Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ja wiem i złego słowa na Pana M nie powiem, a wręcz przeciwnie. Pan.M nie zostawia człowieka z problemami i zawsze pomoże. Zawsze jest rozwiązanie dam znać co się uda zdziałać. Chciałem zapytać czy u Was też taki polonezowski dzwięk występuje i jeśli tak to może komuś się to udało wyeliminować. I każdemu polece proex-a. A z tą strumiennicą to było tak: wycięte katy i szło o przegląd-tzn. czepiali się że nie ma kata, no to wspawałem strumiennice bo akurat takową posiadałem i wygląda jak katalizator, odziwo nikt się nie czepia. Strumiennica jest w pełni przelotowa i troche wycisza, bo bez niej jest głośniej. Ale najprawdopodobniej szanowany Pan. M rozwiązał już problem, takową informacje dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kolego, ale tak: diagnosta wchodzi pod auto i widzi, że same rury, i robi analize spalin bo wie, że nie ma katów i kiepsko wyjdzie-pomruczy i coś mu trzeba dać dodatkowo. A tak wchodzi pod auto patrzy na strumiennice i widzi, że coś jest, więc uznaje, że jak jest to będzie dobrze i analizy nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

subirak,

 

na kanale YT jest az 4 subarki w tym jeden niestety moj i chodzi jak slychac cieniutko, ale u kolegi w wersji US gadal naprawde ladnie.

 

potem bylo PRODRIVE P1- efekt zdecydowanie ciekawszy, teraz jest H&S i zaluje ze tak dlugo nosilem sie z zakupem, tego brzmienia szukalem.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tROZ,

 

...wiesz mowa o dzwiekach jest jaknajbardzej SUBIEKTYWNA, dla mnie jest super przy obciazeniu auto burgocze/warczy az milo no cudowny dzwiek ale jak zwiekszysz bieg auto odelzone jedynie lekko mruczy.

mam 2,5 XT AT tak wiec brzmiec bedzie nieco inaczej niz manual (potwierdzone) mam tez wymieniony KAT na SPEC C. a co za tym idzie jest cichszy ( o dziwo) niz seria. Jednak H&S jest tym czego szukalem i gdyby nawet byl nieco glosniejszy niz obecnie to i tak zupelnie komfortowo sie nim by podrozowalo. ale to moja SUBIEKTYWNA ocena

 

nadmienie iz mam backbox+center przelot bez ingerencji w fajki ...

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
subirak,

 

na kanale YT jest az 4 subarki w tym jeden niestety moj i chodzi jak slychac cieniutko, ale u kolegi w wersji US gadal naprawde ladnie.

 

potem bylo PRODRIVE P1- efekt zdecydowanie ciekawszy, teraz jest H&S i zaluje ze tak dlugo nosilem sie z zakupem, tego brzmienia szukalem.

 

tomasz

witam nosze sie z zamiarem h s czy bylaby mozliwosci jakis blizszych informacji i brzmienia , czy nie jest za glosno i na zbyt lansowo

chodzi mi raczej a mily dzwiek nieco uwolniony wydech no i mozliwosc corki mej 3 letniej spania w trasie pozdr

 

-- N kwi 22, 2012 1:02 pm --

 

witam ponownie czy bylaby mozliwosc jakiegos foto tlumika koncowego h&s zalezy mi na tym co b y za bardzo widoczny nie byl taki szary cichociemny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieba7,

 

SIE WYDAJE.

prawda jest taka ze najprzyjemniej brzmi jak sie jedzie bulgocze sobie spokojnie, cichociemnie ale jak zredukujesz i przycisniesz to wtedy bulgocze/warczy najprzyjemniej. dlatego warto, oj warto przepuscic kazda staruszke i nie tylko na przejsciu a potem zawarczec startujac.

jest to jednak zupelnie znosny bulgot. czego nie mozna powiedziec o 3,5" wydechach brzmia jeszcze cudniej ale w dluga podroz bez koreczkow nie podchodz.

skoro na blaszkach masz WE to moze kiedys podjedz na centrum TARGOWEK to posluchasz bulgotu. bywam w domu co drugi weekend poprosze to podjedzie piotrus BAKUPO posluchasz 2,5" h&s oraz 3,5" na prawie tym samym forku.

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...