Skocz do zawartości

..... Rally Cafe - Kraków .......


matt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i niestety i ja odpadam .... musze jechac do domu na łikend ;( łeeeeee ..... jak mnie nikt nie przywiaze tam to przybede .... ale cos czarno to widze :(

 

Jak nie urok to sracz...yyy... znaczy niefart :wink:

 

Co do miejsca to po za Michalem i Januszem to jeszcze duzo wiecej go laczy z rajdami, a co wazniejsze - bedzie to miejsce duzo wiecej laczylo z Wami ... nami 8) ale o tym mysle, ze Dyrekcja zakomunikuje w odpowiednim czasie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o ty libacji

I se przelykam sline.

Mie w weekend porywajo na zagle

To cheba tez ........odplyne.

Tyko dylemat mam taki maly'

Kto Waszom impreze rozbuja

Bo wszyskie od Monisi by chcialy

A co to ? jakis sponsor........ do ..... ?

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że godzine spotkania powinni podać nasi warszawscy koledzy bo to oni mają kawałek Polski aby do nas dojechać!! Więc nie pozostaje nam nic oprócz czekania na propozycje!! A co do tego drina "produkowanego" przez Moniczke to to sie chyba fachowo nazywa "Teqila" Ilość dawkowania "Żależy od wielkości dołków w kobiecym ciele" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego drina "produkowanego" przez Moniczke to to sie chyba fachowo nazywa "Teqila" Ilość dawkowania "Żależy od wielkości dołków w kobiecym ciele" 8)

 

 

To może być całkiem przyjemne. :)

 

"Tequila Body Shot" swojego czasu lansowane w jakims filmie ;-) Całkiem najs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co? ustalamy konkretną godzine?

 

Do 14 tyram w wawie, prosto z pracy wyjeżdżam i myślę że koło 18 - 19 będę w Krakowie.

 

 

Ty rzeczywiście planujesz rajd o kropelce.... ;-)

 

To zależy czym pojedziemy :) Jest przecież kilka opcji 1 prędka, 2 średnio wolne. (ale za to ekonomiczne). No ta jedna średnio ekonomiczna. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pewną propozycję związaną z jutrzejszym spotkaniem. Ponieważ nie mam bladego pojęcia gdzie jest Rally Cafe to może ktoś kto na pewno będzie poda numer telefonu do siebie, tak żebyśmy nie musieli się szukać. Najlepiej na PW. :)

 

Jutro jak dojedziemy z Azraelem do Krakowa możemy dzwonknąć do kogoś i będzie po problemie z trafieniem i właściwą porą.

 

Kto za, kto przeciw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jett wszystko super i bardzo OK ale ja sie zastanawiam dlzczego do mojej wypowiedzi na temat Drina moniczka nic nie napisała?? Ja nie chciałem być niegrzeczny >> skoro tak wyszłoto bardzo przepraszam

 

hmmmm...chciałam zaznaczyć że wygląda na o że będe jedyną przeydstawicielką płci odmiennej a wy mnie jeszcze do garów chcecie zagonić??? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm...chciałam zaznaczyć że wygląda na o że będe jedyną przeydstawicielką płci odmiennej a wy mnie jeszcze do garów chcecie zagonić??? :twisted:

 

 

Nie przeciwnej, ale pięknej i nie do garów tylko do drinków :) już się nie mogę doczekać :)

 

 

 

 

Oups to 100 post. hihi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...