Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

ja planuję w moim N/A (forester 2007)backbox i center pipe H&S, a w drugim aucie (swift sport) mam strumienicę(el-tec) i tłumik też robiony w el-tecu po 40 tyś. jest wszystko ok, też słyszałem sporo złych i dobrych opinii o tym "wynalazku"

sam już nie wiem czy to ściągać...

 

-- Śr kwi 13, 2011 12:47 pm --

 

Rozmawiałem z Panem A. Godula na temat strumienic i mówił, że dobrze założona nic złego "nie zrobi" chyba ze jest przed sondą l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru_Forester, CEZAR71,

 

... panowie chetnie poddam pod rozwage naprawde dobrego fachowca porownywalnego z EL-TECem sami po rozmowie lub emailach ocenicie czy chcecie znim wspolpracowac mozecie powolac sie na mnie. pojda PW z kontaktem na p.Macka

 

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru_Forester, CEZAR71,

 

... panowie chetnie poddam pod rozwage naprawde dobrego fachowca porownywalnego z EL-TECem sami po rozmowie lub emailach ocenicie czy chcecie znim wspolpracowac mozecie powolac sie na mnie. pojda PW z kontaktem na p.Macka

 

 

tomasz p.

 

Ok, czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru_Forester, CEZAR71,

 

... panowie chetnie poddam pod rozwage naprawde dobrego fachowca porownywalnego z EL-TECem sami po rozmowie lub emailach ocenicie czy chcecie znim wspolpracowac mozecie powolac sie na mnie. pojda PW z kontaktem na p.Macka

 

 

tomasz p.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie spostrzeżenie, nie do końca wydechy z imprezy sprawdzą się w forkach ... a dokładnie chodzi mi o rezonans w jaki wpada buda forestera /przestrzeń bagażowa/ po zmianie wydechu. Wiem, bo aktualnie przerabiam temat u siebie. Wydech pięknie 'gada' ale w pewnym zakresie obrotów 'łeb pęka' ...

Rozwiązania są dwa ... wyciszenie bagażnika lub zastosowanie silencer'a ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie spostrzeżenie, nie do końca wydechy z imprezy sprawdzą się w forkach ... a dokładnie chodzi mi o rezonans w jaki wpada buda forestera /przestrzeń bagażowa/ po zmianie wydechu. Wiem, bo aktualnie przerabiam temat u siebie. Wydech pięknie 'gada' ale w pewnym zakresie obrotów 'łeb pęka' ...

Rozwiązania są dwa ... wyciszenie bagażnika lub zastosowanie silencer'a ...

Ale to oczywiste ze wydechy z imprez sa nie do forkow bo sa zaglosne... A buda forka dziala jak puszka ktora wzmacnia dzwiek...

hmm wygluszenie forka to ciezka dupka auta a to mniejszy fan, przy jezdzie bokami...

Jest trzecie rozwiazanie trzeba pogodzic sie z wlasnym wydechem :)

lub szukac duzej przelotowej puszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

przylacze sie do dyskusji :) faktycznie chyba co samochod to inne efekty. Zamontowalem sobie backbox proex i jest po prostu niesamowity!:-) piegnie bulgocze, w miare cicho na luzoe, ale jak sie przycisnie to az ciarki przechodza:-)

 

pytanie tylko czy jest mozliwe ze taka zmiana moze przymulic silnik? Mam takie wrazenie, ale moze to tylko efet dupohamowni jak ktos to nazwal:-)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w pracy takiego sympatycznego Niemca Jensa, jeden z niewielu, których lubię, bardzo spoko ziom...

No i dzisiaj na fajce Jens mnie pyta jaki mam motor w subaru, no to mu mówię, że 2.0... z lekka się zdziwił, ale zaraz dodałem, że turbo... no i efekt był dużo lepszy... W każdym bądź razie Jens powiedział, że mam rewelacyjny wydech... Mówię, że w sumie można go było zrobić głośniejszym, a on na to "No, it sounds perfectly..."

8)

 

Keine grenzen :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...