Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

W US Opel celował w high endowych odbiorców, i pasztetową Omegę sprzedawali jako Cadillac Catera Niestety nawet to nie pomogło.

 

he he, a zdziwicie się że taki własnie "cadillac" jezdzi po wawie, widzialem go na stacji shella na stawkach, jak zobaczylem na omedze znaczek cadillaca to sobie najpierw pomyslalem ze to niezly "wies tuning" ale czego to ludzie jednak nie wymyslą, się natomiast nie dziwię ze sie nie sprzedawal w stanach, bo przy prawdziwych cadillacach (tych starszych ofcorse) to to nawet nie wyglada jak kupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP !! :cry:

 

Ja Ci niestety nie pomoge. Juz drugi raz dostalem zastepcza Vectre i... nie moge sie doczekac jak sie jej wreszcie pozbede. Kiedys chcialem kupic 3.2, ale to jeszcze zanim sie nim przejechalem. Co do OPC nie mam zadnego zdania, poniewaz nigdy nie prowadzilem.

 

Wazne, ze Tobie sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WrcFan, Concept X sie fajnie zapowiadal:

 

mitshubishi_lancer_concept_x_05_02.jpg

 

Ale w porownaniu do niego, EVO X wyszlo jakies takie slabe, jak wiekszosc realizowanych concept-carow:

 

its-official-mitsubishi-lancer-evo-x-pics-pricing-and-trim--20071001040745252-000.jpg

 

 

Calkiem obiektywnie, to Subaru zrobilo lepiej, ze nie podjaralo atmosfery w ten sposob, tylko po prostu wypuscila samochod i tyle (nie mowie o zajawkach na stonie STI). Przynajmniej nie robili dzieciom nadzieji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jakis frajer Vectra OPC, próbował sie trzymać za mną pomiedzy Kielcami a Buskiem i nawet mu to wychodziło ..............................

 

 

 

 

 

 

dopóki nie zaczołem kręcić na kazdym biegu do 7000obr :twisted:

 

:mrgreen:

 

 

Mam nadzieje że to nie Ty? bo tez taka niebieska :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A czym sie to rozni? maja te same modele, czesto tak samo sie nazywaja (gtc, vectra, itd), maja kiere po innej stronie i pewnie w innej fabryce produkowane. Jestem pewien, ze maja mnostwo czesc wspolnych.

 

To jest DOKŁADNIE to samo. Różnia się tylko elementami związanymi z RHD i LHD. No i może jakimiś specyficznymi cechami wyposażenia na dany rynek.

 

I są produkowane w DOKŁADNIE tych samych fabrykach. Jak jest gdzieś robiony dany model, to od razu w obu wersjach, tylko znaczki się inne klei. Tak więc ogromna większość Vauxalli powstaje na kontynencie (w Niemczech, Belgii, Hiszpanii i Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto twierdzi, ze Vectra OPC jest lepsza niz WRX !

 

Lista

 

1. Kalixt

 

Kalixt ja rozumiem że jestes zakochany w swoim wozidełku, ale prosze zejdź na ziemie :roll: , jezdze czesto na rózne upalania superoesy, itd, i przyjezdzaja goscie autkami w styli Clio Sport, Leon Cupra, Astra OPC , i dostają baty od GT, i seryjnych WRX ,nie wspominając o STI czy EVO, po kilkanascie sekund na każdej próbie , to chyba o czymś świadczy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest Opel w polnocnej ameryce nie widzialem ;)

_________________

 

Zaglądnij do salonu Saturna ;-)

 

Obrazek

 

Jakbyś nie skojarzył :

Obrazek

 

Obrazek

 

;-)

 

Wiem, wiem nawet mialem o tym pisac.

A najbardziej smieszy mnie to, ze tutaj Mercedes Sprinter to Dodge sprinter i duzo polakow po zakupie tego samochodu zmienia znaczki na mercedesa. Moj kolega tak zrobil.

 

A wiesz, ze jak weszly modele Opla jako Saturny to zaczely sie dobrze sprzedawac. Bo do tej pory te saturny to byly strasznie brzydkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jakis frajer Vectra OPC, próbował sie trzymać za mną pomiedzy Kielcami a Buskiem i nawet mu to wychodziło ..............................

 

 

 

 

 

 

dopóki nie zaczołem kręcić na kazdym biegu do 7000obr :twisted:

 

:mrgreen:

 

 

Mam nadzieje że to nie Ty? bo tez taka niebieska :roll:

 

Edwin. Fotkę Ci wcięło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...