Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkanie będzie na parkingu o 11.00 Na pewno trafisz
O 11.00 jest start, może 10.30 ?
Jedzie ktoś z Chorzowa / Bytomia / Katowic?
Jedzie, jedzie :mrgreen: Jak chcesz to bądź między 10.00 a 10.15 na stacji benzynowej "Duża Murckowska" trasa na Bielsko, zaraz za tunelem ze światełkami. Wiesz gdzie to jest ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10:30 jestem - MARKO RALLY, musisz przewieźć mojego brata, żeby namówić na kupno GT'ka :twisted:

Ale wiesz że ja jeżdżę przepisowo - czyli raczej wolno. Więc zapewne to go nie przekona. Tak jak pisałem wcześniej do tego nie należy przekonywać, to po prostu trzeba chcieć. Chcę to, właśnie to i choć by ... na .... stanął muszę to mieć !!!. Takie powinno być podejście do tematu, w przeciwnym razie lepiej dyszla. Te dyszle panie, to one dobre som, mało palom, elastyczne takie, a jakie dynamiczne, z trójki nawet można ruszać.

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dam radę na 10:30 ale jakby co to Was znajdę :) Zostawcie na wjeździe trochę miejsca dla mnie bo znalazłem dokumenty z Forka i może wytargam go z garażu :)

 

tylko nie wiem jak was szukac... :/ Może umówimy się wcześniej gdzieś w Katowicach na jakiejś stacji i pojedziemy razem?

Ugadaj się z Marko Rally bo ja mogę się nie wyrobić z rana. A jakby co to pewnie gdzieś w okolicach hopy będziemy docelowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Evo 4 nie wspomnę ale tego zdaje sie z lewą kierownicą nie było.

 

Były, były...nawet do Polski oficjalnie 2 sztuki RS trafiły.

 

1. Spam, bo temat przestarzały

2. Spam, bo o niewłaściwej marce

3. Spam, bo ty WurcWentylator i tak na tym forum masz prze...kichane

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlot napisał/a:

Jedzie ktoś z Chorzowa / Bytomia / Katowic?

Jedzie, jedzie Jak chcesz to bądź między 10.00 a 10.15 na stacji benzynowej "Duża Murckowska" trasa na Bielsko, zaraz za tunelem ze światełkami. Wiesz gdzie to jest ?

 

Tunel ze światełkami to ten zaraz za zjazdem za tunelem pod rondem w kierunku Bielska? A gdzie tam jest stacja, bo coś jakby nie pamiętam...?

 

Jak się nie pogubię to jestem tam o 10:15 moim lekko przykurzonym GT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debile... :roll:

A konkretniej ??

 

Dobra, będę jednak na 10.30 bo korzystnie mi się poprzestawiało. Także dołączam na DK86 zjazdem z Katowic tuż przed lasem (tam zaraz jest zjazd na Czułów). Więc może się spotkamy po drodze :)

 

[ Dodano: Sob Lip 19, 2008 3:04 pm ]

charlot, wciąż sprzedajesz GT czy zmieniłeś zdanie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Evo 4 nie wspomnę ale tego zdaje sie z lewą kierownicą nie było.

 

Były, były...nawet do Polski oficjalnie 2 sztuki RS trafiły.

 

1. Spam, bo temat przestarzały

2. Spam, bo o niewłaściwej marce

3. Spam, bo ty WurcWentylator i tak na tym forum masz prze...kichane

 

:mrgreen:

 

Niestety nie mam czasu przebić się przez cały spam na bieżąco więc odpowiadam z opóźnieniem ;-)

 

Żeby tylko przekichane :mrgreen:

 

 

Ustawianie trasy z dużą hopą raczej nie jest zbyt mądrym posunięciem. W sam raz żeby sobie auto zrujnować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawianie trasy z dużą hopą raczej nie jest zbyt mądrym posunięciem. W sam raz żeby sobie auto zrujnować :/

Nie pierwszy raz trasa wiedzie przez hopę, jak ktoś się boi albo mu auta szkoda to startować przecież nie musi. Poza tym hopa nie jest jakaś hardkorowa. Podjazd jest długi i stromy i większość aut mocno to spowalnia. Mało kto się w ogóle wybija. Zazwyczaj tylko Ci odważniejsi latali. Z metr wysokości może tam ktoś osiągnął. Zjazd z hopy jest łagodniejszy wiec można jechać szybciej.

 

Jakoś nie jestem do końca zdecydowany... kilka plików PLN'ów może i by mnie przekonało, ale nie wiem... a co?

Póki co pytam z ciekawości. Bo jakakolwiek perspektywa może pojawić się najwcześniej pod koniec września :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem do końca zdecydowany... kilka plików PLN'ów może i by mnie przekonało, ale nie wiem... a co?

 

Będę z ewentualnym chętnym na zakup na miejscu :twisted:

 

hehe... no to idę myc bestyjkę...

A tak poważnie to jak będzie ktoś poważnie zainteresowany (zwłaszcza 'znawca tematu') to sprzedam, a jak nie to spokojnie pojeżdżę z rok, aż dozbieram fundusze do STI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, mam chyba nawet filmik z tych zawodów. :) Ale mimo to wciąż uważam, że to są lajtowe skoki, a właściwie to bardziej pasuje stwierdzenie, że nie są to skoki żeby mogły świadczyć o braku wyobraźni organizatorów.

 

WRC fan, z tego co pamiętam to saxo puściło iskry płytą pod silnikiem ale zderzak przetrwał. Jest za to często na torze Xsara, której załoga notorycznie coś psuje. Oni chyba nie mieli przejazdu czystego, żeby nawet opony nie tknąć. Na ostatnich zawodach jechali wyjątkowo bez przygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po spocie. Fajnie było poznac osobiście przynajmniej kilku forumowiczów. Sorry, że się tak szybko zmyłem, ale źle znoszę takie temperatury :/

 

MARKO RALLY, miło było poznac (ponownie) :)

 

Raga, dzięki, że zostawiłeś mi 4 cm luzu na wyjazd :twisted: Mam nadzieję, że nikomu nic nie porysowałem...

 

No to do zobaczenia za tydzień na 4T Rally.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...