Skocz do zawartości

Sprawdzenie nr VIN


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

CZeść.

potrzebuje stronę na której mógłbym po VIN-ie znależć przeszłość Forestera.

NA bezwypadkowy.net nic nie pokazuje więc może są jakiś inne.

Na wszelki wypadek podam VIN jakby komuś się chciało to prosiłbym o sprawdzenie JF1SG63614H745019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść.

potrzebuje stronę na której mógłbym po VIN-ie znależć przeszłość Forestera.

NA bezwypadkowy.net nic nie pokazuje więc może są jakiś inne.

Na wszelki wypadek podam VIN jakby komuś się chciało to prosiłbym o sprawdzenie JF1SG63614H745019

pozostają Ci płatne raporty carfax lub autocheck

 

Okeyten,

 

bardzo proszę o sprawdzenie Vinu: GC8E48D

 

Z góry dziękuję

 

podałeś applied, z którego wynika iż jest to 09/97 WRX ; silnik EJ20K DW6HE ; moc 280 KM ; skrzynia - TY752VBCAA

jak chcesz kolorki itp, musisz podać VIN 8 znaków

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da ktoś radę na szybko zapodać jakieś info o aucie:

 

VIN: JF1BP9LLA8G092891

 

Jutro z rańca wybiaram się go obejżec 400km więc mam nadzieję, że to nie jakiś passat przerobiony na outbacka ;)

 

Niby ma być 2,5 n/a bi-fuel, przebieg 178 kkm..

 

Ktoś zapoda jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie VIN US: JF1GD29665G514994

VIN: JF1GD29665G514994 Маrka: IMPREZA (G11) Region: USA Ster: LHD Data: 2004/09/21 Rok modelowy: D ('05MY) Applied: GDADY8D Option U4 : GP Kolor: OBSIDIAN BLACK PEARL (32J) Kolor wykoń.: OFF BLACK (B20) BODY: SEDAN (S) ENGINE: 2000CC EMPI DOHC TURBO (205) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) GRADE: WRX (WRX) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie dołacze z porośbą o rozszyfrowanie vinu: JF1GC8KD3VG020886

 

próbowałem na róznych darmowych stronach i jakies głupoty mi wychodza, a to silnik 3.0, 3.3 lub 2.0 ale z mocą 260km...

 

jest to impreza gt my97 wersja catalunya no.067 i w dowodzie ma 211km/155kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......o rozszyfrowanie vinu: JF1GC8KD3VG020886

 

 

VIN: JF1GC8KD3VG020886 Маrka: IMPREZA (G10) Region: Europe Ster: RHD Data: 1997/01/30 Rok modelowy: E ('97MY) Applied.: GC8EK8D Option.: EK : E4 Kolor.: BLACK M (47A) Kolor wykoń.: OFF BLACK (720) BODY: SEDAN (S) ENGINE: 2000CC DOHC NORMAL TURBO (EJ20G) TRAIN: F/T 4WD (F4WD) MISSION: MANUAL TRANSMISSION (MT) GRADE: GT(KA:WRX MT) (GT)

 

Witam,

 

Proszę o sprawdzenie VIN:

JF1GD79656G507632

 

VIN: JF1GD79656G507632 Маrka: IMPREZA (G11) Region: USA Ster: LHD Data: 2005/09/29 Rok modelowy: E ('06MY) Applied: GDGEY8D Option.: U4 : 82 Kolor : PURE WHITE (51E) Kolor wykoń.: OFF BLACK (B20) BODY: SEDAN (S) ENGINE: 2500CC EMPI DOHC TURBO (255) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) GRADE: WRX (WRX) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś zidentyfikuje po numerkach skrzynkę z "Foresia" Turbo 1999 rok czy jest to oryginalny zestaw skrzyni 4,44 ze szperowatym dyfrem? (policzyłem zęby w dyfrze 40"talerz" 9 "atak" wychodzi na 4,44) dyfer ma szperę, jednak chcę mieć pewność co do skrzynki przed montarzem czy to fabryczny komplet, skrzynia ma numery: SB-TY753VB1AA . Byłbym zobowiązany za wiadomość zwłaszcza o skrzynce. Kupowalem w zestawie z kompletnym sprzeglem,(siłowniki,koło,docisk itp) pół łosiami,ktore maja minimalnie krótsze wielowpusty do dyfra niz np. GT czy Legac, około 2-3mm, nie wiem czy to ma znaczenie gdybym chciał -musiał- zamontować półoś z GT czy inne,ktore idealnie pasują wielowpustami. Niby wszystko gra, ale lepiej mieć pewność.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę szanownych kolegów o pomoc w sytuacji która mi się wydarzyła, ewentualnie o podanie jakiegoś linka. Ponieważ miałem kolizję, oczywiście nie z mojej winy,rzeczoznawca który przyjechał na wycenę samochodu tj.Subaru Legacy Outback o nr vin JF1BG9LEAWG085333. Pojawił się problem polegający na tym iż w programie Eurotax po wpisaniu numeru vin system pokazuje ten oto samochód jako model; Legacy stationwagon 94-98, jako typ; Legacy SW 2.5 4WD GX Aut. Oczywiście zgadzałbym się z rzeczoznawcą z TU ale bardzo zaniżył mi wartość samochodu z przed wypadku, za pieniążki oferowane przez TU nie zdołam wyremontować.Moje pytanie brzmi czy na podstawie numeru Vin te dane podane przez rzeczoznawce są prawidłowe(Legacy , a przecież mój samochód to Legacy Outback)ponieważ chciałbym napisać odwołanie się od decyzji. Proszę szanownych kolegów o pomocz, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z identyfikacją modelu mojego OBK`a (jaka wersja, potrzebne do AC) VIN: 4S4BP61C087358715

Z góry dzięki piękne za pomoc i info.

Pozdrawiam

VIN: 4S4BP61C087358715 Маrka: LEGACY (B13) Region: USA Ster: LHD Data: 2008/03/10 Rok modelowy: D ('08MY) Applied.: BP9DYSL Option.: U5 .: UC Kolor: BLUE PEARL/SILVER M (CZ3) Kolor wykoń: OFF BLACK (D20) Nadwozie: WAGON OUTBACK (WOBK) ENGINE: 2500CC EMPI SOHC NA (253) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 4SP-AUTOMATICTRANSMISSION (4AT) GRADE: 25I (25I)

 

Twoja wersja to 2.5I, więcej informacji o wyposażeniu i parametrach znajdziesz w linku poniżej

 

http://www.cars101.com/subaru/outback/outback2008.html

 

...y,rzeczoznawca który przyjechał na wycenę samochodu tj.Subaru Legacy Outback o nr vin JF1BG9LEAWG085333. Pojawił się problem polegający na tym iż w programie Eurotax po wpisaniu numeru vin system pokazuje ten oto samochód jako model; Legacy stationwagon 94-98, jako typ; Legacy SW 2.5 4WD GX Aut.

 

Dla programów w ubezp, konfiguratorach, dekoderach itp programach OBK należy do rodziny LEGACY i jako taka marka jest podawany, tylko w opisie, rodzaju nadwozia,wersji itp polach podane jest - OBK.

 

VIN: JF1BG9LEAWG085333 Маrka: LEGACY (B11) Region: Europe Ster: LHD Data: 1997/06/11 Rok modelowy: E ('98MY) Applied.: BG9ELBE Option.: E9 TY Kolor: BLUE MICA/COOL GRAY (5V9) Kolor wykoń.: DARK GRAY (710) BODY: WAGON (W) ENGINE: 2500CC EMPI DOHC NA (EJ25D) TRAIN: FULLTIME 4WD (F4WD) MISSION: AUTOMATIC TRANSMISSION (AT) GRADE: OUTBACK (OBK) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)

Edytowane przez okeyten
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego @okeyten, za pomoc ;):bowdown: .Wprawdzie ostatnia moja droga walki chyba twą wypowiedzią się zamknęła z TU o wycenę mojej kubaczka. Może ktoś kiedyś coś podobnego przechodził, :icon_205: a chciałby się podzielić jak z nimi walczyć i jakich argumentów użyć, bo wprawdzie coraz mniej tych OBK jeździ i brak ich w stanie dobrym na portalach w ogłoszeniach do sprzedaży.Zacne to są samochody i z duszą a jak zadbany to NIEZAWODNY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubaczek, nie poddawaj się, jeżeli masz FV, wskazujące na inwestycje w auto, to użyj ich, powinny być brane pod uwagę przy ustalaniu wartości pojazdu, ponadto wskaż również rzeczoznawcy uwagę na stan auta, zarówno mechaniczny jak i wizualny.....próbuj....

 

no niestety w "superprogramach" OBK traktowany jest często jako wersja nadwoziowa Legacy, być może wynika to z homologacji auta ale nie jestem tego pewnien

Edytowane przez okeyten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

moge prosić o rozkodowanie

jf1bp5lk44g009269

 

pozdrawiam

 

VIN: JF1BP5LK44G009269 Маrka: LEGACY (B13) Region: Europe Ster: LHD Data: 2003/11/28 Rok modelowy: A ('04MY) Applied.: BP5ALHK Option: EC: XZ Kolor.: BRILLIANT SILVER M (39D) Kolor wykoń.: OFF BLACK (D20) BODY: WAGON (W) ENGINE: 2.0L SOHC NA (202) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) GRADE: 20I (20I) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S) DESTINAT: LHD (LH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielisz się?

service manuale , fast, dekodery np:bezwypadkowy.net

 

Witam, czy moze mi ktoś pomóc w rozkodowaniu VIN ?

Chodzi mi o to jaka to wersja, mosty czy jest szpera, skrzynia czy któtka czy długa, silnik ma mieć 280 KM itp.

VIN GC8-069200

MODEL GC8E4ED

ENGINE EJ20KDW7PR

TRANSMISSION TY752VBCAA

 

czytałeś ? np: http://www.scoobypedia.co.uk/index.php/Knowledge/Specifications

http://www.clubwrx.net/forums/sti-technical-forum/11024-jdm-subaru-wrx-sti.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapostowałem w innym dziale, ale widzę, że to chyba ten temat jest najbardziej rozwinięty.

Bardzo proszę o pomoc w rozkodowaniu numeru VIN:

 

JF1GDBLH35G062971

 

Z góry dziękuję i przepraszam za zdublowany post.

VIN: JF1GDBLH35G062971 Маrka: IMPREZA (G11) Region: Europe Ster: LHD Data: 2005/02/21 Rok modelowy: E ('05MY) Applied: GDBELEH Option.: EC: ES Kolor.: WR BLUE MICA (02C) Kolor wykoń.: OFF BLACK (B20) BODY: SEDAN (S) ENGINE: 2000CC DOHC H-POWER TURBO (207) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 6SP MANUAL TRANSMISSION (6MT) GRADE: STI (STI) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S) DESTINAT: LHD (LH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...