Skocz do zawartości

Doświadczenia z Legacy Spec.B A/T i M/T MY 2007 i 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

eeee tam. Wiesz, to byli ludzie z Francji, wiec trzeba bylo sie odpowiednio zachowywac, zeby nie popelnic jakiegos fopa, pelna kulturka :P

 

 

tzn tak mniej niewprost: oni slabe glowy maja, a przeciez sam nie bede pic :mrgreen:

 

[EDIT] dzis ladna pogoda, to wzialem aparat i zrobilem zdjecie, ktore ZDECYDOWANIE powinno znalezc sie w oficjalnym prospekcie, szczegolnie biorac pod uwage mlodszych klientow, mianowicie przedstawiajace ilosc miejsca na tylnej kanapie po odsunieciu przednich foteli :mrgreen:

 

stdavidsday003nr4.th.jpg

 

 

a oto moj engine bay 8)

 

stdavidsday006hr4.th.jpg

 

chyba ladnie by sie tam jeszcze prezentowaly:

 

3-9.jpg

 

+

 

2-6.jpg

 

sie rozmarzylem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinuje jak zalatwic homo dla nich. Felgi, ktore mialem dotychczas byly wadliwe (chrom schodzil) i wlasnie wymieniono mi je na nowki sztuki, wiec moglbym teoretycznie sprzedac i hajs przeznaczyc na co innego. Problem by zostal tylko z oponami 19kami... Nie wiem, pomysle i dam znac :)

 

Aha, co powiecie na taki spojler? To jest chyba taki sam, co w normalnym asortymencie akcesoriow :)

 

1-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No wiec, mam komplet tych RIALi wraz z oponami. Myslalem o tym, zeby je przelakierowac na czarny/grafitowy, ale okazuje sie ze z dwuczesciowymi to nie tak latwo. Trzebaby je wpierw rozebrac, usunac uszczelniacz, polakierowac, nalozyc nowy uszczelniacz i zlozyc. Boje sie tak kombinowac, bo jak juz sa skrecone to wole ich nie rozkrecac...

 

Problem jest teraz tego typu, ze wciaz mam co do nich mieszane uczucia. Jednego dnia mi sie podobaja, innego chce sie ich pozbyc czym predzej. W zwiazku z tym zrobilem maly research i juz mam gotowa, napisana oferte sprzedazy z cena taka, jaka ja uwazam za stosowna. ALE tez nie ma sensu po prostu sie ich pozbyc na sile! Ja chce koniecznie zalozyc jakies ladne felgi. Standardowe (na ktorych teraz stoi w UK) sa w porzadku, ale sa STANDARDOWE i mi to nie pasuje, co juz podkreslalem kilka razy.

 

Mozecie mi pomoc? Macie jakies propozycje? Co by wg Was pasowalo? Bede wdzieczny za pomoc ;)

 

 

PS zastanawiam sie nad polakierowaniem wnetrza kloszow od swiatel na czarno, tak jak to zrobil bart w Gacoperzu...

 

Co o tym myslicie? Wie ktos co to za felga?

 

1664713848_24c9796bff_b.jpg

 

BTW, stocki przelakieruje na grafit, wlasnie postanowilem. Beda jako zimowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...