Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

jezdziłem dziś Hondą Civic EP1 (1,4l >=2001), gdybym był w SI 125hp nie skillował bym jakiegoś "folkswagena" co bezczelnie wymusił na mnie pierwszeństwo...musiałem dziadowi pokazać, gdzie jest jego miejsce...

 

nieteges?

ta Honda wogóle isę nie wbija na obroty ( pedał w podłodze, kawka, mała modlitwa, potem ciasteczko, na koniec znów modlitwy,... ooooooooo coś się dzieje ;) zanim osiągnę 4500rpm, już nie ma o co walczyć, koła obracają się, piszczą, robią wiochę, tylko nie jadą, masakra jakaś konkretna. Po tych 4,5 k rpm nawet idzie...do 6500k rpm, potem padaka i zmiana biegu na wyższy...

Do tego jeszcze, brak hill holdera- można spowodować jakiś poważniejszy crash :D

 

 

bardzo teges?

nie musiałem używać komunikacji miejskiej we Wrocławiu :)

 

 

 

oczekiwania?

czekam na ozdrowienie mojego SI :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej to dzis normalni ludzie nie maja czego szukac na mieście ?

 

 

Sklepy i ten teges centra handlowe... nawet kina nam pozamykali ?

 

noooo u mnie w lodówce pusto strasznie, chyba pójdę pić do miasta wieczorem, żeby napełnić żołądek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej to dzis normalni ludzie nie maja czego szukac na mieście ?

 

 

Sklepy i ten teges centra handlowe... nawet kina nam pozamykali ?

 

 

:mrgreen:

 

gdybys to Ty musial stac po drugiej stronie lady inaczej bys gadal :razz:

 

nietegesem jest to ze po Wawie jezdzi dzisiaj od cholery niedzielnych kierowcow :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nietegesem jest to ze po Wawie jezdzi dzisiaj od cholery niedzielnych kierowcow :roll:

No przecież to taki dzień w którym nie wypada żeby nie pokazać się w samochodzie i to nie ważne czy masz iść na cmentarz 4 km od parkingu :D

 

[ Dodano: Sob Lis 01, 2008 6:42 pm ]

A poza tym takie tempo jazdy to w sam raz dla takich niedzielnych kierowców :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdziłem dziś Hondą Civic EP1 (1,4l >=2001), gdybym był w SI 125hp nie skillował bym jakiegoś "folkswagena" co bezczelnie wymusił na mnie pierwszeństwo...musiałem dziadowi pokazać, gdzie jest jego miejsce...

 

nieteges?

ta Honda wogóle isę nie wbija na obroty ( pedał w podłodze, kawka, mała modlitwa, potem ciasteczko, na koniec znów modlitwy,... ooooooooo coś się dzieje ;) zanim osiągnę 4500rpm, już nie ma o co walczyć, koła obracają się, piszczą, robią wiochę, tylko nie jadą, masakra jakaś konkretna. Po tych 4,5 k rpm nawet idzie...do 6500k rpm, potem padaka i zmiana biegu na wyższy...

Do tego jeszcze, brak hill holdera- można spowodować jakiś poważniejszy crash :D

 

 

bardzo teges?

nie musiałem używać komunikacji miejskiej we Wrocławiu :)

 

 

 

oczekiwania?

czekam na ozdrowienie mojego SI :roll:

 

 

Czyli nie umiesz jeździć 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie umiesz jeździć 8) .

zasadniczo tyle to ja wiem :)

 

Jedno co mi sie bardziej podoba, to wnętrze Hondy. SI z 1999r jest lekko przedpotopowe ;)

 

Ja dziś na Statoilu (niedaleko ronda żaba i powązek) - znów usłyszałem mamrotanie innych kierowców o treści mniej więcej :

 

- "O...to Subrau WRC ! Ta wyścigówka to musi palić"

 

- "Noooo... ciekawe czy ma mniej niż moja Beta do setki..."

 

 

 

 

PS - Zalałem benzynę, nie wdawałem się w dialogi, odjechałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie umiesz jeździć 8) .

zasadniczo tyle to ja wiem :)

 

Jedno co mi sie bardziej podoba, to wnętrze Hondy. SI z 1999r jest lekko przedpotopowe ;)

 

Ja dziś na Statoilu (niedaleko ronda żaba i powązek) - znów usłyszałem mamrotanie innych kierowców o treści mniej więcej :

 

- "O...to Subrau WRC ! Ta wyścigówka to musi palić"

 

- "Noooo... ciekawe czy ma mniej niż moja Beta do setki..."

 

 

 

 

PS - Zalałem benzynę, nie wdawałem się w dialogi, odjechałem :mrgreen:

 

gdzie rondo Zaba a gdzie Powazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał/a:

Shell i tak bierze paliwo z Płocka

zapewniam Cię, że w Lotosie widywane są cysterny w różnych barwach :wink: , również Orlenu :cool: .

Polityka paliwowa w naszym kraju zawiła jest i tyle. Orlen i lotos współpracują ze sobą i to, że jedni biorą paliwo od drugich to norma. Koncerny zachodnie (BP, Statoil, Shell itp) nie mają własnych baz paliwowych więc muszą brać z Gdańska, Płock, Jedlicz i innych mniejszych baz.

Niestety, Orlen City zawsze miało paliwo droższe niż np. w Wawie czy Poznaniu..... Wyjaśnienie jest tylko jedno - MONOPOL i UKŁAD :evil:

U nas nawet stacja urzędu miasta, sprzedająca paliwo na "minimalnej" marży, jest droższa niż shell czy orlen w Kutnie :roll: Wszyscy tłumaczą to "polityką koncernu". :evil: Sorry za OT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Orlen City zawsze miało paliwo droższe niż np. w Wawie czy Poznaniu..... Wyjaśnienie jest tylko jedno - MONOPOL i UKŁAD

Nie pocieszę Cię, ale w 3mieście jast tak samo :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges: pit stop zafundowany przez policję za gadanie przez komórkę :sad:

Wiem :arrow: głupota, ale na usprawiedliwienie mam, że tak właściwie to nie jechałem tylko stałem na światłach

 

teges: skończyło się na 10 minutowym siedzeniu w samochodzie (ja w swoim, policja w swoim) a potem pouczenie :cool:

 

Jednak policjanci też ludzie :twisted: .

 

PS Ciekaw jestem na co oni tak długo w tym radiowozie czekali :?:

PS2 Choć tego nie próbowałem i nie miałem nawet takiego zamiaru, to ciekawe czy mógłbym się tłumaczyć, że rozmawiałem przez telefon podczas postoju na światłach, a nie podczas jazdy :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie umiesz jeździć 8) .

zasadniczo tyle to ja wiem :)

 

Jedno co mi sie bardziej podoba, to wnętrze Hondy. SI z 1999r jest lekko przedpotopowe ;)

 

Ja dziś na Statoilu (niedaleko ronda żaba i powązek) - znów usłyszałem mamrotanie innych kierowców o treści mniej więcej :

 

- "O...to Subrau WRC ! Ta wyścigówka to musi palić"

 

- "Noooo... ciekawe czy ma mniej niż moja Beta do setki..."

 

 

 

 

PS - Zalałem benzynę, nie wdawałem się w dialogi, odjechałem :mrgreen:

 

gdzie rondo Zaba a gdzie Powazki

 

możesz mu wybaczyć, on z jutrzenki na ursynów przez bitwy warszawskiej jechał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...