Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

mi w Kato na pksie podbijali jak miałem zamglone reflektory, natomiast gwarancji że się jednak przyczepią nie ma nigdy.

 

ps. czym się różnią lampy z tyłu?

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w jablonce przeglad firmowki i pytalem kolesia o forka, i mówi ze nie ma szans jak nie ma przeciwmglowej. Mało tego, mówi że musi być nawet kontrolka na zegarach o fakcie wlaczenia tylnej. Także tam już nie pojade.

Edytowane przez SubaruSK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pany, zawadzają mi bardzo opony:
 

Interstate IWT-2 zimowe 215/55 R16 XL   300zł dla forum

Koła (prawdopodobnie) BMW zimowe GT Radial 185/65 R15  300zł dla forum

Opony DRIFT 4szt 195/50R15 R15 Maxxis Avon do upalenia   100zł komplet dla forum

 

z tego 2 szt maxxisa mogą być do jazdy

Ktoś coś? to podeśle foty

 

 

 

Btw. kupiłem Micre K11 na czas remontu zgnitka :biglol:  najlepsze jest to, że dzieki temu ujrzałem w jakim NIEZŁYM stanie jest Impreza :biglol:

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pany, zawadzają mi bardzo opony:

 

Interstate IWT-2 zimowe 215/55 R16 XL   300zł dla forum

Koła (prawdopodobnie) BMW zimowe GT Radial 185/65 R15  300zł dla forum

Opony DRIFT 4szt 195/50R15 R15 Maxxis Avon do upalenia   100zł komplet dla forum

Btw. kupiłem Micre K11 na czas remontu zgnitka :biglol:  najlepsze jest to, że dzieki temu ujrzałem w jakim NIEZŁYM stanie jest Impreza :biglol:

Matiz skąd ty bierzesz ciągle te gumy? Choć w sumie zawsze mieć to dobry nawyk :D Jakbym miał wolne felgi...

 

 

K11 to fajny projekt do zrobienia ;)

 

Czyli jakby co to Martin pomaga z przeciwmgielnym - fajnie :)

 

Dosiego Roku Wszystkim!!!

 

 

Może oprócz Subaru tej kasy na nowe...:

 

https://youtu.be/jtR6i4T3oFU

Edytowane przez semperit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Najpierw zapytam tu, bo łatwiej będzie ogarnąć temat zamiany w okolicy.

Sprawa wygląda następująco. Kupiłem komplet opon: Conti Premium Contact w rozm. 205/55/16 z 2012r. Wszystkie mają po ok. 4mm bieznika. Żadna nie była łatana.

Jeszcze ich nie założyłem na felgi, bo jednak do wolnossaka bardziej pasi mi rozmiar 205/50 lub 195/55.

Nie chcę ich sprzedawać, ale jakby ktoś miał komplet porównywalnych oponek w wyżej wymienionym rozmiarze, to chętnie bym się zamienił.

Jak coś to PW.

A tak btw to jaki jest fabryczny rozmiar opon do Forka I wolnossaka, bo może bym pojeździł na tych 205/55 i jak już w końcu kupię Forka to bym do niego założył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. obecnie mam stare i lyse 205/50/16 i to jest wymiar najbardziej zblizony do fabrycznego. Choc licznik mi zawyza i jakbym zalozyl wieksze kola to nawet klamalby mniej, ale troche nie podoba mi sie wizualnie profil 55 przy 205 :/

BelegUS, na komforcie w tym aucie nie zalezy mi zbytnio. A jakbys mial jakies fotki Twojej gc na seryjnej wysokosci zawiasu z tymi oponami to podeslij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...