Skocz do zawartości

Matka powrócona na łono... forumowe :)


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

MARKO RALLY, arno - jak się kceta młócić to zabiorą zabawki i idą na PW ;) My tu świętujemy :!: :mrgreen:

SUBARYTA, Wez na wstrzymanie. Jakis przewrazliwiony jestes. Nieco w podobie do mojego jednostronnego adwersarza.

Moj drogi Adwersarzu, zwany od teraz "niechlopcze" - pisze do Ciebie chlopcze, nie zeby Cie pognebic, obrazic, a jedynie ze wzgledu na swoje wiek starszy.

O ile sie nie myle na forum sa starsze ode mnie dwie osoby.

Lub jedna.

Jestem starszy nawet od GALA.

 

Co do pisowni CH i H, jasne ze masz racje.

Ale jednoczesnie jej nie masz, albowiem Waldemarski o tym wie i pisze tak specjalnie.

Tak samo jak pisze wk... wiony przez o z kreska, prawda?

Drogi Adwesarzu, zwany od teraz "niechlopcze" nie bierz wszystkiego serio na tym forum. My tu sobie mowimy rozne rzeczy, uzywamy delikatnych epitetow, ale robimy to z przymrozeniem oka.

Nikt tu serio sie przeciez nie kloci, jesli ma troche oleju w glowie.

O co sie chcesz klocic, o to czy sie pisze CH czy H.

Czy o to, ze chcialbys koniecznie moc pisac slowa najprzerozniejsze, ale sie boisz, a ON - WB moze bezkarnie?

A kto powiedzial, ze MA byc rownosc, no kto?

Przeciez wlasciciel FORUM, osobnik, do ktorego to wszystko nalezy i on za to buli - POZWOLIL mu na to.

I jakos przez lata nikt poza WB nie uzywal slownictwa, pomimo okrutnej prawdy, ze WB sam naduzywal.

Dlaczegoz teraz mialoby byc inaczej. Czyzbys moze moj Adwersarzu byl jakims swietoszkiem? Czyzby te slowa razily twe oczy, choc stosowane sa przez WB jako narzedzie jedynie a nie uzewnetrznienie emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno,
Jestem starszy nawet od GALA

Kiedyś' date=' [b']arno[/b], rodzony?

ostatnim razem o arno to pisal Bulhakow bodajze... cos o wizycie w Moskwie :wink: ale dokladna data nieznana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno,
Jestem starszy nawet od GALA

Kiedyś' date=' [b']arno[/b], rodzony?

ostatnim razem o arno to pisal Bulhakow bodajze... cos o wizycie w Moskwie :wink: ale dokladna data nieznana :wink:

To było zaraz po rewolucji - jak po Moskwie biegał w postaci kota, który zmieniał się i w teatrze jakimś występował jako magik, naprwdę piekielna historia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, Galu, ja se przemyslalem, dlaczego ma niby byc NIEPOWAZNE. Przeciez tu same powazne facety przylaza, dyrektorzy, prezesi, manaczerowie, reprezentanci - to sa wszystko powazni ludzie.

To i forum ma byc powazne.

A rzuciwszy okiem wstecz na historie, przypomnijmy sobie o jak niewielkie, aczkolwiek bardzo powazne rzeczy toczono wojny.

Glownie religijne.

Jedno slowo i ginie 35000 kilo miesa armatniego.

Dwa slowa i 16 kiloton do ziemi.

Chyba musimy sie zastanowic, czy nie wprowadzic tu pewnej powagi. I moze stosowania pewnych wzorow wypowiedzi forumowej. Sciagasz se taki wzorek, i wstawiasz i gotowe. A i moderator Ci kuku nie zrobi.

W watku witamy sie na przyklad:

 

To whom it may concern,

Szanowni Panstwo, chcialbym ewentualnie upraszac o zgode na napisanie siedemnastu i pol posta w ramach proby.

Obiecuje jednoczesnie, ze bede pisal zawsze na stojaco i w graniturze i w krawacie, zeby nie byc zbyt awanturujacym sie.

Nie bede poruszal tematow .... ( tu lista) i bede zawsze stawal w obronie sierotek, nie rozumiejacych, co inne pisza.

Brzydkich slow nie znam i sie nie spowiadam, gdyz nie grzesze.

Raczki trzymam na koldrze. A slucham jedynie RadiaMaryja. Moje dzieci chodza w mundurkach, juz od 4 lat! Trzeba z postepem naprzod isc.

z gory dziekujac za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby/podania pozdrawiam wszystkich serdecznym machaniem przez szybke.

Buziaczki koledzy.

 

Moze moderatorzy sprobuja przedstawic kilka wzorcowych wypowiedzi, z ktorych bedziemy mogli korzystac.

Co wiecej, gotowe wzroce przyspiesza bardzo proces pisania. A koledzy co nerwowsi, nie beda juz dostawac palpitacji serca po czterech slowach na H w wypocinach WB ( bo jakze inaczej nazwac te steki bzdur, pisanych w widzie).

Pumex1, Subaryta - do pior. Zasiegnac rady Pani od Polskiego z podstawowki, zeby nie zaczynac od "wiec".

Napiszcie do jutra rana kilka gotowcow. Pytanie: czy gotowe teksty, zawsze takie same (copy/paste) nie pomoga w wykorzenieniu bootow, czy jak wy to tam nazywacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno - ja to pierze gdzies posial, zatem moge jedynie jakies gotowce korporacyjne przytargac - one dobre na kazda okazyje - wystarczy podmienic pare szczegolow i chwatit.

Natomiast Pani od polskiego to bede klata naga bronic - bo zacna byla i chowana w nie-czasach Romana Wielkiego Edukatora - a co za tym idzie nie mylila Sienkiewicza z Konopnicka, a Konopnicka od Morcinka rozrozniala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z sugestią przygotowałem dwa szablony:

 

1. Dla Matki Forumowej jedynej:

[początek]

- tutaj wpisujemy dowolną treść -

[koniec]

 

2. Dla reszty:

[początek]

- tutaj wpisujemy dowolną treść bez przekleństw -

[koniec]

 

Proste do powielania przez wszystkich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, Galu, ja se przemyslalem, dlaczego ma niby byc NIEPOWAZNE. Przeciez tu same powazne facety przylaza, dyrektorzy, prezesi, manaczerowie, reprezentanci - to sa wszystko powazni ludzie.

To i forum ma byc powazne.

A rzuciwszy okiem wstecz na historie, przypomnijmy sobie o jak niewielkie, aczkolwiek bardzo powazne rzeczy toczono wojny.

Glownie religijne.

Jedno slowo i ginie 35000 kilo miesa armatniego.

Dwa slowa i 16 kiloton do ziemi.

Chyba musimy sie zastanowic, czy nie wprowadzic tu pewnej powagi. I moze stosowania pewnych wzorow wypowiedzi forumowej. Sciagasz se taki wzorek, i wstawiasz i gotowe. A i moderator Ci kuku nie zrobi.

 

Arno Ty jesteś jak pęknięta tama. Ktoś Cię posklejał ostatnio i kamieniami zastawił. Ale jak pierdyknęło, to woda się znowu pięknie leje. I zmywa śmieci aż miło :grin: Wszyscy stoją i moczą rozgrzane główki :cool:

 

A i Matka Forumowa, która utknęła gdzieś na swoim kajaku, przypłynęła. Od razu się jakos swojsko zrobiło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wątek pieknie pokazuje kto siedział tu za czasów Mamusi Forumowej, a kto zarejestrował sie później :mrgreen: . Nie wierze, ze ten powrót w czasie lekkiego kryzysu forum to przypadek. Przyznac sie kto maczał w tym swoje paluchi :?: i ze wzgledów czysto statystycznych i ciekawskich ile flaszek go to wyniosło :wink:

 

 

 

święte krowy co mogo se od przypadku hujem rzucić i nikomu nawet na myśl nie przyjdzie żeby to z hujem skojarzyć

 

...pisze się "ch" a nie "h"

 

 

Mamusia pisała o tym przez "h" to kompletnie inna sprawa a tobie oczywiście skojarzyło sie to z takim jednym przez "ch"

 

znów bedzie trzeba wszystkie tematy przeglądać w poszukiwaniu ciekawego off topa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, bardz pieknie mi to zobrazowałeś, dziekuje.

Wbrew pozorom mam bardzo duze poczucie humoru :) ,mam autorytety,dla niektorych sam jestem autorytetem,szanuję ludzi,ich dzieła i słowa.

Pozdrawiam serdecznie i ide dalej spać bo wczoraj sie działo...oj sie dzialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wątek pieknie pokazuje kto siedział tu za czasów Mamusi Forumowej, a kto zarejestrował sie później :mrgreen: .

 

nie generalizuj Bebenku ;) bo to zem sie zarejestrowal pozniej nie znaczy ze nie czaje Waldusiowego poczucia humoru i denerwuje sie ze On (znaczy sie Matus Boska Forumoska) moze miecholem zarzucic a ja nie ;) bo tak samo se moge rzucic dobrze wkomponowanym ptaqszkiem tyle ze konsekwencje tego beda oplakane :razz: :mrgreen:

nie pisze tego twierdzac ze moje przyziemne wypowiedzi moga w jaki kolwiek rownac sie z gornolotnymi ale stwarzajacymi pozory prostych i przyziemnych limerykow Waldusiowych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, ze ten powrót w czasie lekkiego kryzysu forum to przypadek. Przyznac sie kto maczał w tym swoje paluchi :?: i ze wzgledów czysto statystycznych i ciekawskich ile flaszek go to wyniosło :wink:

 

a przede wszystkim - komu mamy być wdzięczni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...