Skocz do zawartości

nowe lepsiejsze forum - uwagi


citan

Rekomendowane odpowiedzi

A czy w ramach uwag, mogę naprawdę pochwalić Flipera, że forum chodzi teraz zajebiście szybko ? :)

Tematów pojawia się tak dużo jak poprzednio, a chodzi lepiej.

Staram się przyzwyczaić do nowych kolorów, działam nawet na subBarbie, ale to nadal nie do końca to.

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na górze po prawej od profilu jest Moja skrzynka wiadomości - pali się namiętnie na czerwono nie zależnie od tego czy przyszła jakaś wiadomość czy nie.

 

Dałoby radę może jakoś to zmienić, np: jeśli nie ma nowych wiadomości to niech napis będzie czarny a jak jest, to czerwony. Albo niech się zmienia w Wiadomość w skrzynce

 

Bardzo ułatwi obsługę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

najazd na "edytuj" przy poscie wyswietla podpowiedz "edytuj/usun", z edytowaniem nie ma problemu, jednak z usunieciem napisanego przez siebie posta juz pojawil sie problem... kiedys byl "x", ktory rozwiazywal sprawe.

 

jak w "nowym" forum wykasowac posta.... wlasnego? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedna sugestie, nie wiem czy bylo to juz poruszane, jesli tak to nie ma tematu. mianowicie chodzi mi o ilosc postow wyswietlanych na stronie (obecnie chyba 50 jest) nie lepiej byloby zmniejszyc ta liczbe np. o polowe? forum staloby sie wowczas bardziej przejrzyste, nie trzebaby bylo szukac ostatniego czytanego postu w kazdym temacie tyle czasu i zjezdzac suwakiem nie wiadomo ile w dol w poszukiwaniu tego jedynego, wybranego ;) nie wiem czy tylko mnie to tak drazni, chcialbym podniesc dyskusje na ten temat, co sadza modzi i admin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...