Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

pumex1, niby tak, ale zauważ, że cała energia która normalnie rozeszła by się na zderzaku idzie na punkty mocowania haka. Oczywiście jak lekko Ci ktoś walnie to nic się nie stanie, ale przy mocniejszych uderzeniach wygląda że nic się nie stało, a tak naprawdę może nie być już tak kolorowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, uderzenie bylo lekkie, wiec na pewno nic sie nie stalo :) Tym razem to Mitsu mialo 'zonk' ze zderzakiem :)

 

pablonas, fakt ze przygod nie brakuje :wink: Ostatnimi czasy ktos nam Audi z dwoch stron przyszorowal. Typowe parkingowe przygody - czyli pojechanie po lakierze i ucieczka :???:

Na szczescie tym razem Subarak przynajmniej nie ucierpial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, uderzenie bylo lekkie, wiec na pewno nic sie nie stalo :) Tym razem to Mitsu mialo 'zonk' ze zderzakiem :)

 

pablonas, fakt ze przygod nie brakuje :wink: Ostatnimi czasy ktos nam Audi z dwoch stron przyszorowal. Typowe parkingowe przygody - czyli pojechanie po lakierze i ucieczka :???:

Na szczescie tym razem Subarak przynajmniej nie ucierpial :)

 

zmien nicka na obetrzyjmniezlewejstrony :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: podpisałem list intencyjny z potencjalnym pracodawcą, czyli szykuje się zmiana roboty. :cool:

Nieteges: ciężko mi się zdecydować na zrezygnowanie z dotychczasowej pracy :neutral:

 

Jak to powiedziała moja znajoma: "Nie miał chłop problemu, to se znalazł nową robotę." :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: podpisałem list intencyjny z potencjalnym pracodawcą, czyli szykuje się zmiana roboty. :cool:

Nieteges: ciężko mi się zdecydować na zrezygnowanie z dotychczasowej pracy :neutral:

 

Jak to powiedziała moja znajoma: "Nie miał chłop problemu, to se znalazł nową robotę." :lol:

 

ja sie ciesze ze rok temu uczynilem ten krok - 7 lat w poprzedniej firmie - rabnalem papierami 31.07 w pierwszy dzien po urlopie :mrgreen: przyszedlem rano do biura - wydrukowalem wypowiedzenie, podpisalem i przywitalem nim dyrektora :mrgreen:

 

kurcze, jedna z moich lepszych decyzji w zyciu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: podpisałem list intencyjny z potencjalnym pracodawcą, czyli szykuje się zmiana roboty. :cool:

Nieteges: ciężko mi się zdecydować na zrezygnowanie z dotychczasowej pracy :neutral:

 

Jak to powiedziała moja znajoma: "Nie miał chłop problemu, to se znalazł nową robotę." :lol:

 

ja sie ciesze ze rok temu uczynilem ten krok - 7 lat w poprzedniej firmie - rabnalem papierami 31.07 w pierwszy dzien po urlopie :mrgreen: przyszedlem rano do biura - wydrukowalem wypowiedzenie, podpisalem i przywitalem nim dyrektora :mrgreen:

 

Widzę, że Ty poszedłeś "na ostro" :lol:

Ja staram się raczej "na miękko" :wink: , znaczy przełożony już jest wstępnie przygotowany, współpracownicy też, a na jutro jestem umówiony z personalnym na pogadankę "o mojej przyszłości" :wink:

Zobaczymy co z tego wyjdzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za money.pl :

 

Jest wyrok: Redakcje nie odpowiadają za wpisy z forum

 

Wpisy na niemoderowanym forum internetowym powinny być traktowane tak samo, jak np. rozmowa przez telefon. Nie można karać więc wydawców portali za łamanie prawa przez internautów, np. jeśli oczerniają kogoś na forum dyskusyjnym serwisu.

 

Sąd Rejonowy w Słupsku wydał wyrok w sprawie Leszka Szymczaka, prowadzącego portal internetowy GazetaBytowska.pl.

 

Leszek Szymczak był oskarżony na podstawie art. 49a Prawa Prasowego o to, że nieumyślnie dopuścił do opublikowania wpisów na forum internetowym, które zawierały znamiona nawoływania do popełnienia przestępstwa.

 

Gazeta Bytowska.pl to lokalny portal internetowy, umożliwiający umieszczanie pod artykułami anonimowych komentarzy. Pod jednym z artykułów znalazł się wpis nawołujący do linczu lokalnego prominenta.

 

Prokuratura Rejonowa w Bytowie uznała komentarze za materiały prasowe i oskarżyła redaktora naczelnego portalu o czyn z art. 49a prawa prasowego, czyli dopuszczenie do opublikowania materiału prasowego zawierającego znamiona przestępstwa.

 

Sąd Rejonowy w Słupsku warunkowo umorzył postępowanie w sprawie. Stanął na stanowisku, że komentarze pod redakcyjnymi tekstami w serwisach internetowych to materiał prasowy w rozumieniu prawa prasowego.

 

Uznał więc, że prowadzący portale internetowe powinni zarejestrować taką działalność w sądzie, sami zaś wydawcy mogą ponosić odpowiedzialność na gruncie przepisów prawa prasowego za komentarze pod tekstami w serwisach internetowych.

 

W wyniku rozpoznania apelacji Sąd Okręgowy w Słupsku postanowił przekazać sprawę do ponownego rozpoznania. Leszek Szymczak twierdził bowiem, że warunkowe umorzenie sprawy to nie to samo co uniewinnienie, a także że nie zgadza się z zasadami odpowiedzialności karnej przyjętymi przez sąd.

 

Sprawą zajmowała się także Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: moja progenitura żeńska zaczęła wycieczki na dwóch łapkach w pozycji pionowej :D (na razie przytrzymując się stolików, krzeseł, kanap i kominka)

Nie teges: w związku z tegesem muszę łapać komórki, kubki, gazety, piloty, baterie, ładowarki, długopisy, kremy, pieluchy, portfele, talerze, szklanki itp. ale za to muszę czymś zabezpieczyć kanty mebli, rogi stołów, progi, kontakty, kable, drzwi (coby się nie zamknęły na paluchach ;) ) i cała masę jeszcze innych rzeczy, które w normalny sposób nawet by mi do łba przyszły ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja siostra mieszkała z nami ze swoją córką która zaczynała chodzić i też trzeba było

łapać komórki, kubki, gazety, piloty, baterie, ładowarki, długopisy, kremy, pieluchy, portfele, talerze, szklanki itp.

tak więc wiem o co chodzi :wink:

PS. przynajmniej poćwiczysz refleks :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: moja progenitura żeńska zaczęła wycieczki na dwóch łapkach w pozycji pionowej :D (na razie przytrzymując się stolików, krzeseł, kanap i kominka)

Nie teges: w związku z tegesem muszę łapać komórki, kubki, gazety, piloty, baterie, ładowarki, długopisy, kremy, pieluchy, portfele, talerze, szklanki itp. ale za to muszę czymś zabezpieczyć kanty mebli, rogi stołów, progi, kontakty, kable, drzwi (coby się nie zamknęły na paluchach ;) ) i cała masę jeszcze innych rzeczy, które w normalny sposób nawet by mi do łba przyszły ;)

Pozdrawiam

 

Gratulacje :grin: , oraz niech Ci do głowy nie przyjdzie za szybko te zabezpieczenia zdejmować :idea: . Lepiej późno niż za wcześnie :wink: .

Moja córka sobie zrobiła kuku na czole jak już nieźle biegała, potknęła się i wyrżnęła czołem w narożnik szafki. Blizna jest do dzisiaj, chociaż tylko ja ją widzę :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolei ja huśtałem się na krześle i rąbnąłem zębami o kant stołu. Były to jeszcze mleczne jedynki, ale nie wyleciały tylko wbiły się z powrotem w dziąsła. Nikt nie wiedział co się z nimi stało, nawet rodzice w kiblu szukali bo myśleli że połknąłem :) ale niedługo zaczęły wyrastać na nowo:)

Więc stałe zęby są moimi trzecimi naturalnymi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ądzę, że blizny a przynajmniej siniaki sa nieodłącznym elementem nauki życia...

To z pewnością prawda i nie chronię Szczawi przed czymś co nie jest faktycznie groźne (potknięcie na dywanie czy lądowanie na tyłku ;) ) ale w przypadku:

Ja jak miałem 2 albo 3 lata prawie stracilem prawe oko przez kant drzwiczek od takiej szafki

trzeba uważać.

Dodatkowym tematem jest zabezpieczenie stawu przed dzieciuchami....Pojęcia nie mam jak to zrobić, jedyny pomysł to wysokie ogrodzenie zamykane na furtkę, z drugiej strony wygląd będzie dramat...

Gratulacje

Podziękowałem ;) Szczególnie, że jest taka typowa "Córeczka tatusia" ;) czyli za każdy sukces sam sobie gratuluję i odbieram pochwały :mrgreen:

oraz niech Ci do głowy nie przyjdzie za szybko te zabezpieczenia zdejmować

Biorąc pod uwagę temperament Małej, najwcześniej za 15 lat ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...