Skocz do zawartości

Sprawdzenie nr VIN


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

witam, prosze o rozkodowanie: JF1BP6LK45G027162

 

napewno dobry VIN ? ... czy może powinno być :

 

VIN: JF1BP5LK45G027162 Маrka: LEGACY (B13) Region: Europe Ster: LHD Data 2004/11/05 Rok modelowy: B ('05MY) Applied.: BP5BL4K Option: EC .: FZ Kolor.: BRILLIANT SILVER M (39D) Kolor wykoń: OFF BLACK (D20) BODY: WAGON (W) ENGINE: 2.0L SOHC NA (202) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) GRADE: 20I (20I) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S) DESTINAT: LHD (LH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi proszę gdzie jeszcze prócz rosyjskiej strony mogę sprawdzić dane techniczne i historię autka? Kupujemy drugie auto rodzinne, ale mąż wypatrzył kilka sztuk na licytacjach komorniczych (nie tylko Subaru, no cóż ;) - Rzecz w tym, że można je zobaczyć dopiero w dniu licytacji, wcześniej znamy tylko vin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo proszę o sprawdzenie nr VIN

 

jf1br5lc2ag024921

 

Z góry bardzo dziękuję.

TST

 

Witam,

może ktoś się orientuje, czy w Szwajcarii jest baza vin Subaru, aby sprawdzić historię auta bez książki serwisowej?

Jakiś pomysł na prześwietlenie auta (poza tym, że oczywiście będzie sprawdzone w ASO przed zakupem).

pozdrawiam

TST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, prosze o rozkodowanie: JF1BP6LK45G027162

 

napewno dobry VIN ? ... czy może powinno być :

 

VIN: JF1BP5LK45G027162 Маrka: LEGACY (B13) Region: Europe Ster: LHD Data 2004/11/05 Rok modelowy: B ('05MY) Applied.: BP5BL4K Option: EC .: FZ Kolor.: BRILLIANT SILVER M (39D) Kolor wykoń: OFF BLACK (D20) BODY: WAGON (W) ENGINE: 2.0L SOHC NA (202) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) GRADE: 20I (20I) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S) DESTINAT: LHD (LH)

faktycznie mój błąd i dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, czy na podstawie danych z vin wiadomo, czy to Forester II czy III generacji? Mam takowy do zakupienia, wiem co to za silnik itd ale nie po trafię rozszyfrować który to model.

JF1SH9LD39G00383

 

10 znak w VIN to MY, czyli MY09 oraz 4,5 znak -> SH = III generacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy na podstawie danych z vin wiadomo, czy to Forester II czy III generacji? Mam takowy do zakupienia, wiem co to za silnik itd ale nie po trafię rozszyfrować który to model.

JF1SH9LD39G00383

 

10 znak w VIN to MY, czyli MY09 oraz 4,5 znak -> SH = III generacja

Genialnie, o tę informację mi chodziło. Bardzo dziękuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
dałbyś radę rozkodować: jf1bl5lf36g016027 ?

VIN: JF1BL5LF36G016027 Marka: SUBARU Model: LEGACY Typ nadwozia: S Silnik: 204 Skrzynia biegów: 5MT Body: 4 DOOR SEDAN Color: 33A | ATLANTIC BLUE-MET. Silnik: EJ204| 1 994 CC PETROL: 125HP/92KW Rodzaj paliwa: BENZYNA Capacity: 1994 Gearbox: 5MT 4WD Kraj pochodzenia: JAPONIA Typ pojazdu: PASSENGER CAR Układ sterowniczy: LHD - LEWOSTRONNY UKĹAD KIEROWNICZY Typ napedu: FULL TIME END SINGLE RANGE

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dalby ktoś radę rozkodować: JF1GD9LF37G070764 ?

 

 

VIN: JF1GD9LF37G070764 Маrka: IMPREZA (G11) Region: Europe Ster: LHD Data: 2006/07/08 Rok modelowy: G ('07MY) Applied.: GD9GL6F Option: EL , AT Kolor: WR BLUE MICA (02C) Kolor wykoń.: OFF BLACK (B20) BODY: SEDAN (S) ENGINE: 2000CC EMPI DOHC NA (204) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) GRADE: 20R (20R) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S) DESTINAT: LHD (LH)

 

wyposażenia szukaj najlepiej w broszurach modelowych np.tuitaj - > http://www.subaru.de/kundenservice/prospektarchiv/impreza.html

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...