Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Semperit z tego co wiem gdzieś tam na garażach musza takie cos mieć ,ale żeby ktoś z uczestników korzystał albo na jakimś treningu z nimi żebym to widział to nie powiem , raczej lidziska bazują na tym co sami przywiozą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Marcinvvv, poszło PW z numerem telefonu.

 

Wstępnie odnośnie Track Day proponuję spotkanie na stacji Lotos przy szpitalu w Będzinie. Z kolegą semperitem proponuję z kolei spotkanie w Zawierciu na stacji BP - przy okazji można sobie ogarnąć kawkę na drogę. :)

Ostatnio wyruszyłem o 4.45 i niespiesznym tempem byłem prawie godzinę przed czasem (II stopień startował o 7.45). Zatem spokojnie można wyruszyć po 5.00 i spokojnie przed wjazdem na tor będzie czas na tankowanie na BP i jakaś szybka kawka itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i super.

Moje Imprezy z wsiowym zawiasem typu "koza" też się chętnie spróbują

 

 

Nie wiem jak to jest w Imprezach, ale jeśli koza oznacza prześwit w granicach te min. 18-20cm to jest szansa, że niczego nie uszkodzisz, musiałbym zobaczyć pojazd o którym mówisz to byłbym w stanie odpowiedzieć konkretnie.

 

Jak mi się uda to wpadnę , jestem nowy w towarzystwie więc proszę o wyrozumiałość :D

 

“Do or do not. There is no try.” - Yoda

A wyrozumiały jestem bardzo, nie wiem jak reszta forumowiczów :) hehe.

 

Hm napisałeś Gross ze sa też drogi szutrowe szybkie , czy naszymi imprezami tam można przyjechać ? Ale wiesz takimi "asfaltowymi " imprezami :) czy raczej darować sobie wygłupy?

 

Szczerze - myślę, że dałoby się polatać, wprawdzie w ograniczonym zakresie, bo niektóre fajne drogi "szybkie" są dostępne dopiero po przebyciu trudniejszych fragmentó, ogólnie nie mówię nie, ALE organizacyjnie byłoby to trudne, musielibyśmy się podzielić na grupy Forester i nie-Forester, I tu uwaga - nie widzę przeszkód, żeby Wam zorganizować przejażdżkę osobno pod kątem aut typu Impreza, i kolejne ALE - nie mam doświadczenia w tego typu pojazdach, nie wiem ile są w stanie "znieść", nie uprawiam jakiegoś hardcorowego offroadu, ale 20cm prześwitu, opony AT i dobre osłony podwozia to jest standard w jakim się poruszam.

 

 

Hm napisałeś Gross ze sa też drogi szutrowe szybkie , czy naszymi imprezami tam można przyjechać ? Ale wiesz takimi "asfaltowymi " imprezami :) czy raczej darować sobie wygłupy?

 

Podpinam się pod pytanie;)

 

 

 j/w

 

Gross a gdybym przyciągnął quada oczywiście przyciągnęloby go Subaru? :>

 

Myślę, że quadem byś się zanudził na tym wyjeździe, a jak chcesz to mogę Cię skontaktować z ekipą ATV z klubu od nas, chłopaki lubią ostro upalać i na pewno chętnie wezmą Cię "pod skrzydła".

 

Zapraszam do zadawania dodatkowych pytań. Cieszy mnie odzew i sądząc po zainteresowaniu celuję, że można już coś zacząć myśleć nawet o początku marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Panowie stwórzmy na Fejsie jakieś wydarzenie żebyśmy mieli kontakt przez cały przyszły tydzień :) ja też bym się pisał na lekki off-road, nie wiem na ile mogę się "zmierzyć" z Foresterami ale jeśli będą jakieś Imprezy to mój Mesiek tym bardziej sobie poradzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gross

 

Te Suzuki przypadkiem nie brali udziału w ostatnim gliwickim rajdzie?

 

Te Suzuki znaczy które? Moje? No pewnie brało udział, ale raczej w charakterze organizacyjnym :) Ostatnie wydarzenie było 10 grudnia (Ogólnopolska Terenowa Integracja "dla choinki") - start rajdu był z Areny w Gliwicach.

To jest mój złomek: https://youtu.be/QidA6yLWvCg?t=4m19s

 

Kurcze Panowie stwórzmy na Fejsie jakieś wydarzenie żebyśmy mieli kontakt przez cały przyszły tydzień  :) ja też bym się pisał na lekki off-road, nie wiem na ile mogę się "zmierzyć" z Foresterami ale jeśli będą jakieś Imprezy to mój Mesiek tym bardziej sobie poradzi :)

 

Nie mam FB! :) Myślę, że spokojnie się ogarniemy na forum, przenieśmy tylko dyskusje do wątku, który założyłem konkretnie pod ten wyjazd: https://forum.subaru.pl/index.php?/topic/93285-spotkanie-w-terenie-%C5%9Bl%C4%85sk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gross bardzo fajny filmik

 

 

Nigdy nie brałem udziału w takiej imprezie...Off road

 

 

Czy zawodach czy nawet amatorskiej jeździe

 

Muszę kiedyś się z Wami gdzieś wybrać...Podpiąć pod któraś załogę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie odnośnie Track Day proponuję spotkanie na stacji Lotos przy szpitalu w Będzinie. Z kolegą semperitem proponuję z kolei spotkanie w Zawierciu na stacji BP - przy okazji można sobie ogarnąć kawkę na drogę. :)

Ostatnio wyruszyłem o 4.45 i niespiesznym tempem byłem prawie godzinę przed czasem (II stopień startował o 7.45). Zatem spokojnie można wyruszyć po 5.00 i spokojnie przed wjazdem na tor będzie czas na tankowanie na BP i jakaś szybka kawka itp.

...well.

Logistyka rulez :)

Czyli ja muszę wystartować o 0400 z domu, żeby około 0540 być w Zawierciu, po drodze zwijając @WueM 'a z Gliwic

Edytowane przez semperit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gross bardzo fajny filmik

 

 

Nigdy nie brałem udziału w takiej imprezie...Off road

 

 

Czy zawodach czy nawet amatorskiej jeździe

 

Muszę kiedyś się z Wami gdzieś wybrać...Podpiąć pod któraś załogę ;-)

 

Zdarza się tak, że ludzie jeżdżą sami, jestem prawie pewny, że taki kierowca chętnie przygarnie pilota, trzeba śledzić stronę MUTT na FB: https://pl-pl.facebook.com/MUTTGLIWICE/ jak jest jakaś impreza i po prostu zagadać z kimś.

 

Ze swojego doświadczenia, to warto mieć przynajmniej gumiaki, ubranie którego nie szkoda ubrudzić, telefon komórkowy, klucze, dowód rejestracyjny w trwałym worku strunowym (zależy od charakteru rajdu, np. impreza "Luźna Gumka" to lajtowa impreza offroadowa bez hardcore'u), coś do przebrania też się przyda, no i wiadomo prowiant bo to czasem jest cały dzień. Pomijam kwestie oczywiste jak liny, szekle, pasy, taśmy, łopata, siekiera, piła itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gross

 

Te Suzuki przypadkiem nie brali udziału w ostatnim gliwickim rajdzie?

 

Te Suzuki znaczy które? Moje? No pewnie brało udział, ale raczej w charakterze organizacyjnym :) Ostatnie wydarzenie było 10 grudnia (Ogólnopolska Terenowa Integracja "dla choinki") - start rajdu był z Areny w Gliwicach.

To jest mój złomek: https://youtu.be/QidA6yLWvCg?t=4m19s

 

Kurcze Panowie stwórzmy na Fejsie jakieś wydarzenie żebyśmy mieli kontakt przez cały przyszły tydzień  :) ja też bym się pisał na lekki off-road, nie wiem na ile mogę się "zmierzyć" z Foresterami ale jeśli będą jakieś Imprezy to mój Mesiek tym bardziej sobie poradzi :)

 

Nie mam FB! :) Myślę, że spokojnie się ogarniemy na forum, przenieśmy tylko dyskusje do wątku, który założyłem konkretnie pod ten wyjazd: https://forum.subaru.pl/index.php?/topic/93285-spotkanie-w-terenie-%C5%9Bl%C4%85sk/

 

 

Problem w tym, że jak za 3 dni zamkną forum to już nic nie pogadamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wstępnie odnośnie Track Day proponuję spotkanie na stacji Lotos przy szpitalu w Będzinie. Z kolegą semperitem proponuję z kolei spotkanie w Zawierciu na stacji BP - przy okazji można sobie ogarnąć kawkę na drogę. :)

Ostatnio wyruszyłem o 4.45 i niespiesznym tempem byłem prawie godzinę przed czasem (II stopień startował o 7.45). Zatem spokojnie można wyruszyć po 5.00 i spokojnie przed wjazdem na tor będzie czas na tankowanie na BP i jakaś szybka kawka itp.

 

...well.

Logistyka rulez :)

Czyli ja muszę wystartować o 0400 z domu, żeby około 0540 być w Zawierciu, po drodze zwijając @WueM 'a z Gliwic

 

No właśnie i jestem tu taka trochę kulą u nogi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...