Skocz do zawartości

Po prostu .... MUZYKA ....


piwozniak

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa utwory, które dzieli około 5 lat a łączy autor tekstu - Derek William Dick aka "Fish" - wielki Szkot, któremu nigdy nie były obce problemy tego świata, znieczulica wobec rodzącego się neonazizmu, konsumpcjonizmu i bezczelnej hipokryzji elit rządzących.

 

 

 

 

Are we sittin' on a barbed wire fence?
Racin' the clouds home

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Neutrino33 napisał:

ZAZDRO! :rolleyes:

Fish po koncercie przyszedł do pubu (tuż obok Dziedzińca Zamkowego w Poznaniu gdzie grał koncert)  na piwko. Można z nim i z ludźmi z jego zespołu wypić piwko, pogadać, a na koniec.... Koncert nr 2 :) Po prostu wszedł na scenę i dołączył do zespołu, który grał w pubie :)

Fish004.JPGFish003.JPGFish005.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pumex1 napisał:

Fish po koncercie przyszedł do pubu (tuż obok Dziedzińca Zamkowego w Poznaniu gdzie grał koncert)  na piwko. Można z nim i z ludźmi z jego zespołu wypić piwko, pogadać, a na koniec.... Koncert nr 2 :) Po prostu wszedł na scenę i dołączył do zespołu, który grał w pubie :)

Fish004.JPGFish003.JPGFish005.JPG

 

Ja tylko mam wspomnienie z koncertu juz samego "Fish"-a w Stodole w W-wie. Przed koncertem widziałem jak siedzieli we dwóch, na takim murku przy klubie, Derek i Tomek Beksiński. Dwaj przyjaciele. Nikt nawet nie śmiał się zbliżyć by im przerwać.

Potem na koncercie kiedy zrobiło sie gorąco Fish rozdawał wodę mineralną tym z przodu. Kiedy jakiś chłopak sięgnął po wodę, która wokalista próbował dać dziewczynie, Fish wyrwał mu butelke i nie wyłączając mikrofonu powiedział : "It's for her!" ...takie tam historyjki.

A mój tata załapał się jeszcze na koncert Marillion za PRL-u w Gdańskiej hali Oliwii, gdy Fish śpeiwał "Forgotten Sons" w wojskowym hełmie i strzelał do publiczności ze statywu od mikrofonu.

Edytowane przez Neutrino33
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...