Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

O jaa na prawde?? Rety super jakby ktos mogl i powiedzial zeby sie koszmar ma pakowac i przyjezdzac !!! :)

 

A i gdybyscie mogli zapytac czy jak przyjade to czy nim wyjade do domu czy jak procedura wyglada

 

Też mógłbym podjechać ale średnio się znam więc z pewnością lepiej temat ogarnie Zdzisek ;)

 

Co do pojachania nim do domu to raczej odpada - z tego co widzę to ma już "przeterminowane" tablice wyjazdowe(tak się to chyba nazywa), więc zostaje laweta bądź kupno samochodu(lub wpłacenie zaliczki),zostawienie go u sprzedawcy, załatwienie nowych tablic w Wawie i powrót po wóz na Śląsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem tak warunki dziś trudne ale ale poupalane jest. Bandy na przegibku uratowały nas 2 razy od drzewa prawie w tym samym miejscu ;).

Evan gdzie masz ogłoszenie na Auto bo ja coś ostatnio nie za często tu bywam tak pooglądać bardziej taki apacz. Chciałem się pochwalić, że wóz trafił już na klate. Jak dobrze pójdzie to w tym tyg odbieramy i dalej do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyscie mogli podjechac wlasnie zapytac o mozliwosc powrotu. Jak to rozwiazac. Bo jesli rzeczywiscie jest klopot to musze to jakos rozwiazac. Laweta nie wchodzi w gre ;)

 

Dzieki Panowie!!

 

tylko ten pan ma dwa auta na sprzedaż. oceńcie proszę oba w miejscach newralgicznych (mam kolegę tu w Warszawie, ktory zna się, tylko też ma kawałek do dojechania ;) ) Podloga, mocowania wahaczy progi od spodu i trzeba od strony kabiny na nie pod wykladzine zajrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evan gdzie masz ogłoszenie na Auto bo ja coś ostatnio nie za często tu bywam tak pooglądać bardziej taki apacz.

Jest w dziale sprzedam. Narazie rzuciełm temat tylko na forum bo jeszcze kończy sie klatka poprawiać i wiązka będzie poprawiana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z zaprzyjaźnionego klubu będzie jechał jutro(piątek) koło 16 obglądać, ale on zna się na troszkę innych autach, więc nadal proszę o pomoc w oglądaniu fachowym okiem fanów subaru :) Jeśli tylko mi poradzicie że godne są jechania kilometrów, wsiadam i jadę :)

Nie wiem też jak z tymi tablicami zrobić... jechać dwa razy to też wydatek, ale jeśli jest jakieś wyjście z sytuacji byłoby dobrze :)

 

Czy komuś z Was udało się podjechać obejrzeć fachowym okiem te dwie justynki? :) Coś wiadomo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podjechali dziś ogladać:

http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?p=1179951#1179951 pod koniec strony są zdjęcia

 

"Najpierw zacznę od tego droższego z klimą (auto do opłat).

Wizualnie wygląda gorzej (do małych poprawek i polerki) od drugiego, wychodzi rdza i purchle na tylnych nadkolach, coś tam gościu mówił że lewa strona była malowana, progi (prawy wydawał mi się zagięty na łączeniu z podlogą) i podłoga wydają się ok (kolega prześle zdjęcia), zderzak tylny z mała wgniotką z lewej strony, lotka dachowa do poprawek i malowania, podłoga w bagażniku ok, kielichy tył również. Silnik nie myty, nie zauważyłem wycieków, ładnie pracuje chociaż był zimny, jechałem, napędy, skrzynia, sprzęgło działają poprawnie do 2-biegu ponieważ nie mogliśmy wyjechać na asfalt. W zawieszeniu ani w napędzie nic nie stukało. Troszkę bardziej grzechotały plastiki w środku niż w tym drugim (mimo mniejszego przebiegu). Wewnątrz ok tylko naderwany plastik przy fotelu kierowcy. Opony zimowe z tyłu do wymiany z przodu jeszcze ok.

 

Taraz drugi ten tańszy z większym przebiegiem.

Z zewnątrz wygląda ładniej od pierwszego, nadkola tylne bez rdzy za to pęcherze nad przednią szybą i napewno rdza pod uszczelką, dziury w podłodze i progi do wymiany (kolega podeśle zdjęcia), podłoga i kielichy w bagażniku ok. Silnik umyty więc niestety wycieków nie uświadczysz, ładnie pracował (ciepły), jechałem i tak jak w poprzednim luzów w napędzie nie wyczułem, zawieszenie nie stukało opócz jakiegoś szurania/stukania w lewym przednim kole które również na zewnątrz koledzy słyszeli, podobno hamulce. Sprzęgło bierze przy samej podłodze. Opony zimowe z przodu b.dobre GoodYear'ki 2-letnie z tyłu do wymiany. W środku nie zauważyłem nic niepokojącego oprócz tego że siedzenie kierowcy bardziej wysiedziane niż w pierwszym.

 

To chyba tyle. Resztę dopiszą koledzy albo ja jak mi się coś jeszcze przypomni icon_smile.gif

Osobiście chyba wybrał bym tego z mniejszym przebiegiem (mniej pracy przy blacharce) chociaż drugi z zewnątrz ładniej wygląda, ale dycyzję pozostawiam Tobie, nie sugeruj się. Obowiązkowo przed zakupem podjechać na jakiś podnośnik (stację diagnostyczną) i obejrzeć od spodu"

 

Generalnie szukam dalej. Mam jeszcze mieć obglądaną subaru w siedlcach: http://otomoto.pl/subaru-justy-cabrio-naped-4x4-C28604033.html

Może warto wziąć ten tańszy i dołożyć, budżet kończy się na 8tys :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z wielkim bólem panowie do sprzedania moje autko - dostałem firmowe i nie mam czasu nim jeździć.

W skrócie Subar Imprezowy 2000r - przytargany z niemcowni w lipcu 2009 roku przeze mnie "szurniete" lewą stroną po barierce z przebiegiem 77 tys.

Niebieski kombiak z reduktorem, z LPG, ale bez klimy. Szyby x 4 w prądzie,ABS central i chyba tyle.

Na dzień dzisiejszy ok 120 tys przebiegu - nie pamiętam dokładnie bo już prawie 2 tyg stoi w garażu ;/

Auto nigdy nie widziało nic z MOTULa :) zalany Valvoline 10w40 bo tak było lane w reichu, oleje w napędach pozmieniane ale zaś by wypadało COMMA 75w90.

Opony po 3ech sezonach zimy Dayton DW510 na białej stali, a na lato oryginalne srbrne subar alu z TOYO.

Pisze chaotycznie - ale rzucam temat - gdyby coś ktoś potrzebował to piszcie priv lub cokolwiek.

Cena - hmmm nie wiem 11 tys......?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas pomyśleć nad otwarciem sezonu 2013 :D

 

Zbliża się wiosna więc warto wspólnie wyjechać w teren i podziwiać piękno naszego regionu ;)

 

w dniu

 

14.04.2013 roku - niedziela - o godz. 11.30 w Bielsku-Białej na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej spotykają się

 

 

Kluby

 

Japan Cars Podbeskidzie - Honda Podbeskidzie - Subaru Import Polska

 

 

aby wspólnie jak co roku przejechać pętlę Beskidzką :D

Imprezę przy ''okrągłym stole'' zaplanowaliśmy w Restauracji Colorata w Wilkowicach na ul. Żywieckiej 96 gdzie mamy rezerwację dużej sali :D

 

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy - przyłączcie się do nas :D

Atrakcje i wrażenia zapewnione :biglol:

 

PS: trasa przejazdu

Bielsko-Biała

Szczyrk

Przełęcz Salmopolska - przerwa na szczycie

Wisła

Przełęcz Kubalonka

Istebna

Koniaków

Zwardoń - przerwa na granicy

Milówka

Węgierska Górka

Wieprz

Żywiec

Łodygowice

Wilkowice - posiłek Restauracja Colorata

 

trasa przejazdu to około 100 km - czas przejazdu około 110 min nie licząc przerw

 

Serdecznie wszystkich zapraszam - oczywiście spoza regionu Podbeskidzia wszystkich chętnych również :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję WAM za przybycie - pogoda dopisała i frekfencja również :D

Atrakcje ....... przerosły wszystkich oczekiwania ;)

Było świetnie i liczę że powtórzymy to w jeszcze większym gronie :D

 

Fragment przejazdu - zdobywanie Kubalonki - na pierwszym planie Arecki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę cudnie było, no i moja okolica... bardzo żałuję, że mnie nie było, ale siedziałem w Żywcu w sobotę z planami na niedzielę... potem nieplanowany powrót do Katowic... auto mi też trochę ciągle niedomaga, ale obiecuję, że jak się ogarnę, to na następny wypad na pewno wpadnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...