Jump to content

Jak czesto sie myjecie?


Than_Junior

Recommended Posts

Ostatnio ktos mi zarzucil, ze jak raz, czasem dwa razy dziennie biore prysznic, to to jest za czesto :shock: strasznie mnie to zdziwilo, bo ta osoba mowila (lekarz, swoja droga), ze wystarczy raz na dwa dni.... ale ja sobie tego jakos nie wyobrazam :mrgreen:

 

Ankieta ma mi pokazac, czy to ze mna jest cos nie tak, czy inni tez tak maja :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niedlugo będzie pytanie, jak często zmieniasz bielizne :mrgreen: Swoją drogą, zmień lekarza, chyba że chodziło mu o kąpiel raz na dwa dni a w ciągu dnia mycie jak u Koterskiego w "Dniu Świra" z podmywaniem :twisted: U mnie to rożnie od dwóch razy (wole prysznic w ciągu dnia niż kąpiel) do kilku np. w bardzo gorące dni, albo po wysiłku.

Link to comment
Share on other sites

No to ja mam prośbę i pytanko.

 

Pro: rozszerz trochę ankietę, bo w wojsku to podobno kąpiel przysługuje raz na tydzień. W więzieniu tak samo :cool:

 

Pyt: zdefiniuj mycie. czy to mycie od stóp do głowy, czy wystaczy się przemyć w miejscach strategicznych i ewentualnie pochlapać wodą kolońską?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

wszyscy jesteśmy metroseksualni... kiedyś się człowiek kąpał raz w tygodniu, w dodatku najpierw do wanny wchodziły dzieci, potem dorośli, a na końcu babcia z dziadkiem :mrgreen:

 

a teraz jak się człowiek codziennie nie wykąpie, to mu się wydaje, że wszyscy wkoło czują jego zapach ;-)

Link to comment
Share on other sites

Przypomina mi się pewien dowcip, jak to pewien Rosyjski jenerał pojechał na szkolenie do USA i napatrzył się tam na różne dziwy które zachciało mu się wprowadzać do macierzystej armii. No więc zebrał apel, wszyscy towarzysze na bacznosc przed nim na placu a jenerał:

Tawarisze, od dzisiaj wzorem amerykanskim bedziecie zmieniac bielizne raz na dzien, a nie jak dotychczas raz na tydzien... wybierzcie sobie towarzysza z ktorym bedziecie sie zamieniac.

Link to comment
Share on other sites

Częste mycie skraca życie, skóra się wyciera i człowiek umiera....

 

a kto myje szyję ten długo nie pozyje ...

 

 

:mrgreen:

 

No, a nie? Który czyścioszek przeżyłby bez szwanku ilość bakterii z jaką co dnia styka się przeciętny Afrykanin? Albo słyszeliście o alergikach z trzeciego świata? Trzeba być twardym, a nie miękkim. O! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Than_Junior,

Ostatnio ktos mi zarzucil, ze jak raz, czasem dwa razy dziennie biore prysznic, to to jest za czesto strasznie mnie to zdziwilo, bo ta osoba mowila (lekarz, swoja droga), ze wystarczy raz na dwa dni.... ale ja sobie tego jakos nie wyobrazam

 

Co roku odbywam z panem doktorem R. wyprawę wędkarską. Taką 5-6 dniową. Pan doktor (II stopień specjalizacji) nie myje się na ten przykład w ogóle w ciągu wypadu. Aby jeszcze bardziej podbić piłeczkę, również się nie przebiera. W eleganckich "wytłuszczonych" ciuszkach pakuje się pierwszego ranka do wehikuły, i w tych samych, nieco już "rybnych" drelichach pakuję się za 5-6 dni, kiedy wracamy. Nigdy nie pytałem, czemu tak ma ? Natomiast on a i owszem skomentował to moje częste mycie na wyprawach :

"Nie przesadzasz czasem z tą wodą, coś mi umknęło ?" - powiedział wypuszczając jednoznacznie pachnących dymek z papierosika. :mrgreen:

 

G.

 

Lekarzu, myj się sam :razz:

Link to comment
Share on other sites

Czym uzasadnił opinię, że mycie się dwa razy dziennie to "za często"? Bo co? Skóra się niszczy?

 

A z mydła korzystasz? Znika, znika... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...