Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Paweł_P, gdzie upalałeś z Wiślakiem ? A ja nic o tym nie wiem. :shock:

IM Racing miał taką prywatną pojeżdżawkę w Tychach dla swoich pracowników, Mancin przywiózł swojego cywilnego Lancerka (można było się na czas sprawdzić na takim placyku), Lancera N-kę, jakiegoś starego muscle-cara i najnowszą zabawkę Dodge'a z wyścigów Nascar (woził nim ludzi), oprócz tego było żarełko i piwko bez ograniczeń, przyjechał też Wiślak i sporo czasu z nim spędziłem :smile:

 

 

 

http://3rallysprint.nie-ASO.pl/index.php?co=lista

Lista zgłoszeń rzeczywiście skromna, ale dlatego wpisani są tylko ci, którzy zapłacili a jak to z polakami bywa wszyscy czekają na ostatni moment, uglową opłatę można wnieść do 1. października + pewnie 2-3 dni zwłoki będzie aż uaktualnią listę, tak więc pewnie dopiero ok. czwartku-piątku wyjaśni się sprawa z iloścą startujących :wink:

 

Ludzie przyjeżdżajcie bo naprawdę warto, znowu będzie super trasa na obu dużych owalach!!!!

 

 

cz@pa, wyłącz proszę CAPS-LOCKA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za event???
warto zajechać???
Nie warto.
WYBITNIE WYSCIGOWA IMPRA JAK MAM ROZUMIEC....
Tak, takie tam wyścigi. Jeżdżą jak popomidorowani i benzynę tylko wypalają, a później przez to drożeje. Ach zapomniałem, przecież Ty jeździsz na ropę, tak jak Ursus, więc Tobie to bez różnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak przejeżdzałem ją w podobnej konfiguracji moją weteranką i fajhnie było, ale brakuje mi kręcenia w tej części koło grilla, aby po prostu z jednego miejsca fotki popstrykać na kilkuz zakrętach/nawrotach.

 

Drugą edycję z grzeczności przemilczę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Ty jeździsz na ropę, tak jak Ursus,

ha ha ha .... :)

 

[ Dodano: Sob Wrz 27, 2008 8:20 pm ]

i jeszcze powiedz że na tą czerwoną,z niższą akcyzą :))

 

[ Dodano: Sob Wrz 27, 2008 8:22 pm ]

makro rally!!!

 

ale za to fajny wlot na masce mam , no powiedz że nie... :)

 

[ Dodano: Sob Wrz 27, 2008 10:53 pm ]

zazdościsz.....

 

[ Dodano: Sob Wrz 27, 2008 10:54 pm ]

cz@pa, wyłącz proszę CAPS-LOCKA

sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie 5 października spotykamy się na torze w Tychach ?

Również będe. Jako pilot :wink: w imprezie GT :razz:

ale brakuje mi kręcenia w tej części koło grilla, aby po prostu z jednego miejsca fotki popstrykać na kilkuz zakrętach/nawrotach.
ehh... ładne lenistwo :mrgreen:
co to za event???
:shock: kurcze grzech zadawać takie pytanie, ale zważywszy na fakt, iż jesteś tutaj "świerzy" masz wybaczone hehe.. :wink:

 

cz@pa, Prosze tutaj krótka relacja z II edycji nie-ASO, która miała miejsce w lipcu br. roku :twisted:http://pl.youtube.com/watch?v=gHGKkKiVRlU

oceń sam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem będzie musiał jakoś odpokutować hehe...

wymyśl coś

No powiedzmy że wykręci bączka i będzie OK, ale co to zmieni ?

Jedni kochają rajdy i wiedzą do czego służy tor w Tychach, inni kochają np. strzelanie z łuku i wiedzą do czego służy grot w strzale, czego ja nie wiem :wink: :mrgreen:

Ale na espresso i szarlotce mogą spotkać się wszyscy. Byle nie targali ze sobą pół klasy, wójka, ciotkę i kolegi szwagra psa koleżankę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś animozje?
A gdzież by tam, nie wyciągaj pojedynczych słów z całego zdania :wink: chodziło o kolegi szwagra psa koleżankę, a nie o samego psa. Wiesz przecież że pieski lubię i sam takowego posiadam.

Spot to spot, coś innego niż piknik :mrgreen:

Przyjeżdżaj w niedzielę do Tychów pochwalić się sprzętem głośnogrającym :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Paź 01, 2008 10:59 am ]

angelika.88, Imprezą to zdążysz i na chrzest i na tor :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...