Skocz do zawartości

Najpiekniejsze fotki rajdowe


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to jak juz jestesmy przy klimacie TURBO

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1492937

 

piekne cacko - ja wlasnie poluje na R5 tyle ze 1.7 w benzynie 90 KM - wspaniale auto na miasto - do tego wywalasz tylna kanape i tapicere, wspawujesz klatke, robisz zawias i ogniem do przodu auto wazy ok 700 kg (po odchudzeniu mozna zejsc do jakichs 650 kg - dlubnac silnik i ma sie niezlego szatanka :mrgreen:

 

R5 GT Turbo albo Alpina sa wlasnie troche drogawe ale taka 1.7 mozna w ladnych pieniadzach dorwac - oczywiscie import z Belgii albo Holandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale fjanie wylada takie GTT albo GTE bo ma nadkola kubelki i take tam Byla chyba swojego czasu taka GTE z klatka i z motorem F16 czyli od clio s16.to dopiero musi wymiatac.A co do ogkloszenia to pwenie na gotowo i po odpowiednim remoncie to i 100 tys bedzie malo na to TURBO.

 

Widze ze jestes zwolenikiem R.

Ja sie niestety wyleczylem na dobre i juz sie nie przeprosze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale fjanie wylada takie GTT albo GTE bo ma nadkola kubelki i take tam Byla chyba swojego czasu taka GTE z klatka i z motorem F16 czyli od clio s16.to dopiero musi wymiatac.A co do ogkloszenia to pwenie na gotowo i po odpowiednim remoncie to i 100 tys bedzie malo na to TURBO.

 

Widze ze jestes zwolenikiem R.

Ja sie niestety wyleczylem na dobre i juz sie nie przeprosze ;)

 

jestem zwolennikiem ale tylko R5 - i Clio Williams cala reszta R to kible - a nowe to juz wogole kible do entej potegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clio Sport poprzedniej generacji było jeszcze fajne - i "działało" przede wszystkim. Jarmaj coś więcej na ten temat może powiedzieć ;-)

 

Wiesz ja wyrobilem sobie opinie po clio z ktorym mialem krotki romans ale moze mailem niefart.Tak czy siak dala mi sie tak we znaki ze powiedzialem sobie nigdy wiecej R.

 

Aczkolwiek C.Sport fajny sprzet to jedno z ostatnich prawdziwych GTi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigi ma nierówno pod kopułą - i za to go uwielbiam :mrgreen: Jego autograf zdobi moją ścianę 8)

 

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... gigi+galli

 

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... gigi+galli

 

:twisted:

 

ja pierdziele ten nawrot to po mistrzowsku ogarnal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...