Skocz do zawartości

Naklejka zamiast przedniej tablicy rejestracyjnej


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy cos takiego jest w Polsce legalne? Mozna cos takiego dostac w wydziale komunikacji np argumentujac, ze tablica zaslania wlot do chlodnicy ;) ? Czy tylko teamy rajdowe robia wylacznie dla siebie cos takiego? Moze ktos sie pokusil zeby cos takiego zrobic u siebie w cywilu? Jak tam kontakty z policja? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest to oczywiście nielegalne, podobnie jak naklejka na bagażnikach rowerowych montowanych na hakach holowniczych (np. w Niemczech można wyrobić trzecią tablicę tyle że bez naklejki, w PL też kiedyś to wprowadzą), raczej nie ma co liczyć na pobłażliwość policjantów w tej materii :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka sprawia pewne problemy podczas kontroli przez panów w Białych Otokach .

Niestety moga tylko wlepic mandat 50 pln bez punktów - o ile masz ze soba oryginał który udowadnia , że sie było urwało czy cus.

 

należy odmówic przyjecia i ppoprosic o skierowanie sprawy do sadu.

Zawsze rezygnuja :mrgreen: o ile masz auto ok! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wiadomo że chłopaki wtedy postarają się żeby coś znaleźć :mrgreen:

 

Przesada, w moim samochodzie mogliby się przyczepić do miliona rzeczy, a na ogół puszczają mnie. Nie mamy co narzekać w Polsce drogówka jest naprawdę w porządku, ważne jest tylko żeby być grzeczny, miły i usmiechnięty. Jak będziesz bucem w stosunku do policjanta to on też będzie bucem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to nielegalne, ale jeśli masz w samochodzie orginalną tablice nie ma problemu. Kilka razy już mnie zatrzymywali i zawsze puszczali.

 

A jaki masz argument dla policji na to ze nie masz oryginalnej tablicy?

 

Nie mamy co narzekać w Polsce drogówka jest naprawdę w porządku, ważne jest tylko żeby być grzeczny, miły i usmiechnięty

 

mozna by gdybac. zauwazylem ze jezeli ktos mlody jedzie dobrym samochodem, na ktorego pana policjanta nie stac to potrafi sie doslownie wszystkiego przyczepic i wplepic max kare mimo ze jest sie dla niego milym.

Jak kiedys jezdzilem malaczem ktory w zadnej kategorii nie spelnial warunkow :wink: to i tak przy kontrolach mnie puszczali dalej

 

Temat był już kiedyś poruszany, ale nie mogę go namierzyć.

 

ja mam wrazenie ze kilka tematow "pouciekalo" bo tez kilku nie moge znalesc :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...