Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to felga do normalnego użytkowania to wszystkie te marki produkują solidne felgi. Z wyżej wymienionych nie miałem tylko AEZ'a, ale głównie ze względu na cenę. Nie mniej z wymienionej czwórki AEZ jest wieloletnim, bardzo znanym i raczej cenionym producentem.

Odradzam ATT. Słabe stopy alu stosowali i nietrwały lakier. Felga zużywała się szybciej niż opona. Może coś się zmieniło, ale parę lat temu to była masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym się zmieścić w przedziale 2000-2500 zł.

około 3k nowe arcastingi rajdowe  :)

 

Ciekawa propozycja, ale w tym przypadku potrzebuję felg do nowego dupowozu, więc zwykłe DOTZy wystarczą :)

Edytowane przez mackos87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A nie lepiej taki budżet przeznaczyć na być może używane ale cos dedykowanego subaru? Speedline BBS oz itp ? Maciek nie wymyślaj :P

Tylko jest taki problem, że aktualnie kupuję koła do Renault Kadjar :) Jak wszystko dobrze pójdzie to do Subi wrócę na przełomie listopad/grudzień i będzie to albo Forek AT albo Outback AT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla przesympatycznej Pani Kierownik srebrnego (Turbo?)Forka II generacji (tablice chyba SK?), spotkanej dzisiaj koło 8:40 na DTŚ w kierunku Gliwic - zostać obmachanym i zobaczyć uniesiony do góry kciuk sprawia, że człowiekowi chce się dalej ogarniać tego pierońskiego SVX'a :P Ktoś od nas? :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pozwole sobie tutaj skopiowac moj post z działu zakup kontrolowany - moze tutaj jest ktoś kto jest z Zabrza i szybciej powie cos o tym forku? może był kiedyś na spocie w Waszej okolicy ?

a moze to forek forumowy - ale bez naklejek ? warty uwagi - jesli ktos juz go oglądal?

 

http://otomoto.pl/oferta/subaru-forester-2-5-turbo-230-km-lpg-gaz-4x4-slask-100-bezwypadkowy-ID6yAOjJ.html#1207f74289

 

839300263_1_1080x720_25-turbo-230-km-lpg

 

 

p.s.

za zbędny spam ( jeśli ktoś tak uzna) przepraszam z góry !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go widziałem ostatni raz z 2 miesiące temu, pamiętam że kilka razy byłem z moim autem w serwisie i przez dłuższy czas tego XT tam widywałem. On jest bardzo świeżo zarejestrowany, bo dopiero kilka miesięcy temu w Gliwicach skończyły się tablice z literką N, a on ma SG8071N.

Edytowane przez nhp890
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam powyższe, to ten stał u Pawła :) jakoś dwa razy tam byłem i go widziałem obok twojego

 

ale sprowadzane XT z Niemiec budzi we mnie sporo obaw (jeśli głupich to proszę o sprostowanie, ale...) powyżej 2l import kosztuje sporo więcej, było nie było 2 lata temu równo już intensywnie badałem temat sprowadzenia SH XT, a one tam trzymają co najmniej dziwne ceny. Czyli pierwsza myśl- sprowadzony jako szkoda całkowita (było nie było fachowo na to mówi się "wrak"). I tu bez znaczenia co było, być może tylko błotnik, kawałek lampy i parę rysek i już kasacja, ale w ogłoszeniu stało że bezwypadek, a ja w takie prezenty nie wierzę ;)

moje 12 groszy i wlasciwie w złym wątku ale co tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam fajny dostęp do nowych opon, (letnie i zimowe) roczniki przeważnie 2011.

Jeśli Ktoś byłby chętny, to niech daje znać na Priv, sprawdzę dostępność rozmiaru i cenę.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pozwole sobie tutaj skopiowac moj post z działu zakup kontrolowany - moze tutaj jest ktoś kto jest z Zabrza i szybciej powie cos o tym forku? może był kiedyś na spocie w Waszej okolicy ?

a moze to forek forumowy - ale bez naklejek ? warty uwagi - jesli ktos juz go oglądal?

 

http://otomoto.pl/oferta/subaru-forester-2-5-turbo-230-km-lpg-gaz-4x4-slask-100-bezwypadkowy-ID6yAOjJ.html#1207f74289

 

839300263_1_1080x720_25-turbo-230-km-lpg

 

 

p.s.

za zbędny spam ( jeśli ktoś tak uzna) przepraszam z góry !

Zbyszek, szukasz Forka dla siebie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...