Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

No i po trzeciej rundzie Pucharu AZT, pogoda nawet dopisała choć przed każdym moim przejazdem zaczynało kropić :???:

 

Kolejny mój trening zaliczony i znowu postępy, jest kurde radocha jak coraz lepiej panuje się nad autem, traska powiem Wam była extra!!!! brawa dla Orgów, taka trasa powinna być na sprincie 4T - prowadziła praktycznie po całym torze (oba duże owale), przejazdy trwały od 2:30 do ok. 3:00 minut więc były dosyć długie a mój max speed ok. 170 km/h przy wejściu na pierwszy duży owal !!!! do tego fajne zakręty i nawroty, dosyć mądrze ustawione szykany, wreszcie zrobili szybki wyjazd na długą prostą po pierwszym dużym owalu (tak jak było w 4T 2007) a nie z szykaną zwalniającą jak to było w 4T 2008, naprawdę rewelka, szkoda że przejazdów nie było np. 6 a tylko 3 :cry:

 

Pozdro dla spotkanych forumowiczów:

Tomka_555, Solber_ga, Ziobera, Romana RallyFana, wrxsti, Mizoo i kogo tam jeszcze widziałem, dzięki za doping :grin:

 

MARKO RALLY, wpadnij wreszcie kiedyś na pojeżdżawkę :wink:

 

 

EDIT:

HA!! wreszcie załapałem się na jakiś filmik z pojeżdżawki, zerknijcie na mój przejazd: czas 5:08 --> 5:17 :twisted:

http://pl.youtube.com/watch?v=fk8IqG4J3ac

 

[ Dodano: Sob Sie 30, 2008 5:57 am ]

Będzie ktoś za tydzień na V rundzie SMT ??? ja startuję :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja bede na pewno w sobotę bo mam blisko. Do Jastrzębia (park serwisowy) mam 25km, wiec nie da sie nie pojechać.

Marko to jak już miło było by sie spotkać. Odezwę sie jeszcze w sobotę rano zapytać gdzie będziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na spoty jestem chętny, ale kurcze we wrzesniu mam strasznie ciężko z czasem. Jak cos ustalcie termin i miejsce, a gdy tylko dam rady ja sie zjawiam :wink:

Jeżeli chodzi o lokalizacje :arrow: Tarnowskie Góry itp... to nawet mogło by mi odpowiadać - pracuję w Gliwicach wiec to już nie daleko, po robocie na spocik podjechać; z tym że akurat we wtorek pracuje do 18:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...