Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem wam dać coś nowego a tymczasem wy tu już wszystko znacie :roll:

ja jeździłem w nocy, więc może dlatego nie spotkałem nikogo :razz: dziur troche jest, ale przez ten ubity śnieg tak bardzo ich nie czuć, drutów nie widać bo są tam takie zaspy śniegowe. W sumie lepiej jechać po zmroku bo widać w zakrętach światła innych aut, aczkolwiek po ciemoku ruch zwierząt większy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to polecam pojeździć sobie po drogach w okolicy toru w Tychach. Tam gdzie szły OS'y Rajdu Tyskiego. Dziur nie ma, droga szeroka, a po zmroku można iść swobodnie bo światła widać. Rowy są i przy rowach drzewa więc raczej nie będzie się gdzie ratować ;) nie wiem jak teraz ale zwykle było tam biało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Tomasz_555

2. Mont

3 Robert (rezerwacja wstępna)

4.Thelyn ( jezeli koszt nie przekroczy 100zl od osoby)

5. luk_

6.cypis

 

Ja pisze sie na wyrazow mrozno ma byc cały czas mozliwe ze kolega z rwd podskoczy ze mna a wogol o jaki mdniu rozmawiamy :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis, to dowiedz sie czy kolega jest chętny na Wyrazów bo od tego może zależeć nasz wyjazd. Thelyn pojedzie tylko jesli koszt bedzie koło 100zł. :)

Dzis albo jutro zadzwonie do Roberta i spróbuję coś konkretnie ustalić. Jak zdobęde info czy on i kuzyn by jechali to dowiem sie czy tor jest wolny. Jesli tak to zarezerwuję i ugadamy resztę szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista:

 

1. Tomasz_555

2. Mont

3. Robert

4. Thelyn ( jezeli koszt nie przekroczy 100zl od osoby)

5. luk_

6. cypis

7. Szymon - kuzyn Roberta

 

Tor został wstępnie zarezerwowany na niedzielę :) Jeszcze jedna osoba się zastanawia. Dobrze by było jakby łącznie było 8 osób więc Panowie - śmiało wpisywać się :)

Jutro po południu muszę Robertowi podac ostateczną liczbę osób. :)

 

Obowiązkowo każdy zabiera łopate/szufle do śniegu. Możliwe, że na miejscu będzie mały grill ale to jeszcze dam znać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k@mil, done :) O zbiórce poinformuję tutaj w temacie tylko później jak już wszystko będzie klepnięte :) Najprawdopodobniej o 9.00 na parkingu za Spodkiem :) Ale muszę to jeszcze uzgodnić :)

 

Lista aktualna:

1. Tomasz_555

2. Mont

3. Robert

4. Thelyn ( jezeli koszt nie przekroczy 100zl od osoby)

5. luk_

6. cypis

7. Szymon - kuzyn Roberta

8. k@mil

 

Idealnie wychodzi po 100zł na osobę :) Dziś wieczorem podam ostateczne szczegóły. Jak są pytania to walić póki czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieszczę się jeszcze :?:

BO chyba mi się wyklaruje czas na niedzielę :mrgreen:

Spoko, myślę, że miejsce się znajdzie :)

 

Lista aktualna:

1. Tomasz_555

2. Mont

3. Robert

4. Thelyn ( jezeli koszt nie przekroczy 100zl od osoby)

5. luk_

6. cypis

7. Szymon - kuzyn Roberta

8. k@mil

9. Istreed

 

Mont, http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Wy ... tive=false

Mam nadzieję, że link z zumi styknie. Generalnie na tor dojedziesz tym przepustem kolejowym najbliżej toru patrząc na wschód :) Zaraz za przepustem w prawo i tak jak droga prowadzi. Daj znać o której się mniej wiecej zjawisz na torze i podaj numer telefony, żeby można było się kontaktować :)

 

Mój numer: 696-035-945. Miło by bylo jakbyście podesłali na PW swoje numery. To może być bardzo pomocne rano w niedzielę.

 

Rozmawiałem z Robertem, możliwe, że od niego będa też 2 osoby. Czyli zrobiła się już pokaźna grupka.

 

Ostateczne szczegóły będa jutro jak Robert dowie się dokładnie o której konczy pracę w niedzielę :) Dam też znać co z grillem bo dziś mi wyleciało z głowy. Jak ktoś ma jakiś składany grill to będzie to mile widziane. Jakiś węgiel, podpałkę i chwytak mogę załatwić.

 

PAMIĘTAJCIE O ŁOPATACH !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urwałem mocowanie tylniego staba aole jutro bedzie nowe :twisted::twisted: hubert jedziemy razem ktos przez gliwice gna jeszcze ???jakies miejsce spotkania po drodze bo jak ktos nie wiem (a sam niepamietam zjazdu w ta dziure :twisted::twisted: ) to ciezko trafic tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...