Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2024


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Solberg czy zgloszony czy nie to jest odnośnik. Ogólnie jedzie tu czołówka WRC2 i jak na razie nasi ubili wszytkich poza Gryazinem i Solbergiem. Myślę że jest OK :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, turdziGT napisał(a):

Solberg czy zgloszony czy nie to jest odnośnik. Ogólnie jedzie tu czołówka WRC2 i jak na razie nasi ubili wszytkich poza Gryazinem i Solbergiem. Myślę że jest OK :)


 

Dwóch naszych kontra cały świat. Jest bardziej niż ok. 👌 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, turdziGT napisał(a):

Solberg czy zgloszony czy nie to jest odnośnik. Ogólnie jedzie tu czołówka WRC2 i jak na razie nasi ubili wszytkich poza Gryazinem i Solbergiem. Myślę że jest OK :)

No jeszcze Maresa nie ubili, ale on jak piszesz nie jest czołówką więc się nie liczy :) :)

Poza tym jutro wyjeżdżamy z Czech, więc problem Maresa się rozwiąże.... albo nie :)

 

No ale pięknie nasi obaj jadą, jeszcze piękniej się tnie Solberg z Gryazinem, a w ogóle najpiękniej to pierwsza trójka generalki. Idą tak ciasno że poezja.

Rossela mi szkoda, ewidentnie wczoraj coś tam więcej pokrzywił, no ale jego błąd.

No i Fourmaux... Jeśli jedzie tempem Munstera, to znaczy ze coś tam z autem jest grubo nie tak.  Oba Fordy bez hybrydy.... pewnie ma to związek z nowymi warunkami serwisowania tych zestawów i ograniczonym budżetem MSportu.

A z Pajariego to będą ludzie. Sponiewierało go po hopie, potem zwiedzał krzaki na niemałej prędkości, a na mecie "all ok" i nawet o tym nie wspomniał. Ma chłopak psyche

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dla tych chłopaków jakieś krzaki to żaden moment tylko część gry i nawet o tym potem niepamiętaja. Ogólnie tak jak piszesz uważam ze nasi pojechali mega a zwłaszcza jeden. Ok nie karce Kajto bo on faktycznie prawie rok nie jechał asfaltowe a jazda jako 0 to jedna nie to samo. 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szkoda mi trochę Rossela bo on w normalnych warunkach powinien tu wszytkich po kątach porozstawiać ale podejrzewam że to auto po tym dzwonie jest po prostu przekoszone albo ma pomielony dyfer bo on mówił cały dzień że auto się dziwnie zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Rosselem to rzeczywiście dziwna sprawa.

W tym roku jest, pomijając szczęście i inne takie, najbardziej wszechstronnym kierowcą. I chyba najszybszym.

A zobaczcie, nie jest w żadnych spekulacjach dotyczących angażu ligę wyżej. Mówi się i nie tylko mówi o Pajarim, wszyscy wzdychają za Solbergiem, a Rossel zawsze w cieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma wystarczająco teamów. Pajari wchodzi bo jest finem a Timo Jouhki chyba czuje ze Kalle nie zagość w WRC dlugo coś mnie się tak wydaje więc musi znaleźć następcę. Dla Solberga jak widać też nie będzie Rally1 w najbliższym czasie więc reszta ma jeszcze mniejsze szanse. Ja lubię Rossela. Skromny trochę flegmatyczny ale  opanowany i mega szybki. Materiał na Rally1 jak nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, turdziGT napisał(a):

Kalle nie zagość w WRC

On jeszcze musi iść w "kamasze" lub odbyć służbę cywilną na prawie rok :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, carfit napisał(a):

On jeszcze musi iść w "kamasze" lub odbyć służbę cywilną na prawie rok :rolleyes:

To też ale ja mam jakieś przeczucie ze on nie jest zainteresowany siedzeniem w WRC tak długo jak Loeb,  Ogier czy Neuville. To już inne pokolenie. Ja .u daje jeszcze max dwa trzy lata i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...