Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Nieteges: malo sobie nie ucialem reki. :evil:

spoko, miałbyś drugą...a którą byś stracił? bo bez prawej trzeba by do babci automat wsadzać, bo hakiem ciężko 1,3 i 5 wrzucać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej do pokazania, że ma się w tej dupie wszystkich - mnie, kraj, europę... ktoś i tak zostanie wybrany, więc trzeba sobie zadać minimum trudu i spróbować dokonać wyboru takiego, który ma szansę stać się najlepszym. Ja naprawdę nie mam ambicji wskazywać palcem na kogo głosować (choć to, że mam swoich faworytów jest oczywiste), tylko żeby głosować w ogóle. Przecież to wybieramy ludzi, którzy mają reprezentować i bronić nasze interesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R... dokonać wyboru takiego, który ma szansę stać się najlepszym. ...

 

Był taki dowcip:

Idzie dwóch nauczycieli, stary i młody. Młody taszczy pod pachą stertę książek, stary żadnej. I młody pyta:

- Widzę, że kolega nic nie niesie, wszystko ma w paluszku.

- Nie , w dupie.

 

 

Paniał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki dowcip:

 

Nie znam człowieka, któremu by wszystko pasowało idealnie. jednemu za zimno, drugiemu przeszkadzają podatki, trzeciego denerwują cykliści, a czwarty chciałby codziennie kubek herbaty za darmo.

 

I po to się chodzi na wybory. A jak ktoś ma faktycznie wszystko w dupie to niech się powiesi na żyrandolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, demokracja......., obywatelski obowiązek itp itd. A ja się nie wstydzę powiedzieć że nie byłem głosować. Ot tyle.

 

Boś wieśniak ze wsi, ot co! :twisted::mrgreen: Zresztą już na gg dostałeś moralniaka, więc nie ma o czym gadać ;-) Lepiej szukaj żyrandola :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boś wieśniak ze wsi, ot co! :twisted::mrgreen: Zresztą już na gg dostałeś moralniaka, więc nie ma o czym gadać ;-) Lepiej szukaj żyrandola :lol:

Ze ze wsi to wszyscy wiedzą :razz: :wink: A moralniaka nie mam już Ci o tym pisałem. Co do żyrandola to pozwól że skorzystam z twojego :mrgreen: :wink:

 

A zresztą jako twój Menago zabraniam Ci takich wypowiedzi bez pisemnej konsultacji z lekarzem bądź farmaceutą :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nasi dziadkowie ginęli za to... :shock:

 

 

buhahahaha

 

Raczej do pokazania, że ma się w tej dupie wszystkich - mnie, kraj, europę...

 

ke :?:

 

Przecież to wybieramy ludzi, którzy mają reprezentować i bronić nasze interesy.

 

poczytałby trochę

 

bo o ile rozumiem ze niska frekwencja w przypadku wyborów prezydenckich, parlamentarnych a zwlaszcza lokalnych, to tutaj kompletnie nie wiem czemu to taki problem i całkowicie popieram Tomira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich wyborach na naszym podwórku jestem zniesmaczony i zniechęcony do tego instrumentu demokracji pośredniej. I nie poszedłem do wyborów dlatego że nie znalazłem tam nikogo wartego postawienia krzyżyka na kartce.

 

A jeśli wzięcie udziału w wyborach ma być tylko uzasadniane tylko i wyłącznie jakimś abstrakcyjnym obowiązkiem obywatelskim,to ja podziękuje :cool: Zapytałem wczoraj kilku znajomych czy byli na wyborach,opdpowiedzieli że oczywiście.

 

A na pytanie: na kogo głosowali i dlaczego tak, a nie inaczej odpowiedzi były w stylu: "No na byle kogo,byleby nie PIS." IMO ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na pytanie: na kogo głosowali i dlaczego tak, a nie inaczej odpowiedzi były w stylu: "No na byle kogo,byleby nie PIS."

 

niestety

nie ma to jak swiadomy elektorat.

i patrzac po tym co piszesz Michael, to gdyby frekwencja byla wieksza, wynik wyborów moglby byc mniej teges dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nasi dziadkowie ginęli za to... :shock:

 

 

buhahahaha

 

Raczej do pokazania, że ma się w tej dupie wszystkich - mnie, kraj, europę...

 

ke :?:

 

Przecież to wybieramy ludzi, którzy mają reprezentować i bronić nasze interesy.

 

poczytałby trochę

 

bo o ile rozumiem ze niska frekwencja w przypadku wyborów prezydenckich, parlamentarnych a zwlaszcza lokalnych, to tutaj kompletnie nie wiem czemu to taki problem i całkowicie popieram Tomira

 

Zatem widać ile rozumiesz skoro uważasz nasze przedstawicielstwo w PE, za kompletnie niewarte poświęcenia 15 minut, żeby się ruszyć do lokalu wyborczego. A co takiego śmiesznego jest w tym, że nasi dziadkowie walczyli za wolną Polskę tego nie wiem... A później ojcowie (a może i kilku forumowiczów, kto wie), żebyśmy mieli wolny kraj...

 

Ale widzę, że to walka z wiatrakami, bo większość pozjadała wszystkie rozumy, zna na wylot wszystkich kandydatów itd.

 

No i ciekaw jestem dlaczego mogłoby być mniej ciekawie dla mnie gdyby była większa frekwencja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...