Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja z takim tematem. W przyszła sobotę tj. 8.06 Damian Wawrzyczek żeni się. Nie wiem czy wszyscy wiedzą kto to - kolega z PZM bardzo dobrze ogarniający Hondę dokładnie taką samą jak Jurek Tomaszczyk. W związku z tym dniem organizowany jest przejazd korowodem weselnym rajdówkami (głośne boxery mile widziane). Tu pytanie czy ktoś byłby zainteresowany wzięciem udziału? Mnie niestety nie będzie bo mam wyjazd ale obiecałem pani manager, że zapytam i wierzę w pozytywny odzew. Druga sprawa - pytanie czy nie znacie kogoś kto by wypożyczył na przejazd parze ślubnej subarynę - taka bardziej rajdowa wersja czyli Sedan ;) . Główny zainteresowany o niczym nie wie na razie ale coś takiego mu się marzy. Sam miałem taką piękną niespodziankę parę lat temu - kosmicznie przyjemne to było. Piszcie tu lub na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może niedziela .........dla mnie superrr

wiem że to dzień raczej rodzinny ,ale może te trzy godzinki szło by wygospodarować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Piotrecki, Daj mi samochód to go zawiozę ;)

 

Wysłane z Samsung Galaxy Note 10.1

 

Mówisz i masz ;)

 

a może niedziela .........dla mnie superrr

wiem że to dzień raczej rodzinny ,ale może te trzy godzinki szło by wygospodarować?

 

Ok dla mnie nie ma problemu sobota czy niedziela.Jeśli tak pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie niedziela jest najlepszą opcją ta czy następna bo raczej mam wolne a z sobotami to różnie bywa

 

.....co myślicie o przyszłej niedzieli tj.09.06.,każdy miałby czas na ustawienie paru spraw do przyszłego tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....u mnie tydzień odpada całkowicie co najmniej przez następne cztery tygodnie ,ale mówi się trudno wszystkim i tak nie spasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponujemy terminy :

1. Ariel: piątek po 18, sobota, niedziela do 15

2.Arecki: każda sobota i niedziela

3.

?....

 

Wysłane z Samsung Galaxy Note 10.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...