Skocz do zawartości

Naklejka zamiast przedniej tablicy rejestracyjnej


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy się pytali co to jak to i dlaczego

No i co im mówiłeś?

 

Że dużo trenuje tym samochodem i ciągle coś obijam i już kilka razy pogiąłem czy zgubiłem tablice na jakiś bandach i w lasach więc taką naklejkę zrobiłem. Przecież łądnie jest widoczna i na fotoradarze wychodzi - a w bagażniku mam oryginalną... szkoda wieszać jak i tak może znów się pognieśc i zgubić za raz.. :cool:

 

 

Kiwali ze zrozumieniem głową i kazali pozdrowić Leszka Kuzaja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heller, dobry bajer masz , a to

 

No za to właśnie dostaje co miesiąc wypłatę :wink:

 

 

Kiwali ze zrozumieniem głową i kazali pozdrowić Leszka Kuzaja :mrgreen:

 

Taaaa.. musiałem bardzo mocno pracować nad tym by nie parsknąć im niekontrolowanym śmiechem w twarz :mrgreen:

 

 

Ale - generalnie - potwierdza się teza, że jak się jest miłym i ogarniętym i zastosujemy metodę -> "Grzecznie, kulturalnie, przemycając podziw dla działalności naszego rozmówcy i wplatając rozluźniający żarcik na koniec" -> można dogadać się... również z polskim policjantem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

maarejestracja.jpg

 

Jak to jest w końcu? Czy jeźdzą tak ludzie których stać na mandaty? Czytałem kiedyś o pomniejszanych rejestracjach które ostatnio lubują sobie golfiarze i inni miłośnicy tuningu.

 

images?q=tbn:ANd9GcRXfmkjE3Kt3kPBNQ8ylyw2UOOqulJAz-7mCPxXMhYj3R4Tx5B3

Ponoć policja może nawet zatrzymać dowód (w ramach fałszowania tablic czy coś takiego), a w przeciągu 2 dni widziałem w Katowicach 2 auta z malutkimi,naklejanymi tablicami. :roll: Niby w Subaru można by używać argumentu, iż wielgachna tablica blokuje dostep powietrza do chłodnicy (co jako użytkownicy wiemy jest troche przesadzone) :P

 

Ktoś jeszcze stosuje? Co o tym myslicie?

 

Akurat moim zdaniem polske blaty sa obrzydliwe :? wielkie jak stodoła i paskudna,chuda czcionka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej turbo maździe miałem z przodu kwadrat bo normalna właśnie przysłaniała intercooler, ale wolałbym taką małą jak mają w Szwajcarii i byłbym za tym aby takie były legalne. Ostatnio widziałem auto na blachach EL ale trzcionka była jak mnie oczy nie myliły niemiecka i o wiele lepiej to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było juz o tym kilka razy - a wystarczy przeczytać rozporządzenie - tylne tablice są wyraźnie określone - przednie nie mają żadnych wymagań więc możesz załozyć co chcesz a oryginał wozic w bagażniku 9dla czepliwych policjantów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było juz o tym kilka razy - a wystarczy przeczytać rozporządzenie - tylne tablice są wyraźnie określone - przednie nie mają żadnych wymagań więc możesz załozyć co chcesz a oryginał wozic w bagażniku 9dla czepliwych policjantów)

Możesz dokładnie zacytować ten fragment rozporządzenia, z którego wynika, że można założyć byle jakie tablice do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, bo tez nie moge znalezc :P

 

a gdzie mozna taka tablice-naklejke zrobic w Wawie? Bo ostatnio pol godziny przekopywalem krzaczory i ziemie na Pucharze Toru Slomczyn w poszukiwaniu tablicy, ktora wyglada jakby kilka samochodow po niej jeszcze przejechalo, a to juz drugi raz w tym roku szukalem, wiec chyba se naklejke zrobie a tablice bede wozil w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, bo tez nie moge znalezc :P

 

a gdzie mozna taka tablice-naklejke zrobic w Wawie? Bo ostatnio pol godziny przekopywalem krzaczory i ziemie na Pucharze Toru Slomczyn w poszukiwaniu tablicy, ktora wyglada jakby kilka samochodow po niej jeszcze przejechalo, a to juz drugi raz w tym roku szukalem, wiec chyba se naklejke zrobie a tablice bede wozil w aucie.

 

Myślę, że w przypadku kontroli służbisty i tak będziesz miał kłopoty.... i to moim zdaniem większe niż w przypadku braku tablicy. To, że niektórzy policjanci przymykają oko na tablice samoróbki nie oznacza, że (moim zdaniem) nie jest to fałszowanie tablic. W końcu po coś na tablicach umieszcza się hologram, który ma zabezpieczać je przed fałszerstwem. Według mojej wiedzy tak wygląda sytuacja, ale wskazanie zapisu mowiącego inaczej może mnie przekonać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...