Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy subaru zrezygnuje z legendarnej nazwy STI albo impreza :shock: :mrgreen:

 

STi czy Imprezie daleko do tradycji Skyline'a. Nazwa Skyline pojawiła się pierwszy raz w roku 1957 jako model firmy Prince Motor Company, którą przejął Nissan 1966. A pierwszy GT-R powstał w roku 1969.

 

Dla porównania STi istnieje od 1988, a Impreza od 1992.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używając autosugestii próbuję sie jakoś przekonać do tego wynalazku ale jest ciężko...Wcześniejszych STi-ków nie było zbytnio sensu tuningować a obecny wygląda jakby już niejeden tuning przeżył. Zawsze można podchodzić z zamkniętymi oczami a ze środka zbyt dużo nie widać. Można też znaczki pozdejmować i ci co nie będą wiedziec co to za cudo to nie będą się śmiać. Generalnie - na razie mam bardzo szybką Świnkę-Skarbonkę i jak mi się ją uda dogonić i urządzić świniobicie to na próbę może kupię to ,,coś" - choć sam się sobie dziwię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy się przekomażacie - temu się podoba a tamtemu to juz nie.....

 

A ja wam mówię, że tą walkę STI z EVO wygra

 

nowy Skyline - Nissan GT-R

 

Plotki są różne, między innymi, że to coś (niezależnie od nazwy) będziemiało koło 500KM, a wtedy to jednak... lekko inna liga. Ciekawe na czym się ostatecznie skończy.

 

 

Co do listy... po co ją robicie? Przecież Intak ma (ponoć) wszystko odnotowane w kajeciku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Opowiem Wam pewną historię. Na pierwszym piętrze w Galerii Mokotów jest parking strzeżony. Na tym parkingu zazwyczaj stają głównie drogie wozy - takie, czy inne. Czasem trafia się STI, czy Evo. I dziś zobaczyłem na tym parkingu nowego niebieskiego WRX-a. Na początku moje serce rozradowało się. "O, nowa impreza!". Natomiast zaraz potem poczułem coś dziwnego i przez pewien czas nie mogłem zrozumieć, co.

 

Olśnienie przyszło po chwili: impreza MY'08 po prostu tam nie pasowała.

 

Była puszką kawioru na przyjęciu, na którym serwowano kawior, łososia oraz jamon serrano, była facetem, który przeczytawszy zaproszenie zbyt dosłownie przyszedł na garden party w kaloszach... :twisted::mrgreen:

 

Dotychczas impreza krzyczała: "moję piękno dostrzeże tylko koneser, ale mam moc, magię, specyficzny styl". A co mówi dzisiejsza impreza? Chyba tylko jedno...

 

"Masz ochotę na trochę pasztetu?"

 

:twisted:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aqrat dzis bylem w Galerii Mokotow kolo 18-19 i nie zauwazylem nowego WRX-a ! A na pewno bym zauwazyl !! Prowokacja szyta grubymi nicmi ! A nawet jesli tam stal za szlabanem to tylko go nobilituje ! A wlasciwie nie jego, ale reszte wypasionych fur - jest jak platki chirios - zaraza swoja obecnoscia....skoro mowisz, ze jest taki nijaki to czemu go odrazu wyhaczyles ?! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe STI podoba mi sie i zdania nie zmienie.

1. RZYMU

2. KALIXT - zakochany. Wole nocowac w STI niz w lozku

3. TJ

4. dawid

5. Milek

6. Marcin STI - tylko białe Już niedługo

7. Fuks - jak zobaczę na żywca, to się definitywnie wypowiem.....

8. Raga - a co! podoba mi się! reszta Imprez to KUPA!

9.MSK - wolnyssak kupa, WRX ujdzie, STI rewelacja

10. Ivanek

11.mk

12. MBO tylko STI, też chcę białe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aqrat dzis bylem w Galerii Mokotow kolo 18-19 i nie zauwazylem nowego WRX-a ! A na pewno bym zauwazyl !! Prowokacja szyta grubymi nicmi !

 

To niesamowite, jak politycy potrafią ludziom w głowach poprzewracać. Podejrzewam, że wrzucenie foty z telefonu nie będzie wystarczającym dowodem, tak? Dowiem się pewnie, że fota jest spreparowana... :twisted:

 

Wóz nie rzucał się w oczy, ale ja zawsze dokładnie się przyglądam temu parkingowi, bo stoją na nim nierzadko 'znajome' wozy...

 

:roll:

 

jest jak platki chirios

 

A tu się zgadzam - cheerios są takie słodkie, że po kilku sztukach jestem bliski walnięcia pawia :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe STI podoba mi sie i zdania nie zmienie.

1. RZYMU

2. KALIXT - zakochany. Wole nocowac w STI niz w lozku

3. TJ

4. dawid

5. Milek

6. Marcin STI - tylko białe Już niedługo

7. Fuks - jak zobaczę na żywca, to się definitywnie wypowiem.....

8. Raga - a co! podoba mi się! reszta Imprez to KUPA!

9.MSK - wolnyssak kupa, WRX ujdzie, STI rewelacja

10. Ivanek

11.mk

12. MBO tylko STI, też chcę białe :-)

14.IntakWRX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe STI podoba mi sie i zdania nie zmienie.

1. RZYMU

2. KALIXT - zakochany. Wole nocowac w STI niz w lozku

3. TJ

4. dawid

5. Milek

6. Marcin STI - tylko białe Już niedługo

7. Fuks - jak zobaczę na żywca, to się definitywnie wypowiem.....

8. Raga - a co! podoba mi się! reszta Imprez to KUPA!

9.MSK - wolnyssak kupa, WRX ujdzie, STI rewelacja

10. Ivanek

11.mk

12. MBO tylko STI, też chcę białe :-)

14.IntakWRX :)

15. Jabar - ale musze zobaczyc na "zywca"

 

byle nie biale bo biale auta sa do niczego- jak impreza to tylko niebieska na zlotych felgach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Opowiem Wam pewną historię. Na pierwszym piętrze w Galerii Mokotów jest parking strzeżony. Na tym parkingu zazwyczaj stają głównie drogie wozy - takie, czy inne. Czasem trafia się STI, czy Evo. I dziś zobaczyłem na tym parkingu nowego niebieskiego WRX-a. Na początku moje serce rozradowało się. "O, nowa impreza!". Natomiast zaraz potem poczułem coś dziwnego i przez pewien czas nie mogłem zrozumieć, co.

 

Olśnienie przyszło po chwili: impreza MY'08 po prostu tam nie pasowała.

 

A właśnie :!: mowil mi parkingowy , że wycieczki chodzily , przeganiac musial :mrgreen:

 

Za nowa , to nie pasowala :cool: ...do tych staroci.....

 

AK

 

ps.wydech mam juz zrobiony SS oczywiście. Dobrze że nie słyszales , bo bys spać nie mógl ze zdenerwowania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...