Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

oooo własnie... "ma duszę" dobre określenie... ma to coś poprostu czego nie ma EVO i już... Paweł_P, i świst rozpędzającego EVO jest rewelka, ale to nie zmieni faktu, iz gdy słyszę subaru serce wali mi tak mocno ze nie da sie tego opisać :cool:

I moze sie powtórze - nic złego nie powiem na EVO, bo jest świetne, lecz bezwarunkowo "zakochany" jestem w subaru i juz, a moim celem :arrow: impreza (GT) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo własnie... "ma duszę" dobre określenie... ma to coś poprostu czego nie ma EVO i już... Paweł_P, i świst rozpędzającego EVO jest rewelka, ale to nie zmieni faktu, iz gdy słyszę subaru serce wali mi tak mocno ze nie da sie tego opisać :cool:

Spoko, grunt to dobre wytłumaczenie (np. że Subaru ma duszę a Evo nie, phi....), a mnie serce zawsze bije jak szalone jak jadę swoim autem no i oczywiście banan zawsze gości na mojej twarzy, ostatnio Michał (Turbooo555) przejechał autem obok mojego w mieście i od razu tętno mu podskoczyło - wszystko kwestia szajby, jak ktoś jest maniakiem to bezwarunkowo i szuka tylko wyimaginowanych powodów żeby to jakoś "normalnym" ludziom wytłumaczyć (a że niebiski kolor, a że dźwięk Boxera, a że historia, a że dusza itp.), pasji się nie da oszukać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasji się nie da oszukać
i na ogół nie da sie wytłumaczyć, nikomu... ale Ty to rozumiesz Paweł prawda :razz: bo ja rozumiem Twoją fascynacje EVO, zresztą też to auto nie jest mi obojętne :wink: ale... no własnie ale... SUBARU, SUBARU, SUBARU :!: :!: :!: i juz... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - wy to sobie marzycie a ja zawsze MARZYŁEM - mam w domu resoraki Subaru, miałem 2 modele sterowane Imprezy i na ulicy zawsze się zatrzymywałem widząc subaru (nadal sie zdarza ;) )

 

Jednak życie i część z władz tego forum uzmysłowili mnie, że te marzenia to bajki a życie kopie w pupe mocno :P Dlatego mając teraz wybór między seria EVO i seria STI biorę EVO. Tylko, że wtedy nikt sie nie będzie na ulicy za mną obracał :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że wtedy nikt sie nie będzie na ulicy za mną obracał :cool:
i tu sie mylisz kolego :wink: fakt moze EVO jest bardziej niepozorne... ale wsciekłe :twisted: i mojej uwadze na drodze nie umknie również jak i subaru oczywiscie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że wtedy nikt sie nie będzie na ulicy za mną obracał :cool:

Teraz już z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że się mylisz, nie wiem kurde czemu (wkurzam się bo nie lubię zwracać na siebie uwagi) ludzie strasznie się gapią na Evo, jak stoję na światłach to dzieciaki robią fotki komórkami, ludzie na ulicy wskazują palcami, z jakiś rajdowych furek (np. Seicento) chłopaczki z dziewczynami do mnie machają, nawet młode rodziny z małymi dzieciakami zatrzymują się i odwracają, nie wiem kurde dlaczego ludzie tak się gapią, bo założę się że pewnie z 90% nie wie tak naprawdę co to za auto.... Jednak niezależnie od wszystkiego nie odczułem jeszcze jakiejś zawiści, praktycznie zawsze ludzie się uśmiechają i machają, chyba nikt mi jeszcze fuckera nie pokazał - no może poza tymi, z którymi nie chciałem się ścigać spod świateł :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma różnicy czy to Evo czy STi, na każde ludzie zazwyczaj się oglądają, jedni nie wiedzą co to, inni są zaskoczeni wyglądem, inni zaś doskonale wiedzą, że to najlepsze samochody świata :mrgreen:

Fuckersa na szczęście mi jeszcze nikt nigdy nie pokazał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!! mam do oddania miejsce startowe (opłata 100 PLN) na 4. rundę SMT (20. lipca), niestety (a raczej stety :mrgreen: ) mamy wtedy zaplanowane cesarskie cięcie tak więc nie dam rady pojechać :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą sobotę jest Alledrogo Power w Zabrzu - ja z bratem jedziemy (ten, którego namawiam na GT!!!) więc jakiś spocik trza zrobić. Nie ukrywam, że fajnie by było jak by się jakieś GT znnalazło do pokazania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo power się nie zjawię, bo i czasu nie ma, a co miałem widzieć to widziałem w Bytomiu pod Tesco (Waldemar Doskocz z ekipą przyjechali reklamować imprezę w Zabrzu: Porsche GT3, Lambo Spyder, Ferrari 360 i Cayenne Rally).

 

A do Tychów w niedzielę bym się wybrał. Jedzie ktoś z Chorzowa / Bytomia / Katowic?

Ewentualnie gdzie się zjawić, żeby spotkać / poznać forumowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do Tychów w niedzielę bym się wybrał. Jedzie ktoś z Chorzowa / Bytomia / Katowic?

Ewentualnie gdzie się zjawić, żeby spotkać / poznać forumowiczów?

Ja jadę z Katowic :) Wiesz jak dotrzeć na tor ?? Jeśli nie to pisz, postaram się dokładnie objaśnić :) Spotkanie będzie na parkingu o 11.00 :) Na pewno trafisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...