich ją tylko widziałem

 

W Astrze to chyba jakiś drwal jechał :P, przy mnie skończył wczorajsze ściganie Tomaszek w Lancerze Hulakula z tym że kontem oka widziałem jego wylot z trasy bo on jechał zaraz za innym autem. Auto było praktycznie całę ale sikło oliwką i chlapcy zrezygnowali z dalszej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JURAS DAŁ PROPOZYCJE SPOTA CO WY NA TO ? Ja proponuje znależć jakiś duży parking ,moze być jakiś stary zakład co ma troche asfaltu albo jakiś duży plac żebny pare pachołków postawić i pojezdzić na suchym i twardym tak jak u JURASA tylko teraz na twardym dużym placu .Jeśli znacie takie miejsca nawet jesli będą prywatne zawsze można sie dogadać z właścicielem dajcie propozycje i napewno będzie ok i duża frekwencja pozdrawiam i czekam na propozycje .

 

CHĘTNIE BYM ZORGANIZOWAŁ TAKI SPOT DLA FORUMOWICZÓW Z PRÓBĄ CZASOWĄ NA ASFALCIE ALE CHCIAŁBYM USŁYSZEĆ WASZE OPINIE CZY BYLI BY CHĘTNI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten w środku drugi od Qby 25 z pierwszego zdjęcia to kto ???

Jurek, rozwalasz mi system... :biglol::thumbup:

JURAS DAŁ PROPOZYCJE SPOTA CO WY NA TO ?

Ja chętnie zaproszę Was znów do siebie. Wiata do grillowania jest i odcinek testowy również :ph34r:

Oczywiście jedynie w celach poglądowych ;)

Ja proponuje znależć jakiś duży parking ,moze być jakiś stary zakład co ma troche asfaltu albo jakiś duży plac żebny pare pachołków postawić i pojezdzić na suchym i twardym tak jak u JURASA tylko teraz na twardym dużym placu .Jeśli znacie takie miejsca nawet jesli będą prywatne zawsze można sie dogadać z właścicielem dajcie propozycje i napewno będzie ok i duża frekwencja pozdrawiam i czekam na propozycje .

Znam jedno takie miejsce w Skoczowie, było kiedyś pod opieką naszego forumowicza i zakończyliśmy tam jedno spotkanie forumowe. :D Nie wiem, czy dalej z niego korzysta...

 

 

PS. Pozwoliłem sobie dwa zdjęcia Marasowej Babki wrzucić na jego profil, mam nadzieję, że nie macie nic przeciw temu?

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qba, To był plac manewrowy Łukasza Kobieli ;)

Łukasz jest w trakcie poszukiwania samochodu i nie wiem ile to potrwa. Znam fajne miejsce przy Strażnicy w Kiczycach, jest parking grill i altanki ale musiałbym dopytać ile by chcieli za wynajem na parę godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam fajne miejsce przy Strażnicy w Kiczycach, jest parking grill i altanki

 

Dzisiaj tam przejeżdżałem i pstryk !! jeszcze pachnie nowością !!! ale pojeździć nie ma miejsca !!!!

 

zdjcie2761.jpg

 

CHĘTNIE BYM ZORGANIZOWAŁ TAKI SPOT DLA FORUMOWICZÓW Z PRÓBĄ CZASOWĄ NA ASFALCIE ALE CHCIAŁBYM USŁYSZEĆ WASZE OPINIE

 

Jak masz chęci to organizuj !!!! Jeszcze nie mieliśmy pojeżdzaffki w lecie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem Jurasowi fotkę, jak wygląda mój wolnyssak po zmianach:

imag3181s.jpg

imag3180.jpg

Hamulce tez już "letnie":

imag0189z.jpg

imag0191hv.jpg

 

Do tego STI-ajowy zawias, którego nie widać, ale robi robotę... Mark L.A. miał okazję przetestować jak działa całość. Jeszcze tylko zamontuję śruby do regulacji pochylenia tylnych kół, poproszę Lukasza, żeby mi poprawił zbieżność i powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za tydzień wyścig do Vyrchu w Stremberku :D

nie Stremberk tylko Sternberk ;)

http://www.eccehomo....rovstvi-evropy/

Ktoś się wybiera?

ja tam zawsze coś poprzekręcam :P, ode mnie to chyba cała rodzinka jedzie :D

 

Qba25 nie spodziewałem się że auto z morettami może tak fajnie wyglądać. Myślałem ze STIaje kombinujesz ale to chyba o zawias jednak chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25 nie spodziewałem się że auto z morettami może tak fajnie wyglądać.

 

Dziękuję, sam się jeszcze do nich przyzwyczajam. Na montaż czeka jeszcze grill Prodrive, ale nie było czasu polakierować... :D

 

Myślałem ze STIaje kombinujesz

 

Szukałem STIajów, ale znalezienie kompletu EU graniczy z cudem, więc jak się trafił komplet Morretów (EU!) w dobrej cenie, to długo się nie wahałem. Co ciekawe, lampy maja homologację HC i DC, czyli pod klasyczną żarówkę i pod ksenon. Rozkład światła jest bardzo dobry, choć kusi mnie jeszcze sprawdzenie stanu odbłyśników, ale to już zabawa na lato (oby nie na lata ;) ).

 

to chyba o zawias jednak chodziło.

 

Chciałem, żeby było sztywniej, ale nie za twardo (stabilizator tylny już mam). Prowadzenie już oceniam na plus, jak dojdę do ładu z pochyleniem tyłu i wszystkimi kątami będzie bardzo fajnie. Jeszcze muszę powalczyć z przodem, jest minimalnie za wysoko i nie mam pomysłu, co z tym zrobić...

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałeś !!!! Co słychać ???? założyłeś brembo ????

 

to co może jakieś spotkanie Juras na posbeskidziu?....ktoś to musi ruszyć

 

 

 

Dlaczego ja !!!!! Ciężko jest się spotkać !!!! ale dlaczego !!! -nie wiem !!! kiedyś wszyscy mieli większe chęci !!1

 

Myślę, że pytam w dobrym miejscu, zna ktoś ten samochód:

 

jeszcze go nie spotkałem nigdy !!!! ale wygląda wporzo !!!!!

 

Obiecałem Jurasowi fotkę, jak wygląda mój wolnyssak po zmianach:

 

Też się muszę opatrzeć !!! ale jestem zaskoczony że nie masz zacisków WRX- owych EU !!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie mało sie udzielałem ,ale byłem pochłonięty pracami nad moją integrale wystawiana była na stoisku Autonostalgia 20013 w Warszawie,prezebudowa przedniego zawieszenia dorabianie wachaczy i właśnie ten zestaw brembo wylądował właśnie w delcie więc moja imprezka nadal na serii...........a tak zagadnąłem o tym spotkaniu zrobiło się w miarę ciepło

 

..........a tak to wyglądało

post-8433-0-82195200-1369812992_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się muszę opatrzeć !!! ale jestem zaskoczony że nie masz zacisków WRX- owych EU !!!!

Mam "dużą" tarczę (294) i różnica w hamowaniu pomiędzy 2 a 4 tłoczkiem nie jest warta ich różnicy w cenie. Dobry klocek i hamowaniem można się zaskoczyć... A ja mam podejście raczej pragmatyczne: auto ma dobrze jeździć, nie się lansować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...