Skocz do zawartości

Jak czesto sie myjecie?


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio ktos mi zarzucil, ze jak raz, czasem dwa razy dziennie biore prysznic, to to jest za czesto :shock: strasznie mnie to zdziwilo, bo ta osoba mowila (lekarz, swoja droga), ze wystarczy raz na dwa dni.... ale ja sobie tego jakos nie wyobrazam :mrgreen:

 

Ankieta ma mi pokazac, czy to ze mna jest cos nie tak, czy inni tez tak maja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niedlugo będzie pytanie, jak często zmieniasz bielizne :mrgreen: Swoją drogą, zmień lekarza, chyba że chodziło mu o kąpiel raz na dwa dni a w ciągu dnia mycie jak u Koterskiego w "Dniu Świra" z podmywaniem :twisted: U mnie to rożnie od dwóch razy (wole prysznic w ciągu dnia niż kąpiel) do kilku np. w bardzo gorące dni, albo po wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam prośbę i pytanko.

 

Pro: rozszerz trochę ankietę, bo w wojsku to podobno kąpiel przysługuje raz na tydzień. W więzieniu tak samo :cool:

 

Pyt: zdefiniuj mycie. czy to mycie od stóp do głowy, czy wystaczy się przemyć w miejscach strategicznych i ewentualnie pochlapać wodą kolońską?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy jesteśmy metroseksualni... kiedyś się człowiek kąpał raz w tygodniu, w dodatku najpierw do wanny wchodziły dzieci, potem dorośli, a na końcu babcia z dziadkiem :mrgreen:

 

a teraz jak się człowiek codziennie nie wykąpie, to mu się wydaje, że wszyscy wkoło czują jego zapach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się pewien dowcip, jak to pewien Rosyjski jenerał pojechał na szkolenie do USA i napatrzył się tam na różne dziwy które zachciało mu się wprowadzać do macierzystej armii. No więc zebrał apel, wszyscy towarzysze na bacznosc przed nim na placu a jenerał:

Tawarisze, od dzisiaj wzorem amerykanskim bedziecie zmieniac bielizne raz na dzien, a nie jak dotychczas raz na tydzien... wybierzcie sobie towarzysza z ktorym bedziecie sie zamieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częste mycie skraca życie, skóra się wyciera i człowiek umiera....

 

a kto myje szyję ten długo nie pozyje ...

 

 

:mrgreen:

 

No, a nie? Który czyścioszek przeżyłby bez szwanku ilość bakterii z jaką co dnia styka się przeciętny Afrykanin? Albo słyszeliście o alergikach z trzeciego świata? Trzeba być twardym, a nie miękkim. O! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior,

Ostatnio ktos mi zarzucil, ze jak raz, czasem dwa razy dziennie biore prysznic, to to jest za czesto strasznie mnie to zdziwilo, bo ta osoba mowila (lekarz, swoja droga), ze wystarczy raz na dwa dni.... ale ja sobie tego jakos nie wyobrazam

 

Co roku odbywam z panem doktorem R. wyprawę wędkarską. Taką 5-6 dniową. Pan doktor (II stopień specjalizacji) nie myje się na ten przykład w ogóle w ciągu wypadu. Aby jeszcze bardziej podbić piłeczkę, również się nie przebiera. W eleganckich "wytłuszczonych" ciuszkach pakuje się pierwszego ranka do wehikuły, i w tych samych, nieco już "rybnych" drelichach pakuję się za 5-6 dni, kiedy wracamy. Nigdy nie pytałem, czemu tak ma ? Natomiast on a i owszem skomentował to moje częste mycie na wyprawach :

"Nie przesadzasz czasem z tą wodą, coś mi umknęło ?" - powiedział wypuszczając jednoznacznie pachnących dymek z papierosika. :mrgreen:

 

G.

 

Lekarzu, myj się sam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...