Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, czemu ekipa z południa nie startuje?

MARKO RALLY, Raga, co jest Panowie? swoje kopanka opisujecie a potrenować na torze nie macie ochoty?

 

Na takim torze dużo łatwiej zepsuć samochód :P Zresztą mnie nie stać na odpowiedni start - szkoda mi opon, klocków :D Ale w następnej imprezie na Tychach startuje z drugim zawodnikiem - WRX i GT w BANDEROZATIM (specjailnie TIM zamiast TEAM) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czy jeszcze ktoś ze Śląska byłby chętny się wybrać i poćwiczyć :?:
Ja bardzo chetnie... ale czym :neutral: mój pojazd nawet lubię ale to niestety wciąż nie subarak

Robeet, a w ogóle, jutro będziesz w Tychach?

 

Niestety nie dałem rady być w Tychach.....jak Wam poszło :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, widzę, że tak Ci się po te bułki śpieszyło, że parę razy pod prąd wjechałeś :twisted: No ale rozumiem, żeby herbata nie ostygła, a jeszcze wrócić trzebabyło :mrgreen: Mam nadzieję, że po bliższym spotkaniu z oponkami nic się nie stało :?: Przejazd fajny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Ci się po te bułki śpieszyło, że parę razy pod prąd wjechałeś
Bo ponieważ świeże są najlepsze, może też zabraknąć :wink:

 

Patryk55XL, czy tam w tej kobyłce czy jak to się nazywało jest TV i DVD ? Kombinujemy spota z oglądaniem filmu z Tychów, jak tylko Paweł otrzyma płytę. Oczywiście espresso i szarlotka obowiązkowo. Co do lodów :wink: to opcjonalnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, hmmm, czy dvd mają to kurcze niewiem. Co do lodzików; zapytamy kelnerki czy jest taka opcja :twisted::mrgreen:

Paweł_P, a kto ciepłych bułeczek nie lubi :?: :mrgreen:

łoo matko, czuć że łikend idzie :mrgreen::mrgreen:

 

Tak apropos, dla rozluźnienia atmosfery;

Jakie są dwie najgorsze rzeczy dla faceta?

1. Ciepłe piwo

2. Spocona kobieta

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, hmmm, czy dvd mają to kurcze niewiem. Co do lodzików; zapytamy kelnerki czy jest taka opcja :twisted::mrgreen:
Patryk55XL napisał/a:

Co do lodzików; zapytamy kelnerki czy jest taka opcja :twisted::mrgreen:

 

Byłoby miło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obadamy co da się zrobić

 

żonaci faceci... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solber_g, wiesz jak to jest: na drodze się oblizuję, a w domu jem :twisted: Zresztą jak to mój znajomy mówi: a co, za 30zł będę żonę fatygował? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Apropos cytaty pomyliłeś :wink:

 

[ Dodano: Wto Paź 14, 2008 8:12 pm ]

No i jak ze spotem? Ostatnio przypomniałem sobie o fajnej trasie, niedaleko mnie :twisted:solber_g, powinieneś kojażyć gdzie to; na starym Kamieniu, tam gdzie teraz zbiornik retencyjny :wink: Sprawa wygląda następująco: była sobie kiedyś wioska, w 1997 przyszła "wielka woda", pozalewało, wysiedlili wieś i zrobili zbiornik ret., w środku jest jeszcze eksploatacja żwiru (tzw. żwirownia), ale w niedzielę, praktycznie nic się tam nie dzieje, nie licząc paru wędkarzy. Trasa fajna, parę prostych, parę zakrętów, podłoże to asfalt z szutrowymi wcinkami.

 

Opcja nr2;

Pojechać na meandry odry, trasa w zasadzie szutrowa, ruch zerowy - dojazd do pól, ALE... W związku że owa dróżka leci praktycznie nad samą granicą, może straż graniczna się trzepiać.

 

No i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów silesian zna może takie miejsce "uroczysko"

 

"... Uroczysko to jak się leci DTŚ w strone Gliwic i zjeżdża się w prawo na na Bytom wysokości saonu Renault/Dacia a potem na światłach pierwszych w lewo i kawałek dalej w ulicę Uroczysko w lewo. Plątanina wąskich uliczek...."

 

Da się tam pojezdzic bezpiecznie? Jak z policja z innymi rajdowcami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak ze spotem?
Tylko nie w tą niedzielę, nie będę jeszcze miał auta.
Trasa fajna, parę prostych, parę zakrętów, podłoże to asfalt z szutrowymi wcinkami.
Spot z upalaniem za darmo ? Bez wpisowego 100 zł ? Nie wierzę. Teraz wchodzi taka moda że na spotach z pojeżdżawką trzepie się kasę. Ale wydasz te 100 zł i masz w tym dobry obiad, liter na łeb i orkiestrę.

Może dlatego nie ma chętnych na ten spot na starym Kamieniu :wink:

 

Czy ktoś z kolegów silesian zna może takie miejsce "uroczysko"
Znam, ale dawno tam nie byłem. Kiedyś to było fajne miejsce na upalanie. Ktoś mi mówił że tam już jest syf i nie da się jeździć. Podjedź i oceń sam. To są Świętochłowice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...