Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrecki80- wszystkiego naj !!!!!!!! żeby subarki Ci się dalej podobały !!!!!!

byłem na kilku parkinagach ale to nie to

ale się macie fajnie że sobie jeżdzicie !!!!!! jeszcze leżę i tym sezonie się już nie poślizgam :(

 

Dzieki za życzenia Juras i ADK90 :thumbup: Subaraki jak żona do konca życia!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie co moze byc nie tak jak po przekręceniu kluczyka w moim WRX, włączą ja sie i wyłączają wentylatory klimatyzacji i pompka paliwa raz pracuje szybko a raz wolno ? gdy zapale to jeszt wszystko OK alu odlaczyłem i dalej to samo : )

dmuchawa włączona i nawiew na szybę, to się włącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wentylator mam na off wiec to nie ze strony klimy i nawiewów aa nie wiem jezdzić jeżdzi ;p

 

sory za offtopa ale jak by ktos posiadał takowa rure w okolicy to chetnie bym kupił, poskładał i cieszył sie przez weekend jazda ;p bo jak zamowie na internecie to zas 2 dni postoju a pogoda moze sie zepsuć z dnia na dzień

 

post-10858-0-12539800-1361555606_thumb.jpg

Edytowane przez kamilos1919
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, zapraszam do kibicowania ^_^

 

No więc wszystko by było fajnie, czasy dobre bo nie chwaląc się 1 w klasie i 1 w generalce się szykowało, ale cóż, na ostatnim przejeździe posypało się sprzęgło no i znowu robota, ale może jaki fajny filmik przynajmniej będzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam (wiem... nie ten dział) własciciela(kę) srebrnej imprezy z czarnymi lusterkami i swiniaczami na nich, pojazd byl widziany na parkingu pod wyciągiem na Stożku w Wisle. Mój legas byl obiektem zainteresowania z tym rozwalonym tyłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieracie się ktoś na sprint do Kaczyc? http://sprintrally.pl/lista-zgloszen
Nr63 jadę się spróbować, a co

 

Po kilku rozmowach wiem, że całość była sprawnie przygotowana: zawodnicy zadowoleni, najeżdżeni i najedzeni, a to w sumie za mniejszą kasę, niż kiedy organizacją zajmował się AC. Cieszy to tym bardziej, że organizacją zajmowały się osoby związane z ulubioną marką... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosniok ależ Ty masz rakietę - ja zaniemówiłem jak widziałem jak jedziesz. Przykro mi pecha miałeś strasznego bo jazda piękna. Ja przez to o jedno oczko na pudle w górę i na 2 wyjechałem. Cały czas byłem za Tobą ale na 3 przejeździe wypakowałem w opony pogięte drzwi i błotnik, zgasło auto i straciłem kupę czasu i koleżka w Audi mnie przeskoczył. Ale do twoich czasów nie miałem lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam filmiku, za to mam oberwaną tarczę sprzęgłową :wacko:

zdjcie0352d.jpg

 

Satyr_bb Tobie też dobrze szło, ale jak zobaczyłeś że mnie spychają to chyba się trochę za bardzo rozluźniłeś i zrobiłeś piruet ;)

Edytowane przez bosniok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bośniok co Ty tam masz pod maską co ??? Ja zaraz za tobą startowałem i oczy przecierałem ze zdziwienia za pierwszym razem - rakieta...

Właśnie, że ja nie widziałem że Cie spychają. na maksa skupiłem się na tym przejeździe. Prawdę powiedziawszy Audi kroczyło mi po pietach chciałem coś uciec. Jak policzyłem na filmie to straciłem tam z 10 sek więc byłby to naprawdę dobry przejazd :). Te nawroty mnie bolą ale nie dało rady inaczej.

Edytowane przez satyr_bb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...