Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Puki co, mała uwaga :wink: zgodnie z forumowymi zasadami, zapraszam na dzien dobry tutaj :arrow: http://www.forum.subaru.pl/vi...095377b7#644522

 

Przywitać się nie zaszkodzi oczywiście ale w zasadach forumowych już tego nie ma :twisted:

No ale mniejszaztym, witamy w naszych progach i zapraszamy na spoty. Rzuć okiem co jakiś czas na ten temat, a na pewno nic nie przegapisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w zasadach forumowych już tego nie ma :twisted:
ehh... ja tak z przyzwyczajenia :wink:

 

Co do Tychów to mnie jednak dzis nie bedzie wrrrr... no cóz nastepnym razem, co u mnie oznacza... po plejadach :razz: Tomasz_555, ja w prawdzie nie jestem oficjalnie zapisany na plejady :arrow: bez subaru w garażu = bez szans oficjalnie na plejady :neutral: ale w sobotę 24-tego sie zjawiam i tak, obczaić jak to wygląda. Nie odpuszcze sobie zobaczenia tylu subarynek w jednym miejscu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem niestety tylko jako obserwator. A biąrąc pod uwagę że jak dotąd wyskoczyłem ze wszystkich spotów :cry: to nie miałem okazji jeszcze kogoś poznać z forum :(. No ale teraz sie to zmieni w końcu ludzie którzy czuja klimaty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorek, trza było mówić, że wybierasz się na tor to po prostu byśmy się gdzieś spotkali na pogaduchy. :) Przemieszczałem się w niebieskiej koszuli ze sponsorami i napisem Subaru na plecach, większość czasu stałem przy hopie i na kwadracie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ten "autodrom" w Chorzowie :?:

Jak jedziesz od Spodka z ronda w kierunku Siemianowic Śl, dojeżdżasz do końca i na skrzyżowaniu (T) skręcasz w lewo. Po prawe stronie jest TVP, dalej światła - prosto i jakiś kilometr po prawej stronie zaraz za działkami.

Można też jechać Bytkowską wedle zawalonej hali (MTK) i na światłach przy TVP w lewo.

Można również koło Stadionu Śląskiego i od drugiej strony Chorzowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan mamy już od dawna z kumplem żeby wystartować 24go w Chorzowie. Maluch się robi, sporo zmian naraz będzie i nie wiadomo czy zdążymy. Jeśli tak to startujemy, jeśli nie to myślę, że podjadę na oglądarę. :)

 

MARKO RALLY, czy tor można w ciągu dnia normalnie obejrzeć czy raczej tylko jak są zawody ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% przylecę!

Skrzydło z tyłu upoważnia Cię do latania. Kto nie ma skrzydeł niech nie próbuje latać :wink:

Radek rozumiem że startujesz ?

 

Jeśli "przylecę", to warto by było wystartować prawda? ;) Może ty i reszta hanysowej braci też by wyskoczyła na tor? :)

 

A jakie wpisowe i rozpiska godzinowa, bo nie moge na stronie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, czy tor można w ciągu dnia normalnie obejrzeć czy raczej tylko jak są zawody ??

 

Nie byłem na tym obiekcie, ale z tego co mi wiadomo, to jest to teren policyjny, i obowiązuje tam zakaz wjazdu, więc może być problem.

Ja się nie pojawie - jestem na plejadach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tor można w ciągu dnia normalnie obejrzeć czy raczej tylko jak są zawody ??

Jak szybko pozałatwiasz kwity to masz czas obejść tor, następnie jest przejazd zapoznawczy. Co do innych, nielegalnych zapoznań, słyszałem że są, ale ja jestem z daleka od tego (głosowałem na PIS) :wink: :mrgreen:

Może ty i reszta hanysowej braci też by wyskoczyła na tor?
zapisywać się proszę, przypominam - telewizja będzie :mrgreen:

Radek:

http://www.delegatura-chorzow.yoyo.pl/REGULAMIN.doc

http://www.delegatura-chorzow.yoyo.pl/ZGLOSZENIE.doc

Ja się nie pojawie - jestem na plejadach
Ktoś nas tam musi reprezentować :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to teren policyjny,

 

O, to akurat plus :)

 

Jak szybko pozałatwiasz kwity to masz czas obejść tor, następnie jest przejazd zapoznawczy. Co do innych, nielegalnych zapoznań, słyszałem że są, ale ja jestem z daleka od tego (głosowałem na PIS) :wink: :mrgreen:

 

Jasne, na pewno tak zrobimy i zapoznanie nam wystarczy. Myślałem tylko, że może nacodzień można po prostu obejrzeć obiekt bez jakiegoś upalania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 maja ehh... chętnie bym wpadł, pomijając ze mam akurat w ten dzien urodziny - wszyscy chyba wiedzą iż w tym terminie są PLEJADY na które jade wiec ja kierunek Wałbrzych w tym dniu. No cóż... wszystkiego na raz się da...

Ale jedzcie kto moze róbcie zdjęcia, zdacie relacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przełożyłem ważne spotkanie z zeszłej niedzieli na tą, bo myślałem, że w tą był Chorzów - teraz sie okazuje, że Raga = Głupek i w terminie Chorzowa mam spotkanie - Ale jak tydzień później jest Będzin to chętnie pojadę, bo w Będzinie jeszcze nigdy nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z topicu wyczytalem ze wielu z Was musialem mijac w Tychach bo tez sie tam czesto pojawiam :)

Biegam z aparatem. Ostatnio w niebieskiej koszuli SWRT. Jak ktos zauwazy to niech sie odezwie, bedzie spontan spocik.

 

Do Chorzowa tez sie wybieram na 90%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...