Skocz do zawartości

Zjawiska drogowe


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:shock:

 

A co to takiego? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2838388

 

Nie wiedziałam, gdzie wrzucić. Taką repliką można się poruszać po drogach? To ma homologację ( :lol: )? Na zdjęciu widać tablice rejestracyjne, hmmm... :roll:

 

Dlaczego by nie? Światła ma, silnik ma hamulce ma :D Zarejestrowany jako SAM Bojar F50 czy jakos tak...rok produkcji = rok pierwszej rejestracji i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo nawet szybkie evokombii spod znaku diamentow - szkoda ze nieoferowane w Europie evokombi

 

jeśli dobrze pamiętam to były też produkowane EVO z automatyczną skrzynią biegów

 

A kombiwarek mi się podoba :)

 

Kombi powstało tylko 2500 egzemplarzy, only JDM. Były dwie wersje GT - z manualem i GT-A - z automatem.

 

Evo sedan z automatem było dostępne tylko w VII evolucji - Evo VII GT-A

 

Dziękuję za uwagę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Wczoraj o Gdańsku jechały w kolumnie 3 czerwone Ferarki-chyba 360tki. Spot jakiś czy co? :mrgreen: Ciekawy widok.

Kiedy przypadkowo znalazły się w zasięgu wzroku przejeżdżającego radiowozu, zostały zatrzymane. Nie wiem czy chodziło o jakieś wykroczenie, czy tylko niebiescy chcieli sobie furki pooglądać. Nie czekałem już do końca akcji, bo trochę mi sie spieszyło.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łada 2107M:

na pierwszy rzut oka wydało mi się, że to jakaś "ciekawa" wersja Forka :razz:

 

SebastianZ1 napisał/a:

Wczoraj o Gdańsku jechały w kolumnie 3 czerwone Ferarki-chyba 360tki. Spot jakiś czy co? (...)

 

kumple Zientarskiego?

niesmaczne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o Gdańsku jechały w kolumnie 3 czerwone Ferarki-chyba 360tki. Spot jakiś czy co? :mrgreen: Ciekawy widok.

Kiedy przypadkowo znalazły się w zasięgu wzroku przejeżdżającego radiowozu, zostały zatrzymane. Nie wiem czy chodziło o jakieś wykroczenie, czy tylko niebiescy chcieli sobie furki pooglądać. Nie czekałem już do końca akcji, bo trochę mi sie spieszyło.

 

pzdr

Seb@

 

To akcja promocyjna Martini w Polsce. Będą też na Rage-Race :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli też na Gali Playboya. Kierowcy lansowali się tak, jakby byli właścicielami tych wozów. W gruncie rzeczy fajna robota: laska, zanim zdąży się zapytać, czyj wóz, to już ma miękkie nogi i jest pozamiatane.

 

A potem - co za różnica: mój, nie mój... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...