Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Dobramagilla, ale za to jaki GT-k będzie śliczny! :cool:

 

Teges : Dam Ci w zeby

Nieteges: Nie wiem jeszcze kiedy :mrgreen:

 

Bedzie ! W końcu bedzie Śliczniochem! Jak 3 lata temu bywał !

 

Spoko, spoko, pól roku jeżdżenia po stolicy i znowu będzie to samo :cool:

 

Spoko Spoko!

Bedzie nabieral wartosci kolekcjonerskiej w garazu pod czujnym okiem kamer CCTV oraz zazdrosnym wzrokiem sasiadów . :cool:

A Wy bedziecie mogli to cacko podziwiac od czasu do czasu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobramagilla, ale za to jaki GT-k będzie śliczny! :cool:

 

Teges : Dam Ci w zeby

Nieteges: Nie wiem jeszcze kiedy :mrgreen:

 

Bedzie ! W końcu bedzie Śliczniochem! Jak 3 lata temu bywał !

 

Spoko, spoko, pól roku jeżdżenia po stolicy i znowu będzie to samo :cool:

 

Spoko Spoko!

Bedzie nabieral wartosci kolekcjonerskiej w garazu pod czujnym okiem kamer CCTV oraz zazdrosnym wzrokiem sasiadów . :cool:

A Wy bedziecie mogli to cacko podziwiac od czasu do czasu :-)

 

bedziesz co wieczor schodzil do garazu i sie masowal - tylko uwazaj na CCTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges - właśnie wróciłem po trasce 350km na motorze - przecudnie

nieteges - załapałem mandat (odpowiedni topic)

nieteges - od Sochaczewa wracałem w parszywej ulewie, w zasadzie jestem suchy ale goretex w butach trzebaby zaimpregnować bo popuszczał na pięcie - no ale buty mają 6 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges; jestem wymęczony jak kuń po Pardubickiej (4 dni Rajdu Polski dały w mi porządnie w kość)

teges; WRC wymiatają...Novikow niesamowicie skacze...oby nie przestawał; sponsor zdaje się nie zauważać tych 'małych' wpadek po wariactwach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges Wam zapewne sie nie spodoba bo to TTka

 

To zapisz się szybko do klubu TT. Po kilku latach wpadli na pomysł klubowych ramek (trwają zapisy- wiem bo dostałem newsletter- kiedyś zapisałem się forum TT i czasem przysyłają mi taki spam :twisted:).

 

ps. Ciekawe, jak ta ttk'a poradzi sobie na zaśnieżonych drogach, o których kiedyś pisałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO ja w zesżłą niedzielę spędziłem 3 godziny na pucowaniu motoru żeby już we wtorek wracać z SOcho w deszczu. Wczoraj zrobiłem lajtowe pucowanie - 1,5 godziny bo ubłocony wygląda źle a trzeba było gdzieś jechać - no to była piękna burza.

Rację ma znajomy na siłce, który na motor lata sobie na południe europy - tez tak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad, bo te hotele zazwyczaj są na zadupiu, byłam w zeszłym roku 2 tygodnie i cieszę się, że jadę na tydzień. No ale ja mam dziecko wrażliwe na upał i tylko dlatego tam jadę, żeby córka mogła popływać i pozjeżdżać cały dzień. Na zwiedzanie teraz jest za gorąco, raczej maj/czerwiec albo koniec września :wink: .

 

Ja kupowałam wycieczkę w zeszłym tygodniu i nie było już miejsc w samolotach z Gdańska, także tylko Wawa nam została. I to też miejsca znikały z godziny na godzinę - dlatego wybrałam najlepszą ofertę z tych co były :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad, bo te hotele zazwyczaj są na zadupiu, byłam w zeszłym roku 2 tygodnie i cieszę się, że jadę na tydzień. No ale ja mam dziecko wrażliwe na upał i tylko dlatego tam jadę, żeby córka mogła popływać i pozjeżdżać cały dzień. Na zwiedzanie teraz jest za gorąco, raczej maj/czerwiec albo koniec września :wink: .

 

Ja kupowałam wycieczkę w zeszłym tygodniu i nie było już miejsc w samolotach z Gdańska, także tylko Wawa nam została. I to też miejsca znikały z godziny na godzinę - dlatego wybrałam najlepszą ofertę z tych co były :wink: .

 

Wiesz, tu nie chodzi tylko o lokalizacje na zadupiu - w Egipcie hotele też są na zadupiu, a wyglądają normalnie. To chyba jakieś tureckie poczucie estetyki... :mrgreen:

 

A ja, jeżeli już jadę do "ciepłych krajów" latem, to tylko po to, żeby się popluskać w basenie i posiedzieć w hotelowej knajpie, więc wygląd hotelu ma dla mnie znaczenie :mrgreen:

 

Zresztą, i tak nie ja mam w tej sprawie decydujący głos :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakieś tureckie poczucie estetyki...

 

nie wiem jakie hotele oglądałeś, ale te które ja widziałam są robione pod niemieckich turystów głównie, więc z turecką estetyką ma to niewiele wspólnego,

 

natomiast turecka "Estetyka" na tureckim weselu jest teges - nie spodziewałam się, ze aż tak :wink:

w zeszłym roku w naszym hotelu były dwa takie wesela - niezłe przedstawienie, i estetyczne :lol:

 

wracam za tydzień, jak chcesz wtedy możemy pogadać :wink: ide spać bo rano w pędzel do stolycy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...