Skocz do zawartości

Top Gear - nowy sezon!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

to jest właśnie brytyjski humor.

 

Aha, czyli powinienem się śmiać ? Teraz ?

 

Bo nie wiem w którym momencie zacząć. :(

 

To może jakiś konkretny, merytoryczny zarzut odnośnie ostatniego odcinka? Bo "błe, do dupy" każdy potrafi. ;)

 

Konkretny ? Proszę.

Męczyłem się, to oglądając.

 

Merytorycznie zaś można odnieść się do spraw technicznych, a nie do tego czy się podobało.

 

Przecież oni są tacy sami co sezon

 

No właśnie nie do końca tak jest. Mają niestety gorsze dni, czy też tygodnie, nieważne. I wtedy wychodzi im knot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!! o co Wy sie klucicie?! przeciez to wszystko jest od poczatku do konca wyrezyserowane i tych 3 gosci dziala wg ustalonehgo wczesniej scenariusza, w dodatku nie przez nich, tylko producenta/rezysera tego serialu.

dokladnie tak jest jak powiedziak skrzypekQ4 wszystko maja od pocztku do konca pod kontrola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!! o co Wy sie klucicie?! przeciez to wszystko jest od poczatku do konca wyrezyserowane i tych 3 gosci dziala wg ustalonehgo wczesniej scenariusza, w dodatku nie przez nich, tylko producenta/rezysera tego serialu.

dokladnie tak jest jak powiedziak skrzypekQ4 wszystko maja od pocztku do konca pod kontrola

 

Czasem nie wszystko jest pod kontrolą, ale co poszło nie tak można się dowiedzieć dopiero po jakimś czasie z książek. Np Hilux miał paść pod koniec pierwszego odcina z nim.

 

Wszystkie te sceny są ustawione od A do Z;) pierwszy miał zatonąć, facet w łódce i goście byli podstawieni etc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!! o co Wy sie klucicie?! przeciez to wszystko jest od poczatku do konca wyrezyserowane i tych 3 gosci dziala wg ustalonehgo wczesniej scenariusza, w dodatku nie przez nich, tylko producenta/rezysera tego serialu.

dokladnie tak jest jak powiedziak skrzypekQ4 wszystko maja od pocztku do konca pod kontrola

 

Czasem nie wszystko jest pod kontrolą, ale co poszło nie tak można się dowiedzieć dopiero po jakimś czasie z książek. Np Hilux miał paść pod koniec pierwszego odcina z nim.

 

Wszystkie te sceny są ustawione od A do Z;) pierwszy miał zatonąć, facet w łódce i goście byli podstawieni etc ;)

 

Tylko kiedyś nie było wrażenia sztuczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!! o co Wy sie klucicie?! przeciez to wszystko jest od poczatku do konca wyrezyserowane i tych 3 gosci dziala wg ustalonehgo wczesniej scenariusza, w dodatku nie przez nich, tylko producenta/rezysera tego serialu.

dokladnie tak jest jak powiedziak skrzypekQ4 wszystko maja od pocztku do konca pod kontrola

 

Czasem nie wszystko jest pod kontrolą, ale co poszło nie tak można się dowiedzieć dopiero po jakimś czasie z książek. Np Hilux miał paść pod koniec pierwszego odcina z nim.

 

Wszystkie te sceny są ustawione od A do Z;) pierwszy miał zatonąć, facet w łódce i goście byli podstawieni etc ;)

 

Tylko kiedyś nie było wrażenia sztuczności.

 

No cóż robią to już od wielu wielu lat. Jestem realistą więc biorę na to poprawkę. Wiadomo, że wcześniejsze serie robili na większej świeżości i luzie. Ale w dalszym ciągu lubię wieczorkiem w niedzielę usiąść do kolejnego TG chociaż wiem co tam będzie i nie spodziewam się rewolucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja oglądam we czwartki na Knowledge (mój angielski nie jest aż tak dobry żeby złąpać ich wszystkie żarty) i właśnie skończył się kolejny odcinek. Wiadomo, że wszystko jest ustawione od początku do końca. To jest show i myslę że inaczej się nie da. Lubię tych wariatów i myslę że mają najlepszą robotę na świecie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem akurat w Londynie i co ciekawe napotykam prawie same Hiszpańskie wycieczki.Ubrania kupuja w nadrozszych sklepach i nie wyglądają na biedaków wiec az ciężko uwierzyć ze tam kryzys skoro sa tu ich takie ilości.

 

Nie wiem na ile to zburzy Twój światopogląd, ale Ci "podśniadziali" w LDN to nie hiszpanie, a katarczycy, saudis itp itd z ich petrodolarami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem akurat w Londynie i co ciekawe napotykam prawie same Hiszpańskie wycieczki.Ubrania kupuja w nadrozszych sklepach i nie wyglądają na biedaków wiec az ciężko uwierzyć ze tam kryzys skoro sa tu ich takie ilości.

 

Nie wiem na ile to zburzy Twój światopogląd, ale Ci "podśniadziali" w LDN to nie hiszpanie, a katarczycy, saudis itp itd z ich petrodolarami :P

Tyle ze w saudi raczej nie mowi sie po hiszpańsku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobało mi się jak podczas newsów zażartowali z tego, o czym była tutaj niedawno rozmowa, czyli braku rozwoju ;)

 

I jeszcze materiał o Lambo, mistrzostwo świata!

Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobało mi się jak podczas newsów zażartowali z tego, o czym była tutaj niedawno rozmowa, czyli braku rozwoju ;)

 

I jeszcze materiał o Lambo, mistrzostwo świata!

 

Również mi to przypadło do gustu:P Mają dystans chłopaki:P Odcinek całkiem niezły w ogóle cały motyw z 911 w wiadomościach fajny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby wystawić taki sam wachlarz pojazdów i sprzętu niemieckiego albo japońskiego (czyli samochody osobowe, wyścigowego, ciężarowe, wojskowe oraz maszyny budowlane, motocykle, a nawet kosiarki), to obawiam sie, ze by samo ustawianie zajęło z tydzień ;)

 

Co nie zmienia faktu, ze i pomysł fajny i realizacja! Nawet trochę gęstej skórki miałem podczas oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...