Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Próbowałem pisać sam do siebie, ale nie wychodzi. Łatwiej samemu flaszkę wypić, choć ja i tak nie piję.

Gdybyście byli sobotnim popołudniem lub w niedzielę w Katowicach lub okolicach moglibyśmy podjechać do Sosnowca oblukać miejsce do spotowania szutrowego proponowane kiedyś przez Ywone i Vikinga. Heeej!

 

Mogę ewentualnie w piątek po południu, Heeej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek = wieczorowonocne dłubanie przy głupiej Corsie żony (ewentualne spotowanie, ale blisko :( )

Sobota = kopanie koło domu, później świętowanie święta ul. 11 Listopada czy jakieś tam ;) do nocy i ewentualne spotowanie w BB

Niedziela = rodzina, rodzina i jeszcze raz rodzina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehh...

Próbowałem pisać sam do siebie, ale nie wychodzi.
no tak... widzisz ja musiałem ozywić temat :wink:

Co do spodkania to mnie teraz na ogół pasują weekendy a w tygodniu to tak nie wczesniej niz o 19:00 to moge podbic i na podbeskidzie, ale teraz długo jasno wiec chyb a nie problem.

Aaaa, własnie i... Paweł musi sie zaprezentować nowy "przemieszczaczem" :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Cze 26, 2008 7:51 pm ]

Kurcze zapomniałem tylko ze w najbliższy weekend akurat wyjeżdzam do Rzeszowa do znajomych, ale na następne nie mam planów.

A jak tam reszta...? Pisac :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł już wie - z racji, że mój przyjaciel 14 lipca wraca do kraju, a uzdolniona filmowo z niego bestia, to planujemy w tym tygodniu w kilka szybkich samochodów mały film z akcji w i wokół BB. Termin dokładny jeszcze podam, ale ogólnie będzie to środa czwartek popołudniowy wieczór. A filmik potraktujemy hobbystycznie, choć chłopak robi naprawde świetne filmy, reklamy teledyski reportaże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, spoko, jak Ci mówiłem jestem bardzo chętny we wtorek lub czwartek, powiedz proszę coś więcej jak to będzie wyglądać? Moim skromnym zdaniem Przegibek będzie świetnym miejscem - od strony Międzybrodzia pod samym Przegibkiem jest kilka fajnych (wolnych, szybkich, technicznych itp. jest też piękna patelnia) zakrętów po gładkim asfalcie i możnaby tak nakręcić sporo fajnych ujęć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegibek - Salmopol - Żar - przejazd przez BB no i parę szutrowych placyków i odcinków. Bez zbędnego katowania - ma być ładnie i bezpiecznie. Jak znasz jakieś miejsca blisko BB gdzie można bokami na sypkim pośmigać to zapisuj :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start o 20.00, ale trzeba być wcześniej. Ja wyjeżdżam o 16.00.

http://www.subaru-rally.pl/index.php?PH ... 8c15d1367b

 

[ Dodano: Pon Cze 30, 2008 12:53 pm ]

http://pl.youtube.com/watch?v=-JAZy0KgmeY

 

[ Dodano: Pon Cze 30, 2008 1:12 pm ]

Prawie tam stałem:

http://www.autoklub.pl/fotogalerie/artu ... mg0001.jpg

Oczywiście Sebastian spadł na cztery łapy i pojechał dalej.

 

Lubię rajdy :wink: :

http://www.autoklub.pl/fotogalerie/artu ... mg0009.jpg

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie zrobią od wtorku do czwratku, żeby jak najmniej ludzi nie widziało? :roll:
własnie... szkoda ze to w srodku tygodnia.

 

[ Dodano: Wto Lip 01, 2008 10:00 pm ]

Raga, Paweł_P, to kiedy smigacie w koncu, jutro czy czwartek :?: Może wpadnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :wink:

 

Co do szutrów to nie kojarzę żadnych placyków, ale rozejrzę się jutro w ZIAD-zie bo widziałem, że jakiś duży plac wyrównują i widziałem, że jakieś BMW bączki kręciło, oblookam jutro co to w ogóle jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solber_g, jakby co to o 18:30 w parkingu podziemnym pod Sarnim Stokiem :)

 

[ Dodano: Pią Lip 04, 2008 12:12 am ]

Więc 350 koni w pro przygotowanym Evo to M A S A K R A!!! Zmieniam samochód na takie Evo!!!!!!! Paweł - jesteś super szczęściarz, bo w ciągu roku 2 maleństwa bliskie twego serca przybyło - zazdroszczę ci w jak najbardziej pozytywnym sensie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak doinwestowany (naprawdę) to z 60.000 z możliwością wytargowania czegoś w dół ;) trza do niego teraz klocki kupić i wsio gra :) W zestawie niepowtarzalny i bardzo nietypowy przedni zderzak. Pro tarcze EBC + super alusy i opony + chlapacze i ogólnie dobry stan auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...