Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Halo, w wątku beskidzkim jest info oraz lista na piątkowe spotkanie z Kajetanowiczem ! Ja się wybieram. :)

 

kurde ale dylemat.. wybieram się w tamte strony ale na sobotę i z rodziną, więc 2 razy kręcić byłoby szkoda, ale nie wykluczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, gratuluje ale co ty gadasz o klimie?  :rolleyes:  to jest usterka? klime należy niezwłocznie wywalić! :yahoo:

Po pierwsze kilogramy.

po drugie niezdrowa.

po 3 (nieistotne) szlag mnie trafia jak mam wymieniać w robocie sztywne przewody <_<

 

nie lubie klimy, niech zyje bebecha i korbotronic. ;)

najsmutniejsze jest to że pisze to w sumie nawet powaznie... :P


-----------

 

Semperit,  nie pisze Ci już PW, nie wymyslilismy nic innego jak odpowiednio skoncentrowany Dimer. Z tym że on matowi, ale powiem Ci jak Dawid umył dzisiaj głowice do Klijo, to jak nówka. Mało rozcieńczony dimer+ pędzelek. I jakby co pamietaj zeby dobrze zmyć, najlepiej karcherem ,albo wodą z płynem do naczyń, bo dimer żre alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gratulacje !! MY? no i fotka dla zazdroszczących nas

MY2006 :) Zdjęć wciąż nie ma, brakuje mi czasu. :P W weekend majowy coś pstryknę. :)

 

 

 

Tomasz, gratuluje ale co ty gadasz o klimie? :rolleyes: to jest usterka? klime należy niezwłocznie wywalić! :yahoo: Po pierwsze kilogramy. po drugie niezdrowa. po 3 (nieistotne) szlag mnie trafia jak mam wymieniać w robocie sztywne przewody <_< nie lubie klimy, niech zyje bebecha i korbotronic. ;)

Matiz, ja jestem alergikiem, wiosna to dla mnie jak tortury. Bez klimy i dobrego filtra kabinowego zapłakał bym się i zakichał na śmierć.

 

A tak w ogóle to mam 350KM więc te parę kilogramów różnicy mi nie zrobi :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeszcze raz piękne dzięki za miłe słowa. :)

Wczoraj sam przyznałem, że to auto zweryfikowało moje umiejętności, a raczej ich brak. Czeka mnie teraz wiele pracy przy utrzymaniu kondycji samochodu i podniesieniu swoich umiejętności. :) Ale to miła perspektywa :D

 

Wczorajszy spot - miazga ! :D

@@ADK90, dzięki za fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...