Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

uporem maniaka chce zaplacic poprzez paypal :roll: I max rocznie moge sobie wypłacać 9600 zl z jakimis wysokimi odsetkami :shock: On sam zaproponował: Anglik przelewa pieniążki, potem dam mu potwierdzenie ze kasa jest na moim koncie i na końcu "ktoś" odbiera samochod ... dla mnie troche dziwny sposob sprzedawac samochod, ktorego nawet nie pomacał. Ale napisał ze zadowolony ze stanu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uporem maniaka chce zaplacic poprzez paypal :roll: I max rocznie moge sobie wypłacać 9600 zl z jakimis wysokimi odsetkami :shock: On sam zaproponował: Anglik przelewa pieniążki, potem dam mu potwierdzenie ze kasa jest na moim koncie i na końcu "ktoś" odbiera samochod ... dla mnie troche dziwny sposob sprzedawac samochod, ktorego nawet nie pomacał. Ale napisał ze zadowolony ze stanu :lol:

Niech "ktoś" przywiezie "dziengi " :mrgreen:

I wszyscy będą szczęśliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zacznie się kupowanie płyt hybrydowych SACD, szukanie edycji po remasteringu... żegnaj torencie :mrgreen:

Pochwal się co tam założyłeś :wink:

 

Nigdy z torrenta nie ściągałem, bo właśnie jakość 128 kbps, najczęściej tam występująca, jest nieakceptowalna. 192 kbps też. 320 kbps na sprzęcie samochodowym jeszcze jakoś ujdzie, ale bez pudła ZAWSZE rozpoznam, który kawałek na składance (kupuję w necie mnóstwo kawałków klubowych i w serwisach, w których kupuję, większość kawałków to standard WAV, czyli nieskompresowany, ale część dostępna jest tylko w formacie mp3/320kbps) jest kompresowany nawet do 320 kbps, a który nie. Na sprzęcie domowym tym bardziej.

 

Niestety oferta SACD jest dość marna, skompresowany standard cyfrowy wyraźnie króluje i obawiam się, że staję się coraz bardziej dinozaurem :roll:. Jedyna nadzieja w rosnących przepustowościach netu itp. i tym, że nie trzeba będzie kompresować muzyki sprzedawanej on-line.

 

PS Chwalił się nie będę - już się pochwaliłem booyakashą i popatrz, co wyszło :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oferta SACD jest dość marna, skompresowany standard cyfrowy wyraźnie króluje i obawiam się, że staję się coraz bardziej dinozaurem

CD powoli odejdzie do lamusa niestety. Gdy w listopadzie kierownictwo Linn ogłosiło iż zaprzestaje produkcję odtwarzaczy CD to wszyscy pukali się w głowę. Ale prawda jest taka że CD wprowadza wiele ograniczeń. Coraz więcej jest dostępnych "serwerów" muzycznych takich jak Linn MAJIk DS, Naim HDX, T+E E-series, których ceny na razie są powalające ale z czasem myślę że staną się tak popularne jak niegdyś kaseta magnetofonowa.

 

PS Chwalił się nie będę - już się pochwaliłem booyakashą i popatrz, co wyszło :wink:.

Mam nadzieję iż zainwestowałeś w odpowiednie przewody miedziane :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej jest dostępnych "serwerów" muzycznych

 

O technologię składowania i odtwarzania się nie martwię. Bardziej się martwię o to, że rynek nie szuka wysokiej jakości nagrań. Co z tego, że będziesz miał na czym odtworzyć, jak nie będziesz miał gdzie kupić / skąd pobrać materiału wysokiej jakości? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: byłem na targach "On-Off" w warszawskim Expo. Oglądałem parę zwiastunów w 3D, grałem w gry (w 3D też) i nawet zająłem drugie miejsce w zawodach w Colina McRae Dirt: 2. Wygrałem jakiś dziwny...śrubokręt.

Nieteges: ograł mnie 11 latek :mrgreen:

Teges: może coś z niego kiedyś będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: byłem na targach "On-Off" w warszawskim Expo. Oglądałem parę zwiastunów w 3D, grałem w gry (w 3D też) i nawet zająłem drugie miejsce w zawodach w Colina McRae Dirt: 2. Wygrałem jakiś dziwny...śrubokręt.

jakieś ciekawe premiery się szykują? bo GT5 i tak wiadomo że szybko nie wypuszczą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges: byłem na targach "On-Off" w warszawskim Expo. Oglądałem parę zwiastunów w 3D, grałem w gry (w 3D też) i nawet zająłem drugie miejsce w zawodach w Colina McRae Dirt: 2. Wygrałem jakiś dziwny...śrubokręt.

jakieś ciekawe premiery się szykują? bo GT5 i tak wiadomo że szybko nie wypuszczą :P

 

Cienkie te targi były, nic nie wiem. Grałem sobie w NFS'a Shift w 3d, do tego jakieś wyścigi buggie. No i Colin.

 

Jachu - z bardzo nieprawego, bo wykręcił bardzo słaby czas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...