Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Zelazny, tak też mi się wydawało że zbliżenia osuwającego się koła są pewnie z innego ujęcia ale jak widać z tego odcinka nie bez powodu ta droga jest nazywana drogą śmierci. A ludziska tam ostro ganiają po tej drodze :mrgreen:

 

 

leon, nie wydaje mi się żeby każda sekunda była wyreżyserowana, oczywiście podpalenie auta Hammonda jak i zrzucenie go z tej wydmy było specjalne, ale wszystkiego nie da się zaplanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostal wyemitowany ostatni odcinek tej serii.. budzetowy :razz:

 

nie wiem dlaczego, ale odczuwam pewien niedosyt.... nie byl zly odcinek, ale... :roll:

no dobra, czepiam sie :twisted:

 

No cos ty, nie lubisz sluchac opowiesci przemilej staruszki o inspiracjach do rysunku przebiegajacych dzieci na znaku? Przeciez to tylko 20 minut trwalo, czepiasz sie. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu ze nadal na calym swiecie nie ma zadnej konkurencji dla produkcji top gear

Nie no jasne, ja chcę żeby oni byli, tylko mogliby się kurcze trochę bardziej postarać :roll: na pewno dostają mnóstwo maili z pomysłami widzów, wystarczy je tylko wprowadzić w życie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
http://www.youtube.com/wa...8BD023C&index=4

 

i tak upadł mit napędu 4x4 X-drive....hehhe....S-AWD rządzi

 

a co tu mialo upadac , przeciez od dawna wiadomo ze ten model jest przeznaczony dla tych co maja malego .... i w jakis sposob musza sie dowartosciowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wycieczka do biebrzańskiego parku w X6

:arrow: http://www.topgear.com/UK/photos/wild-t ... ?imageNo=0

 

"The road is mined with ridiculous potholes and the kind of semi-suicidal overtake that seems to be a favourite with local traffic is not a comforting endeavour. Basically you get halfway around a truck and then find yourself with no option but to crash madly into a massive crater or be buttered across the front of an oncoming ERF."

 

w subaru może trochę mniej semi-suicidal ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...