Skocz do zawartości

Doświadczenia z Legacy Spec.B A/T i M/T MY 2007 i 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodatkowe info: dzisiaj dokladnie poobliczalismy wszystko i wyszlo, ze teoretycznie Sniezka powinna pojsc ok. 280kmh (realnych!!!), bo mniej wiecej wtedy bedzie miala 6600obr/min na piatym biegu. Czy faktycznie starczyloby jej mocy.... tego sie narazie nie dowiemy, bo zimowki pozwalaja na 'jedyne' 240 ;)

 

To co, ktos moze chetny na autobahn-killera? :twisted: jest w dalszym ciagu na sprzedaz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mile, tez tak uwazam!

 

Powiem Ci tak: takie spec B z manualna skrzynia poszlo 256 wg GPS, wiecej nie bo sie przelozenia skonczyly. Nie mowie, ze moje pojdzie na pewno tyle! Raczej wrecz watpie. . . ale na bank przekroczy 260, 270 tez powinno byc w zasiegu.

 

 

PS 245KM katalogowo, jest dobrze dotarta, wiec mysle ze moze byc z 260KM

 

 

EDIT:

 

cyknalem nowe fotki, ale tak na szybko, wiec nic specjalnego... Poza tym pogoda brzydka i w ogóle, ale przynajmniej służą za update wizualny ;)

 

img0001fl7.th.jpgthpix.gif

 

img0003yt0.th.jpgthpix.gif

 

img0012lt0.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capricorn, czarny mat. ja jestem bardzo zadowolony. Przedtem, jak widziales mialem te swiecace sie jak psujaja 19ki i co prawda strasznie zwracaly na siebie uwage, ale do pieknych nie nalezaly. Czarne kola dodaja agresji :twisted: ... i tez sie podobaja gawiedzi ;)

 

a co do grilla, to nie do konca wiem, czy to ma byc komplement czy nie, bo ja ten grill sprowadzalem z Japonii w zeszlym roku (tylko tam byl dostepny) a teraz sie okazuje ze EU MY09 ma wlasnie dokladnie taki sam standardowo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do grilla, to nie do konca wiem, czy to ma byc komplement czy nie

Nie no jaja sobie robię bo sam chciałem go zamówić ale okazało się ostatnio jak byłem w salonie że MY09 ma ten grill więc się troszkę ucieszyłem, bo wygląda zdecydowanie dużo lepiej jak ten w MY08 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając śnieżkę widzę widzę że masz zmysł estetyczny :wink: , a ja mam teraz dylemat co do koloru i wypełnienia dekielka felgi. więc miło by było jakbyś wyraził swoją opinię w stosownym wątku dla mnie :mrgreen:

Z góry dziękuję.

 

[ Dodano: Sro Lis 19, 2008 11:55 am ]

kto zauwazy dwie zmiany w komorze silnika? :lol:

1. Strasznie czysty ten silnik

2. Wkład filtra powietrza K&N

:?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Powiem tak jestescie odwazni z tymi '19-mi ja jak bym mogł to do legaska bym wsadzil 16 z mega balonem bo juz drugi komplet z ac wymieniam... po jezdzie na naszych krk drogach... :evil:

do Legaska bardzo chcialem wsadzic te ale sie zastanawiam czy to ma jeszcze sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerbera, 19ki to chyba tylko ja miałem i faktycznie - jedna z nich zrobiła się w "jajo" - ale tu sezonem winę bardziej na jakość wykonania (rial) niż San rozmiar - no nawet nie wiem kiedy to się stało!

 

Za to seryjne 18ki są pancerne! I to potwierdza Ci pozostali wlasiciele :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poczekaj - tez masz SPB?

Niestety mam dyszla choc juz mialem miec w combi specb ale moja pani zaryzykowała i teraz sobie w brode pluje. Fabryczne 18 skasowała juz 2 raz :roll: ..... mi podobaja sie te czarne co foto wstawilem a do mustanga zapodam taka zebre :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam dyszla choc juz mialem miec w combi specb ale moja pani zaryzykowała i teraz sobie w brode pluje. Fabryczne 18 skasowała juz 2 raz :roll: ..... mi podobaja sie te czarne co foto wstawilem a do mustanga zapodam taka zebre :P:mrgreen:

Fabrycznie powinieneś mieć chyba 17" :roll: 18" jest seryjnie w Spec. B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, zeby fabryczne "skasowac", ale tak zeby sie do niczego nie nadawaly, to trzeba miec talent ;)

Te ostatnie to byl ratunek przed golfem3 ktory na czoło wyjechal bo autobus chciał wyprzedzic na 30 :evil: kiedys go trafie w tych zielonkach jeszcze :x Kolego a bedziesz dzis na kielbaskach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam dyszla choc juz mialem miec w combi specb ale moja pani zaryzykowała i teraz sobie w brode pluje. Fabryczne 18 skasowała juz 2 raz :roll: ..... mi podobaja sie te czarne co foto wstawilem a do mustanga zapodam taka zebre :P:mrgreen:

Fabrycznie powinieneś mieć chyba 17" :roll: 18" jest seryjnie w Spec. B

No cos ty 18 sa zobacz sobie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...