Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pół roku temu obiecałem fotki STI no i dzisiaj w końcu się zebrałem i cyknąłem

 

:wub:  piękny ! Życzę długiego i bezkolizyjnego użytkowania.


 

Gdzie jest jakieś info co za samochody jadą? Hehe, Ty chociaż trochę po torze latasz, jak ja pojadę to ludzie będą mieli z czego się nabijać :D Dlatego jak pojadę to chyba nie imprezą...

https://www.facebook.com/events/1783910705211305/  tutaj masz info, w postach lista aktualizowana

 

tłoczno tam będzie, 50 aut na taki "tor" ??

na przejazd czekać trzeba będzie z pół godziny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu obiecałem fotki STI no i dzisiaj w końcu się zebrałem i cyknąłem. Niestety tylko telefonem, ale auto czyste, a setup już zimowy.

Na tej feldze Enkei jakoś bardziej mi się podoba niż na BBS. Choć obie są bardzo do siebie podobne

Piękny jest Tomku. Widać mądre inwestowanie :puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To co 11 listopada Wyrazów ? Jak nie będę w pracy to oczywiście zawitam.

Kiedy jakiś spocik ?

Obawiam się, że ten wątek dawno już przestał być o spotach ;)

No niestety ..

 

Może się zmobilizujemy ? Musiałby ktos wziac się za organizacje cyklicznych spotów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu obiecałem fotki STI no i dzisiaj w końcu się zebrałem i cyknąłem. Niestety tylko telefonem, ale auto czyste, a setup już zimowy.

Na tej feldze Enkei jakoś bardziej mi się podoba niż na BBS. Choć obie są bardzo do siebie podobne.

 

attachicon.gifsti01.jpgattachicon.gifsti02.jpgattachicon.gifsti03.jpgattachicon.gifsti05.jpgattachicon.gifsti06.jpg

Tomasz, zacny pojazd :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie dam rady. Ale już pomału robi się u mnie biało i zaczynam rozglądać się nad malowniczą trasą po śnieżnej Orawie dla Was. Jak już potestuję odcinki specjalne to umieszczę info w dziale moon off road i tutaj. Albo teraz tak myślę, może miał by ktoś z Was ochotę na Subarowego sylwestra na Słowacji? Może kilku dniowy pobyt połączony z nartami i takimi tam... ?

No ja niestety nie dam rady. Ale już pomału robi się u mnie biało i zaczynam rozglądać się nad malowniczą trasą po śnieżnej Orawie dla Was. Jak już potestuję odcinki specjalne to umieszczę info w dziale moon off road i tutaj. Albo teraz tak myślę, może miał by ktoś z Was ochotę na Subarowego sylwestra na Słowacji? Może kilku dniowy pobyt połączony z nartami i takimi tam... ?

Podam może od razu jeszcze lokalizację gdzie można by było to zorganizować, mam nadzieję, że nie wbrew regulaminowi forum

www.penzion-majak.sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.11.16 jeżdżą w Rudnikach, niestety odpłatnie ale z pewnością będzie mniej stania a wiecej jeżdżenia

 

byłem na Rudnikach po śniegu i praktycznie nie stałem dłużej jak 2-3 minuty a pod koniec dnia jeździłem już bez zatrzymywania do bólu :)  :) 

A tak w ogóle gdyby ktoś miał ochotę poszaleć po nowym torze rallycrosowym w Słomczynie to 03.12.2016 będzie kolejna edycja adrenaliny we włosach.

Byłem na dwóch edycjach i kolejnej nie przepuszczę tym bardziej że jest to akcja charytatywna dla domu dziecka więc trzeba się tam pojawić :D 

To Jarek teraz zmienia na? :P

xt 2015 :) 

plejady trasa terenowa ;)  :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na Rudnikach po śniegu i praktycznie nie stałem dłużej jak 2-3 minuty a pod koniec dnia jeździłem już bez zatrzymywania do bólu :)  :)

 

A tak w ogóle gdyby ktoś miał ochotę poszaleć po nowym torze rallycrosowym w Słomczynie to 03.12.2016 będzie kolejna edycja adrenaliny we włosach.

Byłem na dwóch edycjach i kolejnej nie przepuszczę tym bardziej że jest to akcja charytatywna dla domu dziecka więc trzeba się tam pojawić :D

 

 

 

Również się wybieram, z tego co wyczytałem to w tym roku trasa tylko asfaltowa. Możemy się zgadać i pojechać razem, kierunek ten sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

byłem na Rudnikach po śniegu i praktycznie nie stałem dłużej jak 2-3 minuty a pod koniec dnia jeździłem już bez zatrzymywania do bólu :)  :)

 

A tak w ogóle gdyby ktoś miał ochotę poszaleć po nowym torze rallycrosowym w Słomczynie to 03.12.2016 będzie kolejna edycja adrenaliny we włosach.

Byłem na dwóch edycjach i kolejnej nie przepuszczę tym bardziej że jest to akcja charytatywna dla domu dziecka więc trzeba się tam pojawić :D

 

 

Również się wybieram, z tego co wyczytałem to w tym roku trasa tylko asfaltowa. Możemy się zgadać i pojechać razem, kierunek ten sam ;)

 

Tak tor ma nowiutką nawierzchnię i jeśli ktoś ma obawy o uszkodzenie zawieszenia to może się już tym nie martwić :) 

Tak możemy pojechać razem choć myślę że jeszcze ktoś chętny się znajdzie z okolic śląska. :D 

Prawdopodobnie jeszcze pojedzie Adrian z SPI niebieską Bestią :thumbup: 

To już prawie konwój ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...