Skocz do zawartości

Doświadczenia z Legacy Spec.B A/T i M/T MY 2007 i 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po japonsku Grill to GRILLU.

ZONA - WIFEu

Metalowy grill Metalu Grillu.

Zona ktora sie lubi WIFEFUSKI

ZOna ktora sie lubi przy petalowym grillu METTALU GRILLU WIFEUSKI - chociaz moze to znaczyc, ze ulubione zone sie akurat grilluje na metalowym grillu a gdzie no w MANSIO ( mansion - czyi niby apartamentowiec)

Na oko mowie bo na oko wiem, wiec sie cwaniaczki po japonistyce lub wizycie w FHI co pniektorzy, niewymadzrać mi tu, bo NOżU pojdzie w RUCHU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnymi recami, nie ma problemy ;) ale biec 2000km? :shock: to ja juz poczekam na ten samolot 8 stycznia, bedzie szybciej :P

Skoro było można świat obkrążyć w 80 dni, to 2000 km powinny Ci zająć 4 dni, więc będziesz przed tym 8 stycznia w domu :razz: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZONA - WIFEu

poza powyższym praktycznie wszystko się zgadza :smile:

 

Na oko mowie bo na oko wiem,

hehe, mam koleżankę, która ma na imię Naoko :grin:

 

wiec sie cwaniaczki po japonistyce lub wizycie w FHI co pniektorzy, niewymadzrać mi tu, bo NOżU pojdzie w RUCHU

naifu, chciałeś powiedzieć...

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZONA - WIFEu

poza powyższym praktycznie wszystko się zgadza :smile:

 

Na oko mowie bo na oko wiem,

hehe, mam koleżankę, która ma na imię Naoko :grin:

 

wiec sie cwaniaczki po japonistyce lub wizycie w FHI co pniektorzy, niewymadzrać mi tu, bo NOżU pojdzie w RUCHU

naifu, chciałeś powiedzieć...

 

:grin:

Naifu, sory-u

Rubiku - wiadomo, ze to farbowany Japonczyk.

Zobacz, ze on pisze muzyke w ich stylistyce.

A i tresci przekazywane przez przekaz werbalny klaszczących u Rubiku sa bardzo takie haiku-like :)

 

Szadź osadziła zima

Na moim Subaru.

Serce się dziś raduje.

 

Zimno, bo wokół zima

Kimono włożę.

Zaplącze się w pedały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:arrow: ksenony swieca bardzo dobrze, ale przy fabrycznym ustawieniu troche za nisko (jak na moj gust). kwestia wyregulowania

Witaj Than_Junior,

Mam to samo wrażenie w mojej Imprezie MY'08. W poprzednim aucie miałem zwykłe lampy i światła mijania były OK. Teraz mam wrażenie, że świecą za krótko, bo niektóre zakręty mnie "zaskakują", a są to trasy, które znam i jeżdżę na nich z podobną prędkością jak porzednio. Długie, przy obecnym natężeniu ruchu używam sporadycznie. Czy ze swoimi światłami coś zrobiłeś? Jeżeli tak, to czy w ASO, czy też w stacji diagnostycznej?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisalem o tym? Moze zapomnialem :oops: Tak, wyregulowali mi w ASO, podwyzszyli troche, dzieki czemu jest znacznie lepiej. Sadzac po tym, ze od tego czasu tez zaden z jadacych z naprzeciwka nie mrugal mi wkurzony, to nie przesadzili :) Popros o to przy najblizszym przegladzie po prostu.

 

Aha, nie nalezy sie spodziewac cudow oczywiscie - kiedys przyszedl klient i narzekal, ze jak wjezdza do doliny to nie oswietlaja mu przeciwleglego zbocza (sic!) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie, że niektóre zakręty mnie "zaskakują",

 

Zapierdzielam se kiedyś mojo srebno szczałom z prendkościo dziarsko maszerujoncy staruszki a tu nagle zakrent. Byłam zaskoczona ponieważ to był zakrent - nie uwierzysz - w prawo, a akurat w tem dniu miałem kierownice po lewy stronie, jak nigdy. Jakiemś niewiarygodnem cudem pokonałam to krzywizne, zaczymałam sie, wysiendłam, obruciłam sie, pacze a on jes w lewo. Myślałam że ocipiałam. Ale pacze w lusterko .... nie, jes OK.

 

Pozdrawiam

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisalem o tym? Moze zapomnialem :oops: Tak, wyregulowali mi w ASO, podwyzszyli troche, dzieki czemu jest znacznie lepiej. Sadzac po tym, ze od tego czasu tez zaden z jadacych z naprzeciwka nie mrugal mi wkurzony, to nie przesadzili :) Popros o to przy najblizszym przegladzie po prostu.

Dzięki za szybką odpowiedź. :smile: Jutro po południu jestem umówiony na wymianę oleju, więc będzie okazja.

Zapierdzielam se kiedyś mojo srebno szczałom z prendkościo dziarsko maszerujoncy staruszki a tu nagle zakrent. Byłam zaskoczona ponieważ to był zakrent - nie uwierzysz - w prawo, a akurat w tem dniu miałem kierownice po lewy stronie, jak nigdy. Jakiemś niewiarygodnem cudem pokonałam to krzywizne, zaczymałam sie, wysiendłam, obruciłam sie, pacze a on jes w lewo. Myślałam że ocipiałam. Ale pacze w lusterko .... nie, jes OK.

Dokładnie tak to zwykle wyglada. Dzięki mamusiu za wskazówki - będę uważał i patrzył czasem w lusterko. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...