Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

To jak już założysz to daj znać czy łatwo podchodzi do Forka i czy jest duża różnica w odsłuchu od serii, bo też sie przymierzam do takiego zakupu.

Witam, wczoraj zamontowałem - nie było tak różowo - trza było przespawać wszystkie trzy wieszaki - inaczej rura uderzałaby w tylnego staba, poza tym inaczej jest ukształtowana teraz jakby bardziej widać rurę pod podwoziem

Jak chwilkę znajdę to spróbuję filmik wrzucić z dźwiękiem po wymianie.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ten backbox Prodriva tym, którzy chcą mieć ciut głośniej niż seria z naciskiem na ciut - dźwięk jest baaardzo niski, taki pomruk, dyskretnie słychać bulgot pracy boxera - jest dokładnie tak jak oczekiwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się orientuję wystarczy przespawać jedno ucho i podejdzie bez problemu do forka. Każdy warsztat specjalizujący się w wydechach to ogarnie. I cena atrakcyjna IMO.

 

Witam, wczoraj zamontowałem - nie było tak różowo - trza było przespawać wszystkie trzy wieszaki - inaczej rura uderzałaby w tylnego staba, poza tym inaczej jest ukształtowana teraz jakby bardziej widać rurę pod podwoziem

 

Ciekawe kombinacje, pytanie tylko po co :lol:. Na pewno całość wyszła bardzo atrakcyjnie :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno,

 

piotrek,

... wrocilem z kraju majacego transylwanie w granicach posiadania i budzet przez portfel wyssany.

nie skladam jednak broni chce cos glosniejszego za budzetowa/pasztetowa cene.

H&S bezwzglednie zostaje na dozywocie... nadal brzmi cudnie.

zmiany niewielkie (napewno nie jak twoje :lol: ).

naprawiam pomaluchu zawieszenie bo juz czas na nie.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak gra ten ulter, na filmiku jest dużo głośniej niż w rzeczywistości.

Co do jakości to wszystko bardzo ładnie wykonane, pasuje idealnie do samochodu.

 

Daje rade,tak jak w moim ale myślę nad czymś ciut głośniejszym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje rade,tak jak w moim ale myślę nad czymś ciut głośniejszym :D

 

W takim razie polecam Buzzer'a. Przyjemny basowy bulgot, nieuciążliwy w trasie, kiedy trzeba to się wydrze. No i ceny dobre mają. Tłumik składają na wymiar pod samochód i to tak jak chce klient (ja mam wręcz pusty w środku) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drout,

 

wpadne do domu w piatek kolo 17:00-17:30 (moze tu ok.0,5h moglbym znalezdz) na 19:30 musze byc na metro wilanowska bo jade polskim busem do gdanska.

wracam w niedziele na 18:30 ...(moze wtedy), bo w poniedzialek rano 6:00 wyjezdzam znowu na budowe na kurpie na kolejny i kolejny juz tydzien wracam w piatek na ok.17:00-17:30 wyjezdzam wieczorem do lublina na weekend wracam pod wieczor w niedziele by w poniedzialek rano 6:00 wyjechac na budowe...i tak od kilku juz lat.

sam rozumiesz najchetniej to bym poprosil bys wskoczyl po nas na dworzec pks (metro wilanowska i podrzucil na zielona bialoleke... ale sie nie znamy wiec i nie zrecznie.) pomysl kiedy ci pasuje. zawsze chetnie sluze pomoca...tylko czasu brak. :cry:

 

tomasz p.

693 999 903

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje rade,tak jak w moim ale myślę nad czymś ciut głośniejszym :D

 

W takim razie polecam Buzzer'a. Przyjemny basowy bulgot, nieuciążliwy w trasie, kiedy trzeba to się wydrze. No i ceny dobre mają. Tłumik składają na wymiar pod samochód i to tak jak chce klient (ja mam wręcz pusty w środku) :twisted:

 

Dzięki za pomoc,mam jeden na oku tylko trochę wrzeszczy i obawiam się że żona wydałaby ten sam odgłos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drout,

 

jutro bede troche wczesniej w wwie niz zakladalem

moze chcesz jednak podleciec ? posluchac ?

potem bede lecial na lublin, obwodnica, marsa, trasa lubelska na zakret

a potem garwolin, ryki, lublin

 

dalem ci tel. zadzwon to sie spotkamy.

 

pozdrawiam

 

tomasz p.

 

-- Cz wrz 13, 2012 7:53 pm --

 

 

 

 

KOLEDZY

 

tak sie zastanawiam jezdze teraz na H&S modelu nazwy nie pomne ale szeroko rozpowszechniony na forum.

jednakze ostatnimi czasy mialbym ochote troszke sie nieco rozedrzec, jak np. APEXI N1 na oryginal nawet w

uzywce nie moge sobie pozwolic zatem nachylilem sie nad replikami na alledrogo tylko czy to dobrze zabrzmi

w forku ? 2,5XT06 brzmi inaczej niz wrx czy sti...

cena 300 za taki produkt wydany jako fanaberia jest ok.

ale jak brzmi np. H&S model b.zblizony ksztaltem rzadkosc wsrod kolegow z forum a moze ktos ma taki ???

 

KTO MA APEXI N1 lub H&S (model zblizony konstrukcyjnie) MOZNA POSLUCHAC/PROSIC O FILMIK ???

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bohun,

 

mialemPodobnie tylko że Prodrive P1, było jak dla mnie za cicho mam teraz H&Sa jest dobrze na wyższych obrotach bulgocze agresywniej/ wyraźniej niż PRODRIVE on był poprostu bardziej basowy ale mniej głośny.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...