Skocz do zawartości

RAJD SUBARU


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może się narażę co po niektórym ale kuzi dostał lanie od Sołowowa

I to na swoim podwórku

Ale co tu się narażać? Sołkowi za to wklepał jeszcze Sebastian Frycz i Tomasz Kuchar :) To dopiero prolog i nie pokazuje kto zostanie zwycięzcą - zobaczymy jaka kolejność będzie na mecie - to trudno przewidzieć.

 

Czy są już znane terminy jak się umawiamy na sobotnie kibicowanie? Bo jutro niestety nie dam rady, trzeba pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzeliscue "stojke dwukolowa" Frycza? :D

 

 

Po przejezdzie Sebastian podszedl do mnie i mowi caly podekscytowany i cieszacy sie jak dziecko: "Tyyyy widziales jak poszlem na dwoch kolach?!" :mrgreen:

 

Ja widziałem akurat wtedy dojechałem.

Pozdrowienia dla chłopaka w koszuli subaru który w Chłopskim jadle na kazimierzu z anglo jezycznym kolegą jadł obiad popołudni o ile jest z foum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyw z urwanym kołem był mocny. W pierwszej chwili tak mi się właśnie wydawało że koło urwał, ale pojechał dalej więc pomyślałem "nie, nie możliwe". Dopiero parę minut później okazało się że jednak. Aż mi się żal tego lancera zrobiło... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal Kajtka :evil:

 

nikt nie nakręcił przejazdu Verta :?: :!:

 

chyba, jak bączki robił pod hotelem :mrgreen: Vert startuje jutro w woli ścisłości :wink: PZM-motowcy jutro maja starty :razz: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek rozpoczął naprawę przed park ferme, czyli jakby nielegalny serwis, więc nie pozostało mu nic innego jak się wycofać.

 

nie ten wątek, ale pozdrowienia dla spotkanych herrkama (mam nadzieję, że nie musiałeś się dziś na mnie za dużo denerwować...), verta, Niuńka, Aziego, WRC fana, Moniqi, Kiszki, Xbike'a i chyba Roberta z ekipą (jeśli stali samochodami przy samym odcinku prawy łuk w dół - clio pierwsze?)

mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, jak coś to krzyczeć, ale nie bić ;) muszę jakoś jeszcze jutro wyglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...