Skocz do zawartości

Naklejka zamiast przedniej tablicy rejestracyjnej


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można w Polsce zamówić sobie kwadratową tablicę, chociażby do Malucha na tył, albo do EVO na przód:...

Z tego co się orientuję kwadratową tablicę można założyć tylko i wyłącznie na tył samochodu.

 

A co do naklejek to mogą być identyczne z oryginalnymi tablicami? Nie podpada to pod fałszerstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś by potrzebował taka mniejszą tablicę jak ta poniżej to też można ją zrobić.... niestety jest ona nielegalna, ale wygląda jak orginał z hologramem ;)

 

Ooooo...właśnie o taką mi chodziło

 

[ Dodano: Czw Sty 24, 2008 8:47 pm ]

Mam ważne pytanie. Brzmi ono następująco: :grin:

 

Jak jest "czcionka" na polskiej tablicy rejestracyjnej?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję kwadratową tablicę można założyć tylko i wyłącznie na tył samochodu.

Z tego co wiem (a pracowałem w Wydziale Komunikacji trochę czasu) nie ma czegoś takiego, na życzenie dostajesz jedną tablice kwadratową i możesz sobie z nią zrobić co chcesz.

Co ciekawe dwóch kwadratowych nie w urzędzie nie dostaniecz, ale zawsze możesz "zgubić" podłużną i wyrobić sobie (jako wtórnik) kwadratową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duża :P

 

Stworzę własną tablice w phtoshopie :twisted:

 

[ Dodano: Pią Sty 25, 2008 9:32 pm ]

A więc jest nielegal :cool:

 

http://img135.imageshack.us/img135/9271/dsc01850rj9.jpg

 

http://img225.imageshack.us/img225/5566/dsc01852sc3.jpg

 

Podziękowania dla Domestosa za szybkie ogarnięcie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ja jeżdżę tak :

 

85950623.jpg w720.png

 

68307932.jpg w720.png

 

Nigdy nie miałem problemów z policją.

Kilka razy się pytali co to jak to i dlaczego ale kończyło się na grzecznej rozmowie.

Tak jak pisał Mati - warto mieć jednak oryginał w bagażniku.

 

 

Z taką tablica jak ta (Hawk eye - przynajmniej) wygląda milion razy lepiej niż z naszą pełnowymiarową blachą.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo,

dalej jeździsz z tą naklejką?

 

nie, w sumie nie jezdzilem z nia dlugo. raz na trasie zlapal mnie patrol (lapali kaskadowo, wpadlem na 2 radiowozie) i kazal to zdjac, dostalem 100zl i 0 punktow za nieczytelne tablice. nie zdjalem jej od razu tylko szybko ulotnilem sie po wypisaniu mandatu ;) jakis czas pozniej zdjalem ja i zalozylem zwykle blachy (robilem wowczas ta trase dosc czesto). wtedy policjantom tlumaczylem sie, ze wiecej powietrza wpada do chlodnicy i auto ma lepsze chlodzenie, nie grzeje sie. nie uwierzyli, bo stali w takim miejscu, ze kazdy gadal o tym na CB a ci co nie mieli musieli zwalniac za tymi co mieli :mrgreen: takze taki rodzynek jak je nie mogl sie objesc bez mandatu, niestety byli zawiedzeni, ze nie moga wlepic mi nic wiecej. jeszcze pan policjant pytal co tak blisko sie trzymam tego samochodu co jedzie przede mna :lol:

 

PS oryginal mialem w bagazniku i oczywiscie mowilem, ze zaraz ja zaloze jesli trzeba, byla to bodajze moja 3 kontrola na tej naklejce, do 3 razy sztuka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...