Skocz do zawartości

RAJD SUBARU


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

nasi oczywiscie jak zwykle marudzą ze sprzet, ze za malo testow, ze za duzy deszcz i jeszcze tysiace innych powodow

 

Bebenek marudzil ze dawno nie jezdzil na asfaltach... Bouffier mial podobna przerwe, a jednak asfalty pod Krakowem chyba blizsze sa Bebenkowi, takich przykladow jest wiele

 

...rozbieranie auta Kuchara moim zdaniem ośmieszylo zespol subaru poland na maxa

 

no to juz wogole porazka.kuzajowi podkladali klody pod kola fryczowi wojkowe kolczatki.

ekipa kuchara be :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co za idioci...
czy na co dzień nie zauważasz wokoło idiotów ?

Jak się coś wydarzy to ludziska miałczą jak to możliwe, jak mogło do tego dojść. Ale nie rozumiem dlaczego nie zauważają zmian w otaczającej nas rzeczywistości, zmian na gorsze. Pisał ktoś nie tak dawno że zadźgali mu sąsiada, wszyscy byli zdziwieni i zaskoczeni (albo udawali). Nie wypadało jątrzyć rany więc odpuściłem moje uwagi. Teraz po czasie napiszę : Ludzie! otwórzcie oczy, popatrzcie dookoła ( blisko siebie, nie na Leppera czy Giertycha ) Społeczeństwo się zmienia, życie narzuca pewne zachowania prowadzace do tego że widzimy czubek własnego nosa i na zło reagujemy wtedy gdy dotyka nas lub bliskich czy znajomych. Podobnych do przytoczonego przypadków można znaleźć na tym forum więcej. Mnie to nie dziwi :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się coś wydarzy to ludziska miałczą jak to możliwe, jak mogło do tego dojść. Ale nie rozumiem dlaczego nie zauważają zmian w otaczającej nas rzeczywistości, zmian na gorsze. Pisał ktoś nie tak dawno że zadźgali mu sąsiada, wszyscy byli zdziwieni i zaskoczeni (albo udawali). Nie wypadało jątrzyć rany więc odpuściłem moje uwagi. Teraz po czasie napiszę : Ludzie! otwórzcie oczy, popatrzcie dookoła ( blisko siebie, nie na Leppera czy Giertycha ) Społeczeństwo się zmienia, życie narzuca pewne zachowania prowadzace do tego że widzimy czubek własnego nosa i na zło reagujemy wtedy gdy dotyka nas lub bliskich czy znajomych. Podobnych do przytoczonego przypadków można znaleźć na tym forum więcej. Mnie to nie dziwi :sad:

 

Ale o co Ty masz do mnie pretensje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Ty masz do mnie pretensje ?

WRC fan, ja nie mam do Ciebie żadnych pretensji, przedstawiłem mój punkt widzenia na podobne sytuacje dotyczące zachowania (powinno tu być "ludzi" ale to nie ludzie, to mutanty jakieś) Społeczeństwo nam się zmutowało i coraz to więcej debili mamy wokoło. Mam pecha że akurat więcej zauważam tych zachowań i widzę więcej zła ( szatana widzę :mrgreen: ) Ale już przestałem pić :wink: to może mi się polepszy :mrgreen:

 

Buncol555, po przeczytaniu tekstu w podanym linku, dochodzę do wniosku że: rywalizacja coraz bardziej odbiega od normalności i zbyt często odbywa się poza drogą (oesem). To jest przykre dla fanów rajdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie halo było jak na zdaje się agapicie (PPZM) wjechał na odcinek Star i dogonili go chłopaki cieniaskiem... a tu proszę... Mistrzostwa Polski. brzmi dumnie :roll:

jak tak sobie czytam o tych "atrakcjach" okołorajdowych: thaliach, kolcach, deszczach i tym podobnych bzdurach to zaczynam się cieszyć, że mój kierowca nie zebrał budżetu i siedzimy obaj w domach... mniej nerwów i bezpieczniej polatać sobie w KJSach :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi zapłacić

 

Tak - taki jest regulamin. W przypadku odrzuconego protestu, płaci się za przywrócenie samochodu do stanu sprzed kontroli. Gdy protest dotyczy czegoś innego (tj. nie wymagającego rozebrania wozu), to przepada kaucja, którą trzeba wpłacić wnosząc ten protest. A kaucje potrafią być spore :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...