Skocz do zawartości

Subarynki


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po pierwsze to one niekoniecznie są tam "do ruszania" tyłkami... mają ładnie się prezentować i przyciągać widzów/klientów - to coś złego? Ton Twojej wypowiedzi sugeruje, że to jest jakieś be, niemoralne, upokarzające... :roll:

 

Wiem, po co wynajmuje się takie kobiety, wiem, że niekoniecznie polega to na ruszaniu tyłkiem. I jest to praca jak każda inna. Jednak podkreślić chciałem fakt jakie kobiety bardzo często decydują się na taką pracę. Owszem, generalizuję, ale rozpatrywanie pojedynczych przypadków mija się z celem. Na rajdzie nie byłem, oceniam po wlasnych spostrzeżeniach z innych miejsc.

 

Po drugie - hostessy to często studentki, które nie mogą sobie pozwolić na normalną, pełnoetatową pracę, a niekoniecznie chcą być na garnuszku rodziców.

A spróbowałbyś tak wystać 10-12 godzin w niewygodnych butach, często bez możliwości przerwy na zjedzenie czegokolwiek... I obowiązkowo - non stop z uśmiechem przyklejonym do twarzy. :???:

To nie jest lekki kawałek chleba - wiem coś o tym. Bawiłam się w to jeszcze w liceum.

 

Stałem nie raz po 14-16 godzin w garniturze i musiałem odwalać czarną robotę z uśmiechem i grzecznością. Wiem, jak ciężka to robota, szczególnie jeśli płacą marne grosze. Ja miałem wybór, nie musiałem brać takiej roboty, przypuszczam, że Panie idące na hostessy też jakiś wybór mają. Roboty jest od groma w Polsce, niestety niektórzy wolą się obijać i narzekać.

 

Skończyłem właśnie liceum i miałem tam wiele znajomych dziewczyn. I wiele z nich zdecydowało się na pracę dorywczą. I nie mają problemów ze znalezieniem fajnej pracy. Pracują w bankach, biurach pośrednictwa, zajmują się pozyskiwaniem pracowników, w działach marketingu czy reklamy, ogólnie co przypadek to zupelnie inna praca. I niektóre z nich są bardzo ładne, inne mniej. Jednak intelekt, wykształcenie i kultura osobista pozwala im na znalezienie dobrej pracy, ambitnej, dającej możliwość rozwoju, awansu itp. Wystarczy odrobina chęci i nie trzeba łapać się roboty jako hostessa za marne grosze :)

 

Podkreślam, nie skreślam tego zajęcia i nie mówię, że wszystkie hostessy są be. Jednak własne spostrzeżenia dały mi pewien obraz tej sprawy.

 

Tommi from Kattowitz, no co Ty. Nie zrobiłbyś tego dla mnie? :twisted:

 

Hmm, boję się, że niewiele będzie z tego dobrego. ;) Nie raz już w życiu się poświęcałem dla zasady, teraz jestem nieco ostrożniejszy :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara się kompletna zrobiła.

Temu się podoba, tamtemu nie, ten chce łamać szczęki, tamten ma 25 letnią praktykę w barowych full-kontatkach, ten zna Gołotę, tamten Oscara de L'Hoya... no siara po prostu... :oops:

 

Z jednym wyjątkiem wszak - ziom Milka jest boski i ma git bieliznę :mrgreen:

 

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja se kupie czolg i wszystkim wam pokaze.

AZ poruszylem sprawe potwornego burdelu i amatorki.ty bronisz lal.slusznie ale nie do konca.pojawily sie pytania od thana wiec staramy sie jakos faktami mu pokazac ze byla kila mogila i tyle.ja i tak bede dalej obstawial ze subaru jako glowny sponsor powinien bardziej sie skupic na organizacji i bezpieczenstwie a nie wydawal hajs na tempe lale.

AZ one naprawde byly tempe.uwierz mi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...uwielbiam męskie gacie podciągnięte pod szyję. Ot takie niegrożne (chyba?) zboczenie. :mrgreen:

:shock: :shock: :shock:

czy jest na to jakas oficjalna-medyczna nazwa? gaciofilia??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, nie czytasz dokładnie co napisałem. Ja w ogóle nie nawiązywałem do tematu dziewczyn z Subaru Poland Rally, które mi się raczej nie podobały i rzeczywiście stały grupkami i się chichrały (raczej widać było ogólny brak koncepcji na ich zastosowanie).

Ja miałem na myśli jedynie twierdzenie ogólne "Każda dziewczyna, która pracuje jako hostessa jest głupia". Jako że obraża to conajmniej jedną bliską dla mnie osobę to chętnie komuś takiemu złamię szczękę albo będę przynajmniej próbował. Ewentualnie też znam takich co znają się na tym ;)

 

BTW: marcin@klubsubaru.pl dzięki za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, nie czytasz dokładnie co napisałem. Ja w ogóle nie nawiązywałem do tematu dziewczyn z Subaru Poland Rally, które mi się raczej nie podobały i rzeczywiście stały grupkami i się chichrały (raczej widać było ogólny brak koncepcji na ich zastosowanie).

Ja miałem na myśli jedynie twierdzenie ogólne "Każda dziewczyna, która pracuje jako hostessa jest głupia". Jako że obraża to conajmniej jedną bliską dla mnie osobę to chętnie komuś takiemu złamię szczękę albo będę przynajmniej próbował. Ewentualnie też znam takich co znają się na tym ;)

 

BTW: marcin@klubsubaru.pl dzięki za wsparcie :)

 

wiem wiem :mrgreen: spoko.

tak czy siak wsuadam zaraz w bryke i jade sie troche poscigac do rzeszowa.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, daj se już na luz bo zamęt jakiś robisz :mrgreen:

A ja znam Az'a a Az ma kolegów co władają mieczem

i co z tego, seria z kałacha ich położy :mrgreen:

więc proszę mi tu nie fikać
...że niby to ja fikam? Bój Ty się Boga, tak oskarżać niewinnego człowieka. A tak na marginesie to widzę że jak wszędzie, tak i tu - SITWA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...